Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KŁADNO, 398 160 zł
powierzchnia:
3318 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Kładnie przy Ustroniu Morskim. Powierzchnia działki 3318 m2 z warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne indywidualne i bliźniacze. Media na działce: prąd, woda, kanalizacja - szambo. Działka ma kształt prostokąta. Brak ogrodzenia. Dojazd do działek drogą asfaltową i utwardzoną. Działka znajduje się na nowo powstającym zamkniętym osiedlu, gdzie powstanie łącznie około 50 domów z ogrodami, budowa zostanie podzielona na kilka etapów. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą okolicy. Rynek nieruchomości w okolicach Kołobrzegu, czy Ustronia Morskiego, rozwija się stabilnie od lat. Stale rosną ceny za metr kwadratowy działek, mieszkań, czy domów. Kołobrzeg, Ustronie Morskie i okolice, odwiedza łącznie ponad 1 mln turystów. Możliwość korzystania ze wszystkich uroków polskiego Bałtyku w ciszy i w spokoju. Kładno położone jest między Kołobrzegiem i Mielnem, pomiędzy dwoma popularnymi kurortami. Odległość do morza - 1500 m, do Kołobrzegu - 20 min, do Koszalina - 25 min, do Ustronia Morskiego - 10 min. W okolicy letniskowa zabudowa, w sąsiedztwie znajdują się domy w nowej zabudowie, szeroka i piękna plaża. Bardzo dobra inwestycja ze względu na potencjał turystyczny działki - w pobliżu znajduje się droga krajowa Koszalin - Kołobrzeg. Dla lubiących czynny wypoczynek możliwość pieszych wędrówek lub przejażdżek rowerowych. Zapraszamy! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DĘBNO, 1 290 000 zł
powierzchnia:
22648 m2
Rodzaj działki:
PRZEMYSŁOWA
 
 
 
 
Ofertę sprzedaży stanowi działka przemysłowa o łącznej powierzchni 2,26 ha położona w Dębnie w powiecie Myśliborskim w województwie Zachodniopomorskim. Miasto Dębno zajmuje powierzchnię 19,5 km2 i zamieszkuje je ok. 14 tys. mieszkańców. Łączna powierzchnia gruntu wynosi 22 648 m2. Działka ma płaskie ukształtowanie terenu oraz kształt trapezu. Nieruchomość jest prawie całkowicie ogrodzona, posiada bramę wjazdową. Teren działki to nieliczne drzewka i krzewy. Przy ogrodzeniu znajduję się budynek z transformatornią. Dookoła działki mamy drzewa, zakład produkcyjny o nieuciążliwej usłudze oraz domki jednorodzinne. Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej dzięki służebności na działce sąsiadującej. Media na działce to prąd i woda. Teren na którym znajduję się działka nie ma MPZP, nie były wydawane decyzję o warunkach zabudowy. Nieruchomość objęta jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dębno. Nieruchomość leży na obszarze produkcyjnym. Do ceny należy doliczyć podatek VAT - 23%! Zapraszam po więcej informacji lub na osobistą weryfikację tej ciekawej nieruchomości z dużym potencjałem. Polecam POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN OSÓW, 1 500 000 zł
powierzchnia:
1362 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
W pełni uzbrojona działka budowlana o pow. 1362 m2 + 270 m2 (udział w drodze wewnętrznej) położona na urokliwym miejscu na Osowie . Działka położona przy ślepej uliczce, z jednej strony w sąsiedztwie reprezentacyjnych rezydencji, z drugiej strony natomiast przylega do terenu przeznaczonego w planie zagospodarowania jako tereny zielone, porośnięte drzewami oraz znajduje się strumień Warszewiec. Działki położone są przy wewnętrznej, ślepej uliczne, prowadzącej do 8 działek budowlanych. Działka posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego Z.O.3048.MU,U. tj: - przeznaczenie terenu : zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliźniacza - maksymalna pow. zabudowy w granicach działki : 30% - maksymalna wysokość zabudowy : 2 kondygnacje naziemne, nie więcej niż 9,5 m Do działek (do drogi wewnętrznej) , prowadzi nowo zrobiona, asfaltowa droga gminna. Działka idealna pod rezydencję - szczególnie dla osób ceniących ciszę i spokój -ze względu na położenie działki bezpośrednio przy terenie przeznaczonym pod tereny zielone, porośnięte licznymi drzewami. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
NIEŻYN, 650 000 zł
powierzchnia:
10499 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Oferujemy bardzo piękny teren z dużą przestrzenią do zagospodarowania na trzech działkach rolnych. Działki rolne z domem do remontu z roku 1939 oraz z budynkami gospodarczymi w Nieżynie gm. Siemyśl. Dom do generalnego remontu, zdrowe mury, oryginalna architektura - duży potencjał aranżacyjny. W domu łazienka z wszystkimi przyłączami, kuchnia,5 pokoi, poddasze(niezagospodarowane), kominek. Łączna powierzchnia działek 10499 m2: działka 1 - 2501 m2 - działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego z infrastrukturą działka 2 - 2999 m2 - działka rolna działka 3 - 4999 m2 - z domem mieszkalnym jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, murowanym o powierzchni 152 m2, 5 pokoi, kuchnia, łazienka, przedpokój, poddasze; stodoła ok. 250 m2 z przybudówką; obora ok. 500 m2; z pozwoleniem na rozbudowę. Wszystkie budynki gospodarcze posiadają zdrowe mury (cegła). Przy domu - studnia z pitną wodą, możliwa do eksploatacji (obecnie nie użytkowana). Na działce drzewa owocowe, krzewy. Dojazd do gospodarstwa - od głównej drogi asfaltowej, następnie ok.500 m kostką brukową. Media: prąd, woda, kanalizacja - jest gaz - brak ogrzewanie - węglowe Podatek od nieruchomości 291 zł/rok. Działki mają kształt prostokąta. Ogrodzone siatką. W Nieżynie znajdują się liczne stawy, wykorzystywane w celach agroturystycznych (m.in. wędkarstwo) oraz stadnina koni. Nieżyn położony w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Siemyśl. Nieżyn leży przy skrzyżowaniu dróg powiatowych Rościęcino - Rzesznikowo oraz Gościno - Byszewo. Leży ok. 15 km na południe od Kołobrzegu, ok. 3 km na północ od Siemyśla, ok. 7 km na zachód od Gościna i ok. 5 km na wschód od Byszewa. Połączenie autobusowe z Kołobrzegiem jest obsługiwane przez kilku przewoźników. Przez Nieżyn przebiegają również linie autobusowe do Rymania, Szczecina i Gościna. Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj