Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KLINISKA WIELKIE, 103 500 zł
powierzchnia:
1500 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
OSTATNIE DZIAŁKI W KOMPLEKSIE NOWEJ ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ !!! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej. Prezentowana nieruchomość o pow. 1500 m2, położona jest w kompleksie 13 działek w miejscowości Kliniska Wielkie. Dla działki istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie: BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna, - wskaźnik dla nowej zabudowy 20%, - szerokość elewacji frontowej o wielkości 15,29 m z tolerancją do 20%, - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 35 - 45 stopni, - dostęp do drogi publicznej - pośredni przez drogę wewnętrzną. UZBROJENIE TERENU: - prąd - przy działce w drodze wewnętrznej, - woda - przy działce w drodze wewnętrznej, - gaz - w drodze publicznej gminnej, - kanalizacja - w drodze publicznej gminnej - do czasu wybudowania dopuszcza się szczelny zbiornik bezodpływowy. ODLEGŁOŚĆ OD: - Szczecina - 25 km, - Goleniowa - 15 km, - Świnoujścia - 80 km, - Berlina - 170 km. Oferta idealna dla osób marzących o domu w cichej i spokojnej okolicy z bardzo dobrą lokalizacją. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PRZĘSOCIN, 215 000 zł
powierzchnia:
1000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Piękna działka budowlana w cichej okolicy usytuowana zdaleka od zgiełku miasta a jednocześnie ze świetnym dojazdem do Polic i Szczecina. Powierzchnia działki to 1000 m2 (48 x 21 m), dojazd zapewnia utwardzona droga. Nieruchomość przeznaczona do natychmiastowej zabudowy dzięki uzbrojeniu bezpośrednio na terenie działki: - sieć wodociągowa, - sieć elektroenergetyczna, - sieć gazowa. MPZP przewiduje: Zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych: - wielkość powierzchni zabudowy - max. 30% powierzchni działki, - powierzchnia biologicznie czynna - min. 35 % powierzchni działki, - wysokość zabudowy - max. 9 m, - dachy strome dwuspadowe o połaciach symetrycznych, o kącie nachylenia 30-450, dopuszcza się inne pod warunkiem dostosowania do obiektów znajdujących się w ewidencji konserwatorskiej oznaczonych na rysunku planu, - ustawienie budynków w stosunku do ulicy (dla budynków mieszkalnych usytuowanych od strony ulicy): główna kalenica równoległa do ulicy z tolerancją odchylenia do 300 Jest wydane pozwolenie na budowę. Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN ZDROJE, 2 405 000 zł
powierzchnia:
13740 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
GRUNT INWESTYCYJNY ponad 13 000m2 w Zdrojach Działka przeznaczona głównie pod inwestycje niemieszkalne ze względu na bliskość linii wysokiego napięcia. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest: - pod zabudowę usługową - stacje transformatorowe - dopuszcza się 1 obiekt stacji paliw płynnych - dopuszcza się 1 obiekt myjni dla samochodów osobowych - obiektu handlowego o powierzchni sprzedaży do 2000 m2. Zakres usług obejmuje między innymi: - kulturę, - rozrywkę, - handel detaliczny - gastronomie oraz obsługę firm i klientów Ustalenia ekologiczne: -min.udział powierzchni biologicznie czynnej:10% -maksymalna wysokość zabudowy :4 kondygnacje nadziemne,max 17m. -maksymalna powierzchnia zabudowy 40%. Lokalizacja atrakcyjna ze względu na bliskość szybkiego tramwaju oraz położenie względem jednej z ruchliwszych ulic w Szczecinie. Średni dobowy ruch pojazdów przy ul. Walecznych : -10000 samochody osobowe i autobusy oraz mikrobusy -180 samochody ciężarowe. (dane zaczerpnięte z BIP z 2016r.) Polecam ze względu na lokalizację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj