Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻDŻARY, 95 940 zł
powierzchnia:
1066 m2
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, położoną w miejscowości Żdżary, około 3 km od Goleniowa. Działka w trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę - wybrany projekt domu MP 1 dom jednorodzinny - firmy Expobud Dom. Podpisana umowa na wybudowanie domu z elementów gotowych (z keramzytu). Przedmiotowa działka ma pow. 1066 m2, jest w kształcie kwadratu. Wymiary 34 m x 31,5 m. Wjazd na działkę od strony południowej. Położona na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Projektowany dom składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, kotłowni, hallu i wiatrołapu. PARAMETRY DOMU: - zabudowa wolnostojąca, parterowa, poddasze nieużytkowe; - dach kopertowy, kąt nachylenia dachu - 30* ; - powierzchnia użytkowa domu - 108,70 m2; - powierzchnia zabudowy - 128,00 m2; - wymiary budynku (z uwzględnieniem docieplenia styropianem 20 cm) - 13,14 m x 9,74 m. Dostęp do drogi publicznej - pośredni, wjazd na działkę odbywa się poprzez drogę wewnętrzną. Odległość do drogi gminnej, szutrowej - ok. 40 m. UZBROJENIE TERENU: - prąd - bezpośrednio przy działce, wykonane przyłącze; - woda, kanalizacja - w drodze publicznej, odległość ok. 40 m - gotowy projekt odcinka sieci, do wykonania wspólnie z sąsiadem; - gaz planowany w miejscowości w 2022 roku. W cenie udział w drodze dojazdowej. Żdżary - prężnie rozwijająca się miejscowość pod kątem zabudowy mieszkaniowej, z bardzo dogodnym dojazdem do Goleniowa, położona na zachód od drogi ekspresowej nr 3 i 6 (obwodnica miasta Goleniowa), doskonała komunikacja samochodowa ze Szczecinem i pasem nadmorskim (również trasą alternatywną nad morze). Na skraju Puszczy Goleniowskiej. Nowa ścieżka rowerowa łącząca wieś z Goleniowem. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻDŻARY, 80 720 zł
powierzchnia:
1009 m2
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, położoną w miejscowości Żdżary, około 3 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka o pow. 1009 m2, narożna, w kształcie prostokąta, idealnie nadaje się pod budownictwo jednorodzinne lub zabudowę bliźniaczą. Wymiary 23 m x 42 m. Wjazd na działkę od strony wschodniej. Ekspozycja ogrodu na stronę południową i zachodnią. Położona na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, zlokalizowanym ok. 350 m od lasu. W sąsiedztwie nieruchomości nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowania gospodarcze. Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa wolnostojąca, dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe) - obowiązująca linia zabudowy - 6 m od drogi wewnętrznej; - nieprzekraczalna linia zabudowy - 6 m od drogi wewnętrznej; - dach stromy wielospadowy lub dwuspadowy, kąt nachylenia połaci głównych dachu 30* - 45* stopni - wskaźnik zabudowy - ok. 10 % - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy - 9,0 m Dostęp do drogi publicznej - pośredni, wjazd na działkę odbywa się poprzez drogę wewnętrzną. Odległość do drogi gminnej, szutrowej - ok. 58 m UZBROJENIE TERENU: - prąd - w drodze wewnętrznej przy sąsiedniej działce; - woda, kanalizacja - w drodze publicznej, odległość ok. 58 m; - planowany w miejscowości w 2022 roku. W cenie udział w drodze dojazdowej. Żdżary - prężnie rozwijająca się miejscowość pod kątem zabudowy mieszkaniowej, z bardzo dogodnym dojazdem do Goleniowa, położona na zachód od drogi ekspresowej nr 3 i 6 (obwodnica miasta Goleniowa), na skraju Puszczy Goleniowskiej. Doskonała komunikacja. Nowa ścieżka rowerowa łącząca wieś z Goleniowem. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
POLICE, 861 480 zł
powierzchnia:
14358 m2
Rodzaj działki:
USŁUGOWA
 
 
 
 
Do sprzedaży niezabudowana działka położona na terenie dla którego jest aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Działka oznaczona symbolem użytku 3-SF 38UR, tj: teren zabudowy usługowo - rzemieślniczej. W sąsiedztwie znajdują się obiekty przemysłowe oraz zajezdnia autobusowa. Działka nie jest uzbrojona. Dla powyższej nieruchomości wykonana została koncepcja zagospodarowania działki pod budowę hal magazynowych z zapleczem socjalno- biurowymi, które oprócz sposobów zagospodarowania działek obejmuje również propozycje uzbrojenia terenu w niezbędne sieci. Zgodnie zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na terenie działki dopuszczalna jest zabudowa o obszarze 40% powierzchni działki i wysokości do 20 m. Dojazd do działki drogą betonową i kawałek drogą utwardzoną. Istnieje możliwość wydzielenia i sprzedaży działki o mniejszej powierzchni. Zapraszam na prezentacje. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj