Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
CZARNA ŁĄKA, 177 750 zł
powierzchnia:
2250 m2
 
 
 
 
 
 
Na sprzedaż fantastycznie położona działka w miejscowości Czarna Łąka, niedaleko Pucic. Znajduje się zaledwie 70-80 metrów od jeziora Dąbskiego ! Powierzchnia działki to 2250 m2 i składa się już z 3 wydzielonych działek. Dzięki temu jest możliwość zakupu np. przez dwóch inwestorów i automatycznego rozdziału na dwie odrębne własności. Do działki doprowadzona jest woda oraz prąd. Jest możliwość również podłączenia gazu. Wg ustaleń ogólnego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Goleniów - dopuszcza się lokalizację inwestycji na potrzeby mieszkaniowe bądź rekreacyjne. Dojazd do nieruchomości dogodny drogą polną o nawierzchni nie utwardzonej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią: nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, domki letniskowe oraz staw wodny. Położenie działki sprawia, że jest idealnym miejscem do wypoczynku, połowu ryb czy uprawiania sportów wodnych. Dokładnie w tej odległości znajduje się dzika plaża, gdzie można spokojnie spędzić miło czas (miejscowość jest oddalona od ruchliwych i zatłoczonych miejsc). W miejscowości tej przy brzegu jeziora biegnie trasa rowerowa od Szczecina Dąbie aż do Stepnicy. Serdecznie zapraszam na prezentację! Naprawdę warto :) TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WEŁTYŃ, 55 000 zł
powierzchnia:
1000 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Działka rekreacyjna ( 1000m2) 30 min od Szczecina, przy lesie, na całoroczny domek, w sąsiedztwie stadniny koni. Działka w kształcie prostokąta. Nieopodal kąpieliska otoczonego lasem i domkami letniskowymi. Dodatkowo udział 30/1000 części w nieruchomości z prawem przechodu i przejazdu. Obok na sprzedaż kolejna działka o pow 1000 m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: 1. W granicach działki należy zapewnić miejsca postojowe dla min. 2 samochodów osobowych 2. Dopuszcza się wycinkę istniejącego dzrzewostanu wyłącznie w miejscach lokalizacji obiektów kubaturowych 3. W granicach działki należy zapewnić min. 70% powierzchni biologicznie czynnej. 4. Zabudowa powinna odpowiadać następującym warunkom: - wysokość zabudowy, licząc od poziomu terenu do najwyższej kalenicy, nie może przekraczać 9 m; - liczba kondygnacji nie może przekraczać dwóch, w tym najwyższa kondygnacja może być usytuowana wyłącznie w poddaszu; - wskaźnik intensywności zabudowy działki nie może przekroczyć wartości - 0,35 - zadaszenie zabudowy - dachami symetrycznymi dwuspadowymi o nachyleniu połaci od 35° do 50°, z pokryciem ceramicznym, ceramicznopodobnym (dachówką cementową barwioną) w tradycyjnych kolorach (naturalnej ceramiki), gontem lub trzciną; Energia elektryczna - obecny właściciel uzyskał pisemne zapewnienie ENEA o możliwości technicznego zasilenia w energię elektryczną. Tutejsza plaża to około 50-metrowe zejście do jeziora z niewielką polaną otoczoną przez las. Woda - w porównaniu z Głębokim - jest wręcz kryształowa. Dodatkowo, możliwość zakupu domku letniskowego, usytuowanego na wyspie Koźlej, z zapewnionym dowozem dalekomorską łodzią. Domek w pełni uzbrojony z wyposażeniem. Składa się z dużego, zadaszonego tarasu, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Cena 27 000 zł. Polecam ze względu na atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi. Zapraszam do kontaktu TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
NOWE WARPNO MIROSZEWO, 118 920 zł
powierzchnia:
1982 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka w niezwykle urokliwym miejscu nad Zalewem Szczecińskim w otoczeniu lasu. Cisza i spokój. Wokół domy rezydencjonalne. Dojazd drogą asfaltową do samej działki. Położona w odległości 500 m od plaża do której można dojechać samochodem . Każdy kto kocha przyrodę, odpoczynek na plaży, sporty wodne , wędkarstwo, grzybobranie , spacery, wycieczki rowerowe itp. powinien tu zamieszkać i cieszyć się tym wszystkim na co dzień. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy umożliwiające budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z dwoma niezależnymi lokalami mieszkalnymi. - Powierzchnia zabudowy mieszkalnej do 14% powierzchni działki. - Maksymalna wysokość budynku do kalenicy 8,5 m - zabudowa parterowa, z użytkowym poddaszem, W drodze bezpośrednio przy działce dostępny jest prąd, woda oraz kanalizacja sanitarna. Lasy Puszczy Wkrzańskiej , Zalew Szczeciński, plaża, marina oraz wszechogarniająca cisza i spokój sprawiają, że jest to warte zainteresowania miejsce do zamieszkania i wypoczynku. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj