Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WEŁTYŃ, 150 000 zł
powierzchnia:
1429 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka 1429 m2 w kształcie prostokąta położona nad jeziorem Wełtyń w odległości około 320 m od jeziora. Dla terenu uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przzewidujący zabudowę wolno stojącą jednorodzinną. Maksymalna powierzchnia zabudowy wszystkimi obiektami na działce nie może przekraczać 25 % powierzchni, udział powierzchni biologicznie czynnej minimum 60%. Dla zabudowy towarzyszącej - ilość kondygnacji naziemnych -1, wysokość budynku do 6,5 m, kolorystyka stonowana. Dopuszcza się zaopatrzenie w wodę z lokalnego ujęcia na terenie po przeprowadzeniu badań hydrogeologicznych oraz lokalizację bezodpływowych zbiorników szczelnych lub przydomowych oczyszczalni ścieków. Po wykonaniu sieci w drodze wewmnętrznej ustala sie wymóg przyłączenia do niej wszystkich obiektów. Na działce maksymalnie jeden budynek z dopuszczeniem 1 budynku jako zabudowa towarzysząca w ramach funkcji/ Maksymalna ilość kondygnacji naziemnych 2, w tym dopuszcza się poddasze użytkowe, wysokość do kalenicy dachu na działkach o spadku terenu do 5 % 9 m, na działkach o spadkach terenu powyżej 5 % do 11 m, garaże i pomieszczenia gospodarcze w jednej bryle z budynkiem zasadniczym, ustala się obowiązek stosowania nauralnych materiałów budowlanych jako kolorystyka ścian, kolorystyka stonowana. Dachy symetryczne dwupołaciowe o kącie nachylenia 40-45 stopni. Ogrodzenia działek bez cokołów. Rodzaj użytków RIIIb 1369 m2, R IVa 60 m2. Woda ze studni głębinowej, energia elektryczna na dzialce. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WEŁTYŃ, 120 000 zł
powierzchnia:
1158 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka 1158 m2 w kształcie prostokąta położona nad jeziorem Wełtyń w odległości około 300 m od jeziora. Dla terenu uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przzewidujący zabudowę wolno stojącą jednorodzinną. Maksymalna powierzchnia zabudowy wszystkimi obiektami na działce nie może przekraczać 25 % powierzchni, udział powierzchni biologicznie czynnej minimum 60%. Dla zabudowy towarzyszącej - ilość kondygnacji naziemnych -1, wysokość budynku do 6,5 m, kolorystyka stonowana. Dopuszcza się zaopatrzenie w wodę z lokalnego ujęcia na terenie po przeprowadzeniu badań hydrogeologicznych oraz lokalizację bezodpływowych zbiorników szczelnych lub przydomowych oczyszczalni ścieków. Po wykonaniu sieci w drodze wewmnętrznej ustala sie wymóg przyłączenia do niej wszystkich obiektów. Na działce maksymalnie jeden budynek z dopuszczeniem 1 budynku jako zabudowa towarzysząca w ramach funkcji/ Maksymalna ilość kondygnacji naziemnych 2, w tym dopuszcza się poddasze użytkowe, wysokość do kalenicy dachu na działkach o spadku terenu do 5 % 9 m, na działkach o spadkach terenu powyżej 5 % do 11 m, garaże i pomieszczenia gospodarcze w jednej bryle z budynkiem zasadniczym, ustala się obowiązek stosowania nauralnych materiałów budowlanych jako kolorystyka ścian, kolorystyka stonowana. Dachy symetryczne dwupołaciowe o kącie nachylenia 40-45 stopni. Ogrodzenia działek bez cokołów. Rodzaj użytków RIIIb 1158 m2. Woda ze studni głębinowej, energia elektryczna na dzialce. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WEŁTYŃ, 120 000 zł
powierzchnia:
1192 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka 1192 m2 w kształcie prostokąta położona nad jeziorem Wełtyń w odległości około 250 m od jeziora. Dla terenu uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przzewidujący zabudowę wolno stojącą jednorodzinną. Maksymalna powierzchnia zabudowy wszystkimi obiektami na działce nie może przekraczać 25 % powierzchni, udział powierzchni biologicznie czynnej minimum 60%. Dla zabudowy towarzyszącej - ilość kondygnacji naziemnych -1, wysokość budynku do 6,5 m, kolorystyka stonowana. Dopuszcza się zaopatrzenie w wodę z lokalnego ujęcia na terenie po przeprowadzeniu badań hydrogeologicznych oraz lokalizację bezodpływowych zbiorników szczelnych lub przydomowych oczyszczalni ścieków. Po wykonaniu sieci w drodze wewmnętrznej ustala sie wymóg przyłączenia do niej wszystkich obiektów. Na działce maksymalnie jeden budynek z dopuszczeniem 1 budynku jako zabudowa towarzysząca w ramach funkcji/ Maksymalna ilość kondygnacji naziemnych 2, w tym dopuszcza się poddasze użytkowe, wysokość do kalenicy dachu na działkach o spadku terenu do 5 % 9 m, na działkach o spadkach terenu powyżej 5 % do 11 m, garaże i pomieszczenia gospodarcze w jednej bryle z budynkiem zasadniczym, ustala się obowiązek stosowania nauralnych materiałów budowlanych jako kolorystyka ścian, kolorystyka stonowana. Dachy symetryczne dwupołaciowe o kącie nachylenia 40-45 stopni. Ogrodzenia działek bez cokołów. Rodzaj użytków RIIIb 1173 m2, Ps 19 m2. Woda ze studni głębinowej, energia elektryczna na dzialce. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WEŁTYŃ, 125 000 zł
powierzchnia:
1226 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka 1226 m2 w kształcie prostokąta położona nad jeziorem Wełtyń w odległości około 250 m od jeziora. Dla terenu uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przzewidujący zabudowę wolno stojącą jednorodzinną. Maksymalna powierzchnia zabudowy wszystkimi obiektami na działce nie może przekraczać 25 % powierzchni, udział powierzchni biologicznie czynnej minimum 60%. Dla zabudowy towarzyszącej - ilość kondygnacji naziemnych -1, wysokość budynku do 6,5 m, kolorystyka stonowana. Dopuszcza się zaopatrzenie w wodę z lokalnego ujęcia na terenie po przeprowadzeniu badań hydrogeologicznych oraz lokalizację bezodpływowych zbiorników szczelnych lub przydomowych oczyszczalni ścieków. Po wykonaniu sieci w drodze wewmnętrznej ustala sie wymóg przyłączenia do niej wszystkich obiektów. Na działce maksymalnie jeden budynek z dopuszczeniem 1 budynku jako zabudowa towarzysząca w ramach funkcji/ Maksymalna ilość kondygnacji naziemnych 2, w tym dopuszcza się poddasze użytkowe, wysokość do kalenicy dachu na działkach o spadku terenu do 5 % 9 m, na działkach o spadkach terenu powyżej 5 % do 11 m, garaże i pomieszczenia gospodarcze w jednej bryle z budynkiem zasadniczym, ustala się obowiązek stosowania nauralnych materiałów budowlanych jako kolorystyka ścian, kolorystyka stonowana. Dachy symetryczne dwupołaciowe o kącie nachylenia 40-45 stopni. Ogrodzenia działek bez cokołów. Rodzaj użytków RIIIb 1081 m2, Ps 145 m2. Woda ze studni głębinowej, energia elektryczna na dzialce. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WEŁTYŃ, 130 000 zł
powierzchnia:
1260 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka 1260 m2 w kształcie prostokąta położona nad jeziorem Wełtyń w odległości około 300 m od jeziora. Dla terenu uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przzewidujący zabudowę wolno stojącą jednorodzinną. Maksymalna powierzchnia zabudowy wszystkimi obiektami na działce nie może przekraczać 25 % powierzchni, udział powierzchni biologicznie czynnej minimum 60%. Dla zabudowy towarzyszącej - ilość kondygnacji naziemnych -1, wysokość budynku do 6,5 m, kolorystyka stonowana. Dopuszcza się zaopatrzenie w wodę z lokalnego ujęcia na terenie po przeprowadzeniu badań hydrogeologicznych oraz lokalizację bezodpływowych zbiorników szczelnych lub przydomowych oczyszczalni ścieków. Po wykonaniu sieci w drodze wewmnętrznej ustala sie wymóg przyłączenia do niej wszystkich obiektów. Na działce maksymalnie jeden budynek z dopuszczeniem 1 budynku jako zabudowa towarzysząca w ramach funkcji/ Maksymalna ilość kondygnacji naziemnych 2, w tym dopuszcza się poddasze użytkowe, wysokość do kalenicy dachu na działkach o spadku terenu do 5 % 9 m, na działkach o spadkach terenu powyżej 5 % do 11 m, garaże i pomieszczenia gospodarcze w jednej bryle z budynkiem zasadniczym, ustala się obowiązek stosowania nauralnych materiałów budowlanych jako kolorystyka ścian, kolorystyka stonowana. Dachy symetryczne dwupołaciowe o kącie nachylenia 40-45 stopni. Ogrodzenia działek bez cokołów. Rodzaj użytków RIIIb 936 m2, PsIV 220 m2, N 104 m2. Woda ze studni głębinowej, energia elektryczna na dzialce. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MASZEWO, 90 000 zł
powierzchnia:
1192 m2
Rodzaj działki:
ROLNO-BUDOWLANA
 
 
 
 
Od dzisiaj cena niższa o 40.000 zł Jeżeli szukasz działki w okolicach Maszewa, to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego Działka na granicy Maszewo-Darż Dodatkowo KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA!!! Chcesz znać więcej szczegółów zadzwoń już dziś. Działka o pow. 1192 m2 zlokalizowana przy drodze wyjazdowej z Maszewa na osiedlu domków jednorodzinnych. Działka posiada dwie drogi dojazdowe, bardzo dobrze skomunikowana z miastem. Atuty: 1. położenie bezpośrednio przy drodze głównej na granicy miejscowości 2. energia elektryczna, woda w drodze przy działce 3. dobry dojazd: - do Goleniowa - 3,5 km - do Szczecina - 42 km - do Nowogardu - 26 km - do Stargardu - 19 km - nad morze do Dziwnówka 86 km Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy: - budynek mieszkalny jednorodzinny przydomowej oczyszczalni ścieków i zbiornika bezodpływowego wraz z niezbędną infrastrukturą - wskaźnik dla nowej zabudowy 22% - maksymalna wysokość górnych krawędzi elewacji frontowych do okapów głównych połaci dachowych 4m - kąt nachylenia głównych połaci dachowych 25-45 stopni W cenie działki projekt budowlany i zatwierdzone/udzielone pozwolenie na budowę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w siedzibie naszej firmy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WEŁTYŃ, 300 000 zł
powierzchnia:
3010 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka 3010 m2 w kształcie trapezu zbliżonego do kwadratu położona nad jeziorem Wełtyń w odległości około 250 m od jeziora. Dla terenu uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przzewidujący zabudowę wolno stojącą jednorodzinną. Maksymalna powierzchnia zabudowy wszystkimi obiektami na działce nie może przekraczać 25 % powierzchni, udział powierzchni biologicznie czynnej minimum 60%. Dla zabudowy towarzyszącej - ilość kondygnacji naziemnych -1, wysokość budynku do 6,5 m, kolorystyka stonowana. Dopuszcza się zaopatrzenie w wodę z lokalnego ujęcia na terenie po przeprowadzeniu badań hydrogeologicznych oraz lokalizację bezodpływowych zbiorników szczelnych lub przydomowych oczyszczalni ścieków. Po wykonaniu sieci w drodze wewmnętrznej ustala sie wymóg przyłączenia do niej wszystkich obiektów. Na działce maksymalnie jeden budynek z dopuszczeniem 1 budynku jako zabudowa towarzysząca w ramach funkcji/ Maksymalna ilość kondygnacji naziemnych 2, w tym dopuszcza się poddasze użytkowe, wysokość do kalenicy dachu na działkach o spadku terenu do 5 % 9 m, na działkach o spadkach terenu powyżej 5 % do 11 m, garaże i pomieszczenia gospodarcze w jednej bryle z budynkiem zasadniczym, ustala się obowiązek stosowania nauralnych materiałów budowlanych jako kolorystyka ścian, kolorystyka stonowana. Dachy symetryczne dwupołaciowe o kącie nachylenia 40-45 stopni. Ogrodzenia działek bez cokołów. Rodzaj użytków RIIIb 1902 m2, N 1108 m2. Woda ze studni głębinowej, energia elektryczna na dzialce. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
LUBUŃ, 95 000 zł
powierzchnia:
1219 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
2 Działki w Lubuniu otoczone lasem Działki graniczące bezpośrednio z Parkiem Krajobrazowym Dolina Słupi. Powierzchnia każdej z działek to 1219m2. Wymiary w przybliżeniu 30m x 40m. Prąd i woda w niedalekiej odległości w drodze. Dojazd do działek drogą utwardzoną. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na tym terenie dopuszcza się mieszkalnictwo jednorodzinne i usługi - 34MN/U. Maksymalna powierzchnia zabudowy działki to 30%. Powierzchnia biologicznie czynna - minimalnie 50% powierzchni działki - wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, w tym poddasze użytkowe, dachy budynków strome o kącie nachylenia 25-55 stopni, pokrycie dachowe - dachówka ceramiczna, materiały dachówkopodobne. Działki częściowo zalesione i otulone lasem. Idealne miejsce by zbudować dom sąsiadujący z zielenią, gwarantujący prywatność, zamieszkać lub wpadać w wolnych chwilach. Lokalizacja... Lubuń, miejscowość położona jedynie 16 km na południe od Słupska i 35 od nadmorskiej Ustki. Zjeżdżając z drogi krajowej nr 21 w miejscowości Kwakowo, już po zaledwie kilku minutach znajdziemy się w tej pięknej, spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń i dowiedz się więcej. Przeprowadzimy całą transakcję "od zapytania do wydania". Bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego kredytu na zakup działki. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WIKLINO, 375 000 zł
powierzchnia:
24900 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 2,49 ha i MPZP Działki położone są na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczenie: 03MN - mieszkalnictwo jednorodzinne. Zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego oraz ochrony środowiska: podstawową formą zabudowy działki jest pojedyńczy wolnostojący budynek mieszkalny; dopuszcza się użytkowe wykorzystanie poddasza; dopuszcza się budowę jednego parterowego wolnostojącego budynku gospodarczego i parterowego garażu wolnostojącego lub garażu wbudowanego; wymaga się utrzymania powierzchni biologicznie czynnej na poziomie nie mniejszym niż 60% powierzchni działki. Powierzchnie i wymiary: Działka nr 6 - 0,97ha, 348m x 27.5m Działka nr 7 - 0,82ha, 331m x 22,5m Działka nr 8 - 0,70ha , 320m x (13m-32m) Łącznie powierzchnia terenu to 2,49 ha. Prąd i kanalizacja w drodze. Działki sąsiadują z łowiskiem dla wędkarzy, stawem o powierzchni powyżej 3ha. Dojazd drogą utwardzoną. Lokalizacja blisko morza Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wiklino, 25 km do nadmorskich Rowów i 30 km do Ustki, a do powiatowego Słupska 15 km. 100 km drogą wojewódzką 213 do Trójmiasta. Ta lokalizacja to raj dla wielbicieli przyrody i aktywnego wypoczynku. Malownicza okolica zapewnia prawdziwy wypoczynek z dala od świata. Świetne tereny do relaksu, gwarantujące ucieczkę od zgiełku miasta, 40 minut rowerem nad Jezioro Gardno i do Słowińskiego Parku Narodowego, 50 kilometrów do wspaniałych Ruchomych Wydm na Mierzei Łebskiej. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz do mnie. Przeprowadzimy całą transakcję "od zapytania do wydania". Bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego kredytu na zakup działki. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MARIANOWO, 109 400 zł
powierzchnia:
1094 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Idealna lokalizacja dla osób ceniących życie w otoczeniu ciszy, spokoju i przyrody! Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1094m2 zlokalizowaną w odległości ok 150m w linii prostej od jeziora Marianowskiego. Grunt usytuowany w urokliwym miejscu, teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - teren elementarny UT4": Główne założenia MPZP przedstawiają się następująco: A) przeznaczenie terenu: a) zabudowa rekreacyjna (całoroczna) z dopuszczeniem mieszkania dla właściciela, b) dopuszcza się przebudowę istniejącej zabudowy, c) dopuszcza się zlokalizowanie kubaturowych obiektów gospodarczych niemieszkalnych; B) zasady zagospodarowania terenu: a) nieprzekraczalna linia zabudowy według rysunku planu, Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego - 6 - Poz. 2016 b) zabudowa wolnostojąca, c) wysokość zabudowy dla obiektu mieszkalnego do 9,5 m, do 2 kondygnacji użytkowych (druga kondygnacja w dachu), d) na 1 wydzielonej działce budowlanej o minimalnej powierzchni określonej w § 9 pkt 1 ( powierzchnia działek - minimum 800 m2 dla zabudowy mieszkaniowej i minimum 1000 m2 dla zabudowy rekreacyjnej), dopuszcza się zrealizowanie tylko 1 obiektu budowlanego o funkcji podstawowej, e) dopuszcza się wolnostojący obiekt garażowy i gospodarczy, f) wysokość zabudowy dla obiektów gospodarczych niemieszkalnych do 7 m - maksymalnie 1 kondygnacja z dachem stromym, g) dachy strome o nachyleniu połaci dachowej od 30 do 45, h) powierzchnia zabudowy maksymalnie do 30% powierzchni działki budowlanej, i) dopuszcza się obiekty małej architektury; C) ustalenia z zakresu ochrony środowiska przyrodniczego - powierzchnia biologicznie czynna 60% powierzchni działki budowlanej; D) wskaźnik intensywności zabudowy - 0,05 - 0,4; E) ustalenia z zakresy ochrony środowiska kulturowego - część obszaru położona jest w strefie WIII ograniczonej ochrony konserwatorskiej stanowisk archeologicznych - obowiązują ustalenia § 7; F) zasady podziału terenu: a) minimalna powierzchnia działki budowlanej 1000 m2, b) kąt położenia granic działek w stosunku do pasa drogowego od 80 do 90, c) szerokość frontu nowo wydzielonej działki minimum 25 m; G) obsługa komunikacyjna terenu; dostępność komunikacyjna z drogi 01KDW, 02KDW oraz dotychczasowa z drogi gminnej (poza granicą planu) 1. Obsługa komunikacyjna obszaru planu i poszczególnych terenów funkcjonalnych z istniejących i projektowanych dróg publicznych oraz dróg wewnętrznych wydzielonych na rysunku planu oraz według zasad określonych w ust. 2. 2. Dopuszcza się wydzielenia terenu pod niepubliczne drogi wewnętrzne na poszczególnych terenach funkcjonalnych w obrębie nowo wydzielonych działek o następujących parametrach: minimalna szerokość w liniach rozgraniczających dróg wewnętrznych (w tym sięgaczy) - 8,0 m; sięgacze muszą być zakończone placem manewrowym o wymiarach: na terenach oznaczonych symbolem UT - 12,5 m x 12,5 m, na terenach oznaczonych symbolem MN - 15,0 m x 15,0 m. 3. Obowiązuje zapewnienie niezbędnej ilości miejsc parkingowych na działce budowlanej z zachowaniem wskaźników: 1) dla zabudowy mieszkaniowej - minimum 2 miejsca parkingowe na jeden lokal mieszkalny; 2) dla zabudowy rekreacyjnej - minimum 2 miejsce parkingowe; 3) dla zabudowy rekreacyjnej - pensjonatowej - minimum 1 miejsce parkingowe na pokój; 4) dla zabudowy z dopuszczeniem usług: należy zabezpieczyć miejsca postojowe na potrzeby prowadzonej działalności: a) handlu - minimum 2 miejsca parkingowe na lokal, b) gastronomii - minimum 1 miejsce parkingowe na 5 miejsc konsumpcyjnych. 3. Dopuszcza się prowadzenie sieci infrastruktury technicznej w liniach rozgraniczających drogi zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zgodnie z ustaleniami szczegółowymi. ; 4. ustalenia w zakresie infrastruktury technicznej: 1) Linie rozgraniczające drogę wewnętrzną wyznaczają korytarze infrastruktury technicznej, w których mogą być prowadzone sieci uzbrojenia terenu. Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego - 3 - Poz. 2016 2) Wszelkie kolizje z istniejącą infrastrukturą techniczną należy usuwać na zasadach określonych w przepisach odrębnych. H. Zaopatrzenie w wodę: 1) zaopatrzenie w wodę z projektowanej sieci wodociągowej, zasilanej z istniejącego wodociągu wiejskiego zlokalizowanego poza obszarem planu; dopuszcza się korzystanie z ujęć wody zlokalizowanych na terenie własnych działek do celów gospodarczych; 2) do czasu realizacji sieci wodociągowej dopuszcza się zaopatrzenie w wodę z indywidualnych ujęć wody; 3) ustala się parametry nowo projektowanych sieci - 35 ÷ 100 mm, prowadzonych w liniach rozgraniczenia dróg; 4) zaopatrzenie w wodę do celów przeciwpożarowych z hydrantów ulicznych zamontowanych na sieci wodociągowej; 5) lokalizację w pasie drogowym nowych studni publicznych dla potrzeb zaopatrzenia w wodę w sytuacjach kryzysowych. I. Kanalizacja sanitarna: 1) odprowadzenie ścieków do projektowanej kanalizacji sanitarnej grawitacyjna - tłocznej o średnicach od 40 - 200 mm ze zrzutem ścieków istniejącej gminnej sieci kanalizacyjnej (oczyszczalnia w Dobrzanach znajdującej się poza obszarem planu). Dopuszcza się lokalizację przepompowni ścieków w liniach rozgraniczających dróg; 2) do czasu realizacji sieci kanalizacyjnej dopuszcza się realizację bezodpływowych zbiorników przeznaczonych na nieczystości ciekłe; 3) w przypadku zrealizowania sieci kanalizacyjnej ustala się obowiązek podłączenia do sieci oraz likwidację zbiorników bezodpływowych. J. Kanalizacja deszczowa: 1) ustala się odprowadzenie wód deszczowych poprzez ich wykorzystywane do celów gospodarczych. Dopuszcza się odprowadzenie wód do gruntu poprzez studnie chłonne, stosowanie zbiorników "małej retencji", oczek wodnych, przepuszczalnych nawierzchni dróg i parkingów; 2) ustala się parametry nowo projektowanych sieci - 200 ÷ 400 mm, prowadzonych w liniach rozgraniczenia dróg. K. Zaopatrzenie w gaz: 1) docelowo zasilanie obiektów na obszarze planu gazem przewodowym średniego ciśnienia z planowanej stacji redukcyjno-pomiarowej I stopnia zlokalizowanej poza obszarem opracowania; 2) planowane obiekty zasilić rozdzielczą siecią średniego ciśnienia - 32 ÷ 50 mm; dopuszcza się w do czasu gazyfikacji przewodowej stosowanie gazu bezprzewodowego; 3) projektowaną sieć rozdzielczą lokalizować w liniach rozgraniczenia dróg. L. Elektroenergetyka: 1) zasilanie obszaru opracowania z projektowanych stacji transformatorowych 15/0,4 kV typu miejskiego; 2) odcinki istniejących linii napowietrznych, kolidujące z planowanym zagospodarowaniem terenu - do przebudowy i skablowania; 3) dopuszcza się budowę oświetlenia ulicznego we wszystkich ciągach komunikacyjnych. M. Telekomunikacja - obowiązuje prowadzenie sieci telekomunikacyjnej jako linii kablowych w kanalizacji telefonicznej. N. Gospodarka odpadami - stałe odpady bytowo-gospodarcze należy gromadzić w pojemnikach zlokalizowanych na posesjach, przy zapewnieniu ich systematycznego wywozu zgodnie z przyjętym przez gminę zorganizowanym systemem odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych. P. Zaopatrzenie w ciepło- z indywidualnych źródeł ciepła, zaleca się stosowanie niekonwencjonalnych źródeł energii np. kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogrzewanie elektryczne itp. R. Regulacja stosunków wodnych: 1) występujące w granicach opracowania rowy melioracyjne muszą być zachowane z warunkiem drożności a zagospodarowanie terenu nie może utrudniać konserwacji i utrzymania tych urządzeń; Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego - 4 - Poz. 2016 2) w przypadku kolizji z projektowanym zagospodarowaniem dopuszcza się ich przebudowę lub zabudowę zachowując drożność całego systemu Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1138m2 Polecam ze względu na lokalizację w bardzo urokliwym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody, terenów spacerowo - rekreacyjnych oraz ze względu na cenę. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN raz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MARIANOWO, 113 800 zł
powierzchnia:
1138 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Idealna lokalizacja dla osób ceniących życie w otoczeniu ciszy, spokoju i przyrody! Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1138m2 zlokalizowaną w odległości ok 150m w linii prostej od jeziora Marianowskiego. Grunt usytuowany w urokliwym miejscu, teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - teren elementarny UT4": Główne założenia MPZP przedstawiają się następująco: A) przeznaczenie terenu: a) zabudowa rekreacyjna (całoroczna) z dopuszczeniem mieszkania dla właściciela, b) dopuszcza się przebudowę istniejącej zabudowy, c) dopuszcza się zlokalizowanie kubaturowych obiektów gospodarczych niemieszkalnych; B) zasady zagospodarowania terenu: a) nieprzekraczalna linia zabudowy według rysunku planu, Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego - 6 - Poz. 2016 b) zabudowa wolnostojąca, c) wysokość zabudowy dla obiektu mieszkalnego do 9,5 m, do 2 kondygnacji użytkowych (druga kondygnacja w dachu), d) na 1 wydzielonej działce budowlanej o minimalnej powierzchni określonej w § 9 pkt 1 ( powierzchnia działek - minimum 800 m2 dla zabudowy mieszkaniowej i minimum 1000 m2 dla zabudowy rekreacyjnej), dopuszcza się zrealizowanie tylko 1 obiektu budowlanego o funkcji podstawowej, e) dopuszcza się wolnostojący obiekt garażowy i gospodarczy, f) wysokość zabudowy dla obiektów gospodarczych niemieszkalnych do 7 m - maksymalnie 1 kondygnacja z dachem stromym, g) dachy strome o nachyleniu połaci dachowej od 30 do 45, h) powierzchnia zabudowy maksymalnie do 30% powierzchni działki budowlanej, i) dopuszcza się obiekty małej architektury; C) ustalenia z zakresu ochrony środowiska przyrodniczego - powierzchnia biologicznie czynna 60% powierzchni działki budowlanej; D) wskaźnik intensywności zabudowy - 0,05 - 0,4; E) ustalenia z zakresy ochrony środowiska kulturowego - część obszaru położona jest w strefie WIII ograniczonej ochrony konserwatorskiej stanowisk archeologicznych - obowiązują ustalenia § 7; F) zasady podziału terenu: a) minimalna powierzchnia działki budowlanej 1000 m2, b) kąt położenia granic działek w stosunku do pasa drogowego od 80 do 90, c) szerokość frontu nowo wydzielonej działki minimum 25 m; G) obsługa komunikacyjna terenu; dostępność komunikacyjna z drogi 01KDW, 02KDW oraz dotychczasowa z drogi gminnej (poza granicą planu) 1. Obsługa komunikacyjna obszaru planu i poszczególnych terenów funkcjonalnych z istniejących i projektowanych dróg publicznych oraz dróg wewnętrznych wydzielonych na rysunku planu oraz według zasad określonych w ust. 2. 2. Dopuszcza się wydzielenia terenu pod niepubliczne drogi wewnętrzne na poszczególnych terenach funkcjonalnych w obrębie nowo wydzielonych działek o następujących parametrach: minimalna szerokość w liniach rozgraniczających dróg wewnętrznych (w tym sięgaczy) - 8,0 m; sięgacze muszą być zakończone placem manewrowym o wymiarach: na terenach oznaczonych symbolem UT - 12,5 m x 12,5 m, na terenach oznaczonych symbolem MN - 15,0 m x 15,0 m. 3. Obowiązuje zapewnienie niezbędnej ilości miejsc parkingowych na działce budowlanej z zachowaniem wskaźników: 1) dla zabudowy mieszkaniowej - minimum 2 miejsca parkingowe na jeden lokal mieszkalny; 2) dla zabudowy rekreacyjnej - minimum 2 miejsce parkingowe; 3) dla zabudowy rekreacyjnej - pensjonatowej - minimum 1 miejsce parkingowe na pokój; 4) dla zabudowy z dopuszczeniem usług: należy zabezpieczyć miejsca postojowe na potrzeby prowadzonej działalności: a) handlu - minimum 2 miejsca parkingowe na lokal, b) gastronomii - minimum 1 miejsce parkingowe na 5 miejsc konsumpcyjnych. 3. Dopuszcza się prowadzenie sieci infrastruktury technicznej w liniach rozgraniczających drogi zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zgodnie z ustaleniami szczegółowymi. ; 4. ustalenia w zakresie infrastruktury technicznej: 1) Linie rozgraniczające drogę wewnętrzną wyznaczają korytarze infrastruktury technicznej, w których mogą być prowadzone sieci uzbrojenia terenu. Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego - 3 - Poz. 2016 2) Wszelkie kolizje z istniejącą infrastrukturą techniczną należy usuwać na zasadach określonych w przepisach odrębnych. H. Zaopatrzenie w wodę: 1) zaopatrzenie w wodę z projektowanej sieci wodociągowej, zasilanej z istniejącego wodociągu wiejskiego zlokalizowanego poza obszarem planu; dopuszcza się korzystanie z ujęć wody zlokalizowanych na terenie własnych działek do celów gospodarczych; 2) do czasu realizacji sieci wodociągowej dopuszcza się zaopatrzenie w wodę z indywidualnych ujęć wody; 3) ustala się parametry nowo projektowanych sieci - 35 ÷ 100 mm, prowadzonych w liniach rozgraniczenia dróg; 4) zaopatrzenie w wodę do celów przeciwpożarowych z hydrantów ulicznych zamontowanych na sieci wodociągowej; 5) lokalizację w pasie drogowym nowych studni publicznych dla potrzeb zaopatrzenia w wodę w sytuacjach kryzysowych. I. Kanalizacja sanitarna: 1) odprowadzenie ścieków do projektowanej kanalizacji sanitarnej grawitacyjna - tłocznej o średnicach od 40 - 200 mm ze zrzutem ścieków istniejącej gminnej sieci kanalizacyjnej (oczyszczalnia w Dobrzanach znajdującej się poza obszarem planu). Dopuszcza się lokalizację przepompowni ścieków w liniach rozgraniczających dróg; 2) do czasu realizacji sieci kanalizacyjnej dopuszcza się realizację bezodpływowych zbiorników przeznaczonych na nieczystości ciekłe; 3) w przypadku zrealizowania sieci kanalizacyjnej ustala się obowiązek podłączenia do sieci oraz likwidację zbiorników bezodpływowych. J. Kanalizacja deszczowa: 1) ustala się odprowadzenie wód deszczowych poprzez ich wykorzystywane do celów gospodarczych. Dopuszcza się odprowadzenie wód do gruntu poprzez studnie chłonne, stosowanie zbiorników "małej retencji", oczek wodnych, przepuszczalnych nawierzchni dróg i parkingów; 2) ustala się parametry nowo projektowanych sieci - 200 ÷ 400 mm, prowadzonych w liniach rozgraniczenia dróg. K. Zaopatrzenie w gaz: 1) docelowo zasilanie obiektów na obszarze planu gazem przewodowym średniego ciśnienia z planowanej stacji redukcyjno-pomiarowej I stopnia zlokalizowanej poza obszarem opracowania; 2) planowane obiekty zasilić rozdzielczą siecią średniego ciśnienia - 32 ÷ 50 mm; dopuszcza się w do czasu gazyfikacji przewodowej stosowanie gazu bezprzewodowego; 3) projektowaną sieć rozdzielczą lokalizować w liniach rozgraniczenia dróg. L. Elektroenergetyka: 1) zasilanie obszaru opracowania z projektowanych stacji transformatorowych 15/0,4 kV typu miejskiego; 2) odcinki istniejących linii napowietrznych, kolidujące z planowanym zagospodarowaniem terenu - do przebudowy i skablowania; 3) dopuszcza się budowę oświetlenia ulicznego we wszystkich ciągach komunikacyjnych. M. Telekomunikacja - obowiązuje prowadzenie sieci telekomunikacyjnej jako linii kablowych w kanalizacji telefonicznej. N. Gospodarka odpadami - stałe odpady bytowo-gospodarcze należy gromadzić w pojemnikach zlokalizowanych na posesjach, przy zapewnieniu ich systematycznego wywozu zgodnie z przyjętym przez gminę zorganizowanym systemem odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych. P. Zaopatrzenie w ciepło- z indywidualnych źródeł ciepła, zaleca się stosowanie niekonwencjonalnych źródeł energii np. kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogrzewanie elektryczne itp. R. Regulacja stosunków wodnych: 1) występujące w granicach opracowania rowy melioracyjne muszą być zachowane z warunkiem drożności a zagospodarowanie terenu nie może utrudniać konserwacji i utrzymania tych urządzeń; Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego - 4 - Poz. 2016 2) w przypadku kolizji z projektowanym zagospodarowaniem dopuszcza się ich przebudowę lub zabudowę zachowując drożność całego systemu Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1094m2 Polecam ze względu na lokalizację w bardzo urokliwym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody, terenów spacerowo - rekreacyjnych oraz ze względu na cenę. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN raz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj