Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WIERZCHOSŁAW, 79 990 zł
powierzchnia:
3200 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Przedmiot oferty stanowi malowniczo położona działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną o pow. 0,3200 ha położona nieopodal lasu. WIERZCHOSŁAW to wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Goleniów, przy drodze łączącej Widzieńsko z drogą nr 3, na Równinie Goleniowskiej porośniętej sosnowymi i mieszanymi lasami Puszczy Goleniowskiej. Sąsiednie działki zabudowane lub z wydaną decyzja o warunkach zabudowy polegającej na postawieniu budynku jednorodzinnego z garażem. Odległość do lasu to 200 m. Media: * woda - wodociąg w działce drogowej * prąd - w drodze wewnętrznej, wydane warunki techniczne Nieruchomość położona na lekkim wzniesieniu, w drugiej linii zabudowy. Niewątpliwym atutem Wierzchosławia jest doskonały mikroklimat oraz położenie wśród leśnych terenów Puszczy Goleniowskiej, bogatej w zwierzynę, grzyby i leśne owoce. Okolice wsi bywają właśnie celem wypadów grzybiarzy czy amatorów runa leśnego. TO IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ DLA OSÓB CENIĄCYCH SPOKÓJ, CISZĘ I ODSKOCZNIE OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU. Działka również doskonale może spełniać funkcję nieruchomości inwestycyjnej. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN WIELGOWO, 199 000 zł
powierzchnia:
1261 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntowa położoną w prwobrzeznj dzielnicy Szczecina Wielgowo. Działka usytuowana w samym centrum dzielnicy, w niewielkiej odległości od głównej ulicy a jednocześnie w odległości zapewniającej brak bezpośredniego wpływu ruchu ulicznego. Powierzchnia działki to 1261m2, o prostokątnym kształcie, uporządkowana i ogrodzona przez obecnego właściciela. Dostępne media to prąd w odległości ok. 1m od granicy działki, woda w odległości ok. 100m od działki. Zgdonie z obowiązujeącym planem zagospodarowania przestrzennego zaopatrzenie w wodę, energię elektryczną, gaz i odprowadzenie ścieków należy realizować w oparciu o istniejące lub planowane sieci. W przypadku wystąpienia sieci wodociagowych i kanalizacyjnych planowanych MPZP dopuszcza zapatrzenie w wodę z indywidualnych źródeł (studnia) a odprowadzenie ścieków do szczelnych zbiorników bezodpływowych. Pozostałe ustalenia MPZP są następujące: 1. przeznaczenie terenu: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca z dopuszczeniem usług 2. minimalny udziła powierzchni biologicznie czynnej - 55% 3. maksymalna powierzchnia zabudowy - 25% 4. maksymalna wysokość zabudowy 2 kondygnacje nadziemne. lecvz nie więcej niż 9,5m 5. budynki kryte dachmi stromymi 6. zasady parcelacji: minimalna powierzchnia działki budowlanej 600 m2 Polecam szczególnie ze względu na lokalizację działki oraz cenę. Zapraszam do osobistej weryfikacji nieruchomości podczas prezentacji TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOBYLANKA, 139 000 zł
powierzchnia:
1000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka budowlana położona w Kobylance na nowym w pełni urządzonym osiedlu. Drogi wewnętrzne utwardzone kostką brukową, oświetlone latarniami. Kobylanka znajduje się nad j. Medwie. Bardzo dobra infrastruktura drogowa zapewnia szybki dojazd zarówno do Szczecina jak i Stargardu. Szczecin Os. Słoneczne - 19 km ( 20 minut ) Szczecin Centrum ( Brama Portowa ) - 25 km ( 27 minut ) Stargard Centrum - 12 km ( 18 minut ) Bliskość jeziora daje wspaniałe możliwości wypoczynku i uprawiania szeregu sportów wodnych. Miedwie jako duży,otwarty i w przybrzeżnych rejonach płytki akwen jest idealnym miejscem na uprawianie Kiteserurfing-u czy też Windsurfing-u zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Latem odbywa się tutaj wiele ciekawych imprez. Nie trudno sobie wyobrazić jak wiele radości sprawi mieszkanie w tym miejscu. [ Uzbrojenie ] - Teren uzbrojony w kanalizację sanitarną, wodę, prąd oraz gaz. [ Plan Zagospodarowania Przestrzennego ] - zabudowa mieszkalna, - powierzchnia zabudowy do 25% powierzchni działki, - intensywność zabudowy od 0,1 do 0,4, - wysokość budynku mieszkalnego od 6,5 m do 9,0 m, - dachy dwu lub cztero spadowe, Działka w kształcie prostokąta ( 25m x 40m ) . Dogodne usytuowanie działki w stosunku do stron świata. Wjazd na działkę od strony wschodniej. Działka położona przy ślepej uliczce dzięki czemu ruch samochodów będzie tutaj sprowadzał się jedynie na potrzeby dojazdu do posesji. Oferta idealna dla osób które poszukują działki gotowej do zabudowy, z pełnym uzbrojeniem oraz wykonaną infrastrukturą drogową. Zwłaszcza ten ostatni atrybut doceni każdy kto wie co to znaczy latami czekać na wybudowanie dróg, dojazdy po wertepach oraz unoszące się tumany kurzu za każdym razem jak ktoś przejdzie przed domem. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GOLENIÓW, 353 550 zł
powierzchnia:
2357 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA,INWESTYCYJNA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą działki na sprzedaż przy ul. Wojska Polskiego w Goleniowie. Działka o pow. 2357 m2 położona jest bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 111. Droga wojewódzka 111 łączy miejscowość Święta z zachodnią obwodnicą Goleniowa oraz drogami ekspresowymi S3 i S6. Jest także alternatywną trasą nad morze. Dobry dojazd do miejscowości Modrzewie, Żdżary, Łaniewo. W sąsiedztwie działki znajdują się budynek mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi oraz usługi tj. skup palet, komis samochodowy. Teren działki porośnięty jest roślinnością trawiastą oraz częściowo zadrzewiony. Działka nadaje się pod działalność usługową, możliwa jest także zabudowa mieszkaniowa, bądź też działalność rolnicza. Nieruchomość nie posiada wydanej decyzji o warunkach zabudowy, jednak jest możliwość wystąpienia o warunki zabudowy dla zainteresowanego klienta. Dojazd do centrum miasta zajmuje około 5 minut. W miejscowości znajduje się także Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność. MEDIA: - prąd- w drodze publicznej - woda- ujęcie własne - kanalizacja- brak To bardzo atrakcyjna oferta pod względem lokalizacji oraz przeznaczenia działki. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SŁAWOSZEWO, 226 125 zł
powierzchnia:
3015 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową nie zabudowaną zlokalizowaną w Sławoszewie, gm Dobra, powiat policki o powierzchni 3015 m2 Użytek: RV ( na planie oznaczona cyfra 1 ) Dla działek brak jest obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego oraz nie wystąpiono o warunki zabudowy. W otoczeniu działek powstaje zabudowa mieskaniowa. Dojazd do działki z drogi głównej asfaltowej prowadzącej przez Sławoszewo oraz dróg wewnętrznych, w których jest ustanowione prawo przejazdu i przechodu. Działka w kształcie kwadratu. Cicha okolica w sąsiedztwie las. Ponadto do sprzedaży sa działki na planie oznaczone: 2 - pow. 3026m2 cena 226.950 zł 3 - pow. 3025m2 cena 226.875 zł 4 - pow. 3006m2 cena 225.450 zł 5 - pow. 3480m2 cena 261.000 zł 6 - SPRZEDANA 7 - SPRZEDANA 8 - SPRZEDANA 9 - pow. 3018m2 cena 226.350 zł 10 - pow. 3101m2 cena 232.575 zł 11 - pow. 3025m2 cena 226.875 zł 12 - pow. 3245m2 cena 243.375 zł 13 - pow. 3073m2 cena 230.475 zł Zapraszam do zapoznania sie z tą nieruchomoscią gruntową bezpośrednio w terenie cena ofertowa jest do negocjacji TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj