Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBRA, 385 000 zł
powierzchnia:
3031 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną, położoną w świetnej lokalizacji. Jest to konkretnie pogranicze Dobrej i Wołczkowa. Działka jest gotowa do natychmiastowej zabudowy - wydano już POZWOLENIE NA BUDOWĘ oraz dziennik budowy. Oferta jest więc przeznaczona przede wszystkim dla osób, które chcą ruszyć z budową "od zaraz", natychmiast. Okolica jest bardzo ładna i spokojna - w sąsiedztwie znajdują się już liczne nowo wybudowane domy jednorodzinne. W kwestii technicznej: -Skrzynka elektryczna na działce -Gaz na granicy działki - są już wydane warunki przyłączy -Woda na działce -Ścieki odprowadzone do zbiornika bezodpływowego lub do biologicznej oczyszczalni -W cenie zawarty jest projekt domu o powierzchni 179.57m2, który sporządzono na indywidualne zamówienie - wizualizacja w ogłoszeniu. Działka jest bardzo uniwersalna z uwagi na swoją foremność. Ma ona kształt prostokąta o bokach około 40x77m. Korzystne jest też ukształtowanie powierzchni - cała działka jest płaska, a do tego sucha (przeprowadzono badania geotechniczne). Dojazd od ulicy Dereszowej, której nawierzchnię stanowią równe, solidne, betonowe płyty. Jeśli chodzi o dodatkowe zalety, są nimi bez wątpienia niewielka odległość do centrum Szczecina (około 15 minut drogi) oraz ogólna cisza i spokój panujące w okolicy. Wokół znajduje się mnóstwo lasów, szlaków pieszych, rowerowych, a także jezioro Głębokie (z licznymi kąpieliskami). Zapraszam do kontaktu i na prezentację. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN OSÓW, 481 500 zł
powierzchnia:
1070 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż prestiżowe, unikatowe, przepięknie położone działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o różnej powierzchni - od około 1070m2 do 5600. Za ogrodzeniem puszcza - sarny, jelenie, tereny rekreacyjne - drogi spacerowe i rowerowe, blisko lodowisko, stok narciarski a jednocześnie na sąsiedniej ulicy infrastruktura miejska, dobre połączenie autobusowe z Centrum, dojazd w 10 minut. Dużo zieleni, cisza i świeże powietrze. Niezwykle urokliwe miejsce, jedyne takie w Szczecinie. Przedmiotowe działki budowlane znajdują się na terenie kameralnego "osiedla" z bardzo dobrymi drogami dojazdowymi, obok teren zagospodarowany posesjami z zabudową jednorodzinną, drogi asfaltowe lub z nowej kostki brukowej itp. Zgodnie z warunkami wynikającymi z miejscowego planu zagosp. przestrzennego: 1) przeznaczenie terenu to zabudowa wyłącznie mieszkaniowa jednorodzinna: wolno stojąca lub bliźniacza, z zakazem lokalizacji usług, 2) maksymalna wysokość zabudowy - 8m do kalenicy, nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne, w tym druga w dachu stromym, o kącie nachylenia połaci dachowych 30-42, 3) maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej - 25%, 4) minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna w granicach działki budowlanej - 70%, 5) minimalna powierzchnia nowej działki budowlanej w zabudowie wolnostojącej - 1 000 m2, 6) co najmniej 2 miejsca postojowe na jedno mieszkanie, 7) budynki muszą być kryte dachami stromymi minimum dwuspadowymi, 8) minimalna szerokość frontu działki budowlanej, bezpośrednio przyległej do ulicy - 25 m, Ukształtowanie i rodzaj terenu pozwala na tworzenie pięknych ogrodów, na części działek starodrzew. Pełne uzbrojenie terenu - media miejskie. Cena brutto, zawiera podatek VAT 8%. Nie ma podatku pcc 2% płatnego u notariusza! Wyjątkowo polecam! DZIAŁKA A: 1718 m2: cena za działkę 542 000 zł DZIAŁKA B: 2021 m2: cena za działkę 648 000 zł DZIAŁKA C: 1889 m2: cena za działkę 610 000 zł DZIAŁKA D: 1070 m2: cena za działkę 481 500 zł TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN ZDROJE, 1 250 000 zł
powierzchnia:
6266 m2
Rodzaj działki:
KOMERCYJNA
 
 
 
 
Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym działka w dzielnicy Zdroje. Całość gruntu to powierzchnia 6266 m2, składająca się z dwóch działek o powierzchniach 2147m2 i 4119m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany pod zabudowę usługową i/lub zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług. Media zlokalizowane są w odległości ok. 50m od granicy działki, w bezpośrednio przy niej przebiegającej ulicy. Przeznaczenie terenu - w zależności od linii rozgraniczającej tereny elementarne: 1) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca z dopuszczeniem usług lub zabudowa usługowa; 2) maksymalna wysokość nowej zabudowy: 3 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 12,0 m; 3) budynki kryte dachami stromymi; 4) zakazuje się lokalizacji obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 400 m2 5) budynki kryte dachami stromymi lub o innej geometrii niż dachy strome 6) minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego, w granicach działki budowlanej 20% lub 40%; 7) dopuszcza się między innymi zakres usług: handel detaliczny, gastronomia, obsługa firm i klientów; zakazuje się sprzedaży paliw i gazu do pojazdów mechanicznych Grunt w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic osiedla, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Słoneczne co daje duże możliwości odnośnie sposobu jego wykorzystania. W niewielkiej odległości przystanki komunikacji miejskiej, hipermarket, Puszcza Bukowa. Polecam i zapraszam na prezentację. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻDŻARY, 78 000 zł
powierzchnia:
1560 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki budowlanej, położonej w miejscowości Żdżary, około 4 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka o pow. 1560 m2 w kształcie kwadratu idealnie nadaje się pod budownictwo jednorodzinne. W sąsiedztwie nieruchomości nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz budynki gospodarcze. Dla przedmiotowej nieruchomości nie będzie problemów z uzyskaniem decyzji o warunkach zabudowy, ponieważ w bliskiej okolicy znajdują się budynki mieszkalne. Aktualnie jesteśmy na etapie przygotowania dokumentacji do złożenia wniosku o przyznanie decyzji o warunkach zabudowy. Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa wolnostojąca, dwukondygnacyjna (parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe) - kąt nachylenia dachu 35-45 stopni - wskaźnik zabudowy- do 19 % Dostęp do drogi publicznej-pośredni, wjazd na działkę odbywa się poprzez drogę wewnętrzną. UZBROJENIE TERENU: - prąd, - woda, kanalizacja- w drodze publicznej, odległość ok. 60 m. Żdżary wieś sołecka położona w powiecie goleniowskim, ok. 4 km od Goleniowa, na zachód od drogi nr 3 i 6 (obwodnica miasta Goleniowa), na skraju Puszczy Goleniowskiej. W trakcie realizacji jest budowa ścieżki rowerowej łączącej Goleniów i Żdżary. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻDŻARY, 79 550 zł
powierzchnia:
1591 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki budowlanej, położonej w miejscowości Żdżary, około 4 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka, w drugiej linii zabudowy o pow. 1591 m2 idealnie nadaje się pod budownictwo jednorodzinne. W sąsiedztwie nieruchomości nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dla przedmiotowej nieruchomości nie będzie problemów z uzyskaniem decyzji o warunkach zabudowy, ponieważ w bliskiej okolicy znajdują się budynki mieszkalne. Aktualnie jesteśmy na etapie przygotowania dokumentacji do złożenia wniosku o przyznanie decyzji o warunkach zabudowy. Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa wolnostojąca, dwukondygnacyjna (parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe) - kąt nachylenia dachu 35-45 stopni - wskaźnik zabudowy- do 19 % Dostęp do drogi publicznej-pośredni, wjazd na działkę odbywa się poprzez drogę wewnętrzną. UZBROJENIE TERENU: - prąd, - woda, kanalizacja- w drodze publicznej, odległość ok. 50 m. Żdżary wieś sołecka położona w powiecie goleniowskim, ok. 4 km od Goleniowa, na zachód od drogi nr 3 i 6 (obwodnica miasta Goleniowa), na skraju Puszczy Goleniowskiej. W trakcie realizacji jest budowa ścieżki rowerowej łączącej Goleniów i Żdżary. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj