Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOŚCIUSZKI, 56 160 zł
powierzchnia:
1404 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przedstawiam Państwu ofertę działki w trakcie wydzielenia o pow. ok 1404 m2, znajdującą się w kompleksie 10 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową. Wszystkie działki położone są na początku miejscowości Kościuszki pośród nowych domów jednorodzinnych. Kompleks z jednej strony przylega do drogi asfaltowej powiatowej a drugiej do gminnej drogi gruntowej. W tej chwili jest wydana decyzja o warunkach zabudowy dla całego kompleksu. Dla przedmiotowej działki będzie możliwe (po wydzieleniu) uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy polegającej na "BUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO Z GARAŻEM" Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa jednorodzinna- parter + poddasze, - wskaźnik zabudowy - 12,5 % w stosunku do powierzchni działki, - kąt nachylenia dachu 35 - 45 stopni, - wysokość kalenicy - 6 m - 8 m. UZBROJENIE TERENU: * prąd - znajduje się w drodze asfaltowej, * woda - znajduje się w drodze asfaltowej, * kanalizacja - znajduje się w drodze asfaltowej, * gaz - znajduje się w drodze asfaltowej. Do ceny działki wliczony jest udział w drodze wewnętrznej. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOŚCIUSZKI, 56 320 zł
powierzchnia:
1408 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przedstawiam Państwu ofertę działki w trakcie wydzielenia o pow. ok 1408 m2, znajdującą się w kompleksie 10 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową. Wszystkie działki położone są na początku miejscowości Kościuszki pośród nowych domów jednorodzinnych. Kompleks z jednej strony przylega do drogi asfaltowej powiatowej a drugiej do gminnej drogi gruntowej. W tej chwili jest wydana decyzja o warunkach zabudowy dla całego kompleksu i jest rozpoczęty podział całego kompleksu na mniejsze działki. Dla przedmiotowej działki będzie możliwe (po wydzieleniu) uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy polegającej na "BUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO Z GARAŻEM" Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa jednorodzinna- parter + poddasze, - wskaźnik zabudowy - 12,5 % w stosunku do powierzchni działki, - kąt nachylenia dachu 35 - 45 stopni, - wysokość kalenicy - 6 m - 8 m. UZBROJENIE TERENU: * prąd - znajduje się w drodze asfaltowej, * woda - znajduje się w drodze asfaltowej, * kanalizacja - znajduje się w drodze asfaltowej, * gaz - znajduje się w drodze asfaltowej. Do ceny działki wliczony jest udział w drodze wewnętrznej. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOŚCIUSZKI, 56 560 zł
powierzchnia:
1414 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w trakcie wydzielenia o pow. ok 1414 m2, znajdującą się w kompleksie 10 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową. Wszystkie działki położone są na początku miejscowości Kościuszki pośród nowych domów jednorodzinnych. Kompleks z jednej strony przylega do drogi asfaltowej powiatowej a drugiej do gminnej drogi gruntowej. W tej chwili jest wydana decyzja o warunkach zabudowy dla całego kompleksu. Dla przedmiotowej działki będzie możliwe (po wydzieleniu) uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy polegającej na "BUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO Z GARAŻEM" Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa jednorodzinna- parter + poddasze, - wskaźnik zabudowy - 12,5 % w stosunku do powierzchni działki, - kąt nachylenia dachu 35 - 45 stopni, - wysokość kalenicy - 6 m - 8 m. UZBROJENIE TERENU: * prąd - znajduje się w drodze asfaltowej, * woda - znajduje się w drodze asfaltowej, * kanalizacja - znajduje się w drodze asfaltowej, * gaz - znajduje się w drodze asfaltowej. Do ceny działki wliczony jest udział w drodze wewnętrznej. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOŚCIUSZKI, 57 800 zł
powierzchnia:
1445 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w trakcie podziału o pow. ok 1445 m2, znajdującą się w kompleksie 10 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową. Wszystkie działki położone są na początku miejscowości Kościuszki, pośród nowych domów jednorodzinnych. Kompleks z jednej strony przylega do drogi asfaltowej powiatowej, a drugiej do gminnej drogi gruntowej. Przedmiotowa działka przylega do drogi gminnej. Dla przedmiotowej działki (po wydzieleniu) będzie możliwe uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy polegającej na "BUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO Z GARAŻEM" Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa jednorodzinna - parter + poddasze, - wskaźnik zabudowy - 12,5 % w stosunku do powierzchni działki, - kąt nachylenia dachu 35 - 45 stopni, - wysokość kalenicy - 6 m - 8 m. UZBROJENIE TERENU: * prąd - znajduje się w drodze asfaltowej, * woda - znajduje się w drodze asfaltowej, * kanalizacja - znajduje się w drodze asfaltowej, * gaz - znajduje się w drodze asfaltowej. Każdy nowy właściciel działki będzie nabywał również udział w drodze wewnętrznej. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
TRZEBIATÓW, 1 500 000 zł
powierzchnia:
5468 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Masz pomysł, ale nie masz miejsca na jego realizację? A może chciałbyś rozpocząć kolejną inwestycję? Mam idealne rozwiązanie!!! W ofercie działka budowlana o powierzchni 5468 m2 z wydanymi warunkami zabudowy dla 3 budynków mieszkalnych w zabudowie wolnostojącej w spokojnej okolicy w Trzebiatowie!!!! W trakcie jest załatwiane pozwolenie na budowę 3 budynków wg projektu z Archon ,,Dom przy plantach 9" o powierzchni użytkowej 493,5 m2 ( powierzchnia całkowita 558,99 m2), który składa się z : Parter: - wiatrołap 5,50m2 - klatka schodowa 17,24 m2 - mieszkanie 37,12 m2 - mieszkanie 37,18 m2 - mieszkanie 47,60 m2 - mieszkanie 37,59 m2 I Piętro: - klatka schodowa 21,21 m2 - mieszkanie 36,74 m2 - mieszkanie 36,75 m2 - mieszkanie 47,17 m2 - mieszkanie 47,16 m2 II Piętro(Poddasze): - klatka schodowa 21,54 m2 - mieszkanie 36,34 m2 - mieszkanie 36,34 m2 - mieszkanie 46,76 m2 - mieszkanie 46,75 m2 Działka z ogromnym potencjałem!!! Teren wyrównany. Porobione wszystkie projekty na media oraz uzyskano stosowne zgody. Niewątpliwym atutem jest szybki zwrot  inwestycji wraz z zyskiem. W dzisiejszych czasach brakuje mieszkań, a tutaj mamy do dyspozycji aż 36 lokali ( 12 w jednym bloku) z balkonem lub tarasem, co daje możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu.W budynku zaprojektowano ogrzewanie gazowe. W okolicy  rzeka, supermarkety, sklepy, CPN, przychodnia. Okolica cicha i spokojna. Szukałeś działki pod inwestycję? Nie masz nerwów na chodzenie i załatwianie formalności? Znalazłeś ofertę idealną!!!! Cena podlega negocjacji!!!! Nie czekaj - zadzwoń już dziś!!!! Zapraszam na prezentację!!!! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj