Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GOLENIÓW, 350 000 zł
powierzchnia:
566 m2
 
 
 
 
 
 
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z kwietnia 2016 roku oznaczona symbolem 5 U, w którym przeznaczona jest pod szeroko pojęte usługi. To jedyna taka oferta na rynku. Centralna lokalizacja, bezpośrednio przy Urzędzie Gminy. Budynki z przeznaczeniem pod usługi: gastronomia, kultura, oświata, opieka zdrowotna i socjalna, obsługa bankowa, turystyka, sport, fryzjerstwo, usługi kosmetyczne, szewskie, rymarskie, itp., usługi pocztowe lub telekomunikacyjne oraz biurowe, z wyłączeniem lokali dyskotekowych. Możliwość zlokalizowania urządzeń sportowych i rekreacyjnych tj. place zabaw, place do gier i boiska z nawierzchnią naturalną, ścieżki zdrowia. Powierzchnia handlowa do 400 m2. Niezbędne zagwarantowanie miejsc parkingowych. Ustala się następujące zasady zabudowy i zagospodarowania działki: - nieprzekraczalną linię zabudowy 5,0 m od drogi publicznej oraz 3,0 m od pozostałych terenów; - powierzchnię zabudowy nie większą niż 45% powierzchni działki budowlanej; - wysokość budynków w przedziale 9,0 m do 12 m i nie większą niż 3 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe; - intensywność zabudowy nie większą niż: 1,4 w przypadku lokalizacji wyłącznie kondygnacji nadziemnych, 1,8 w przypadku lokalizacji kondygnacji nadziemnych i kondygnacji podziemnej; - powierzchnię terenu biologicznie czynnego nie mniejszą niż 10% powierzchni działki budowlanej; - poziom posadzki parteru nie wyżej niż 0,5 m ponad poziomem terenu; - dachy strome 30* - 45*, z dopuszczeniem stosowania dachów płaskich nad takimi częściami budynków jak wykusze, lukarny. - zakazuje się ogrodzeń. Już dziś pomyśl o własnym biznesie. Nie czekaj, taka oferta nie zdarza się codziennie. Zapraszamy na prezentacje !!! Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŁASKO, 199 000 zł
powierzchnia:
3800 m2
 
 
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana położona nad jeziorem, z bezpośrednim dostępem do wody i własnym pomostem. Działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz z wyznaczonym obszarem pod zabudowę (pełna dokumentacja). Nieruchomość znajduje się w miejscowości Łasko, w woj. zachodniopomorskim, obecnie jest to Pole Namiotowe. Wieś przepięknie położona wśród lasów, w promieniu 2 km znajduje się 10 jezior. Otulina Drawieńskiego Parku Narodowego, 2 km do Puszczy Drawskiej, 10 km do Drawy. Wieś nigdy nie skalana PGRem, ludzie życzliwi i pomocni:). Odległość od większych miast: Szczecin 110 km, Gorzów 63 km, Poznań 172 km, Piła 96 km, Berlin 255 km. Wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla zwolenników ciszy i spokoju, obcowania z naturą. Duża ilość pobliskich jezior to raj dla wędkarzy, nurków i osób lubiących sporty wodne. Wspaniałe okolice dla piechurów i rowerzystów oraz miłośników przyrody i fotografii. Działka przed wojną była siedliskiem, obecnie został po siedlisku stary fundament 6x9 m, można użyć do lekkiej zabudowy, do fundamentu pociągnięta woda oraz prąd. Na terenie nieruchomości znajdują się: - duży pomost - duża wiata nad jeziorem ze sporym paleniskiem i rusztem, - wędzarnia, kuchnia oraz suszarnia do grzybów, - toaleta, natrysk, umywalnia - ciepła woda (terma przepływowa), - dwie przyczepy kempingowe, jedna zabudowana werandą oraz szopą na narzędzia, - mały domek kempingowy - do wykończenia. Teren uzbrojony w: - podłączenie prądowe 3 fazy, rozprowadzenie po terenie całej działki (przyłącza do przyczep, hydrofor itd.), - podłączona i rozprowadzona woda z wodociągów, - własna oczyszczalnia przydomowa, 3 m/sześć. wydajność 900 litrów/doba, - oddzielnie poprowadzona instalacja do podlewania wodą z jeziora - hydrofor. Nowe ogrodzenie z dużą bramą wjazdową. Bardzo dużo nasadzeń, większość 6 letnich, drzewa iglaste oraz liściaste. Piękne ponad 20 letnie sosny oraz stare śliwy. Polecam ze względu na położenie, cenę oraz możliwości wykorzystania nieruchomości. Zapraszam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
NOWOGARD, 78 000 zł
powierzchnia:
2131 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej położonej w urokliwej miejscowości w odległości 2,5 km od Nowogardu. Działka położona jest przy drodze asfaltowej, w której znajdują się media. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dzięki któremu możliwa jest zabudowa jednorodzinna wolno stojąca i bliźniacza. Nie ma potrzeby występowania o decyzję o warunkach zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY przewidują m.in.: - obowiązująca linia zabudowy - 6 m od drogi asfaltowej, - wysokość budynku - max 11 m, - wysokość elewacji frontowej - max 6 m, - dach dwuspadowy lub wielospadowy - 35 - 45 stopni, - pow. zabudowy działki - max 30%, MEDIA: - prąd - w drodze przy działce, - wodociąg - w drodze przy działce, - kanalizacja - w drodze przy działce. Na działce w chwili obecnej znajduje się murowana altana ogrodowa do wykorzystania przez nowego właściciela. Na nieruchomości znajdują się liczne nasadzenia drzewek ozdobnych i owocowych. Działka jest częściowo ogrodzona siatką oraz płotem z krzewów ma również przesuwną bramę wjazdową. Obok nieruchomości powstają nowe domy mieszkalne. Polecamy ze względu na lokalizację. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj