Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale na wynajem

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
KOŁOBRZEG, 6 000 zł
powierzchnia:
352 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Lokal do wynajęcia Świetna lokalizacja przy ul. Portowej 14, blisko portu, blisko morza, parku nadmorskiego, latarni i molo !!! Do wynajęcia duży lokal użytkowy 352 m2 z możliwością prowadzenia różnych działalności. Lokal świetnie nadaje się pod działalności usługowe: fryzjerskie, kosmetyczne, fitness, przedszkola, sale zabaw dla dzieci, kawiarni, biura projektowe, studia fotograficzne, gastronomię, gabinety lub inną działalność. Dzielnica portowa, wczasowa, w budynku apartamentowym. Wokół liczne pensjonaty, hotele, apartamentowce, gastronomia, ośrodki wypoczynkowe, duży ruch turystyczny, wejście od głównej ulicy, lokal bardzo widoczny. Lokal posiada dużą przeszkloną witrynę, z wejściem od głównej ulicy (poziom 0), z możliwością aranżacji tam wszelkich reklam działalności oraz recepcji. Schody do poziomu -1 ( przyziemie), gdzie znajdują się duże pomieszczenia na wszelkie usługi. Usługi mogą stanowić jedną całość, lub można zorganizować oddzielne stanowiska na niezależne działalności (możliwość dowolnego podziału, poddzierżawiania) Jedno duże pomieszczenie - doświetlone witryną okienną (doskonałą na zagospodarowanie np. zielenią), następnie wejście do 3 osobnych, dużych pomieszczeń. pomieszczenia socjalne, łazienka z prysznicem, 2 pomieszczenia WC, wyjście dodatkowe do parkingu podziemnego, oraz do windy towarowej. W budynku ochrona fizyczna całego obiektu, monitoring, ogrzewanie miejskie, klimatyzacja. Duże możliwości aranżacji lokalu, ligowa lokalizacja obiektu, a także wzmożony ruch pieszych i samochodów daje możliwości prowadzenia w nim dowolnej działalności. Kaucja (1 miesięczny czynsz). Jest możliwość również sprzedaży lokalu - szczegóły u nas w biurze. Zapraszam na prezentację. Oferta dostępna tylko u nas. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 4 500 zł
powierzchnia:
100 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w centrum Szczecina, zlokalizowany na parterze (wejście z chodnika bez barier architektonicznych). W lokalu może być prowadzony praktycznie każdy rodzaj działalności: biurowa, handlowa, usługowa, medyczna, gastronomiczna lub inna. Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta, przy skrzyżowaniu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, w sąsiedztwie galerii handlowej. Lokal posiada szerokie i dobrze widoczne witryny z szybami antywłamaniowymi. Nieopodal znajduje się duży, ogólnodostępny, wygodny parking. Na powierzchnię lokalu składa się: - sala sprzedaży / obsługi - 60 m2 - pokój biurowy z częścią socjalną - 30 m2 - 2 toalety każda z własnym przedsionkiem z umywalką - 6 m2 - korytarz - 4 m2 Wysokość sali sprzedaży do sufitu podwieszanego - 2,50 m, gabinetu i części socjalnej - 2,80 m. Lokal jest wyposażony w klimatyzację, na podłogach w części kafle, w części wykładziny. Toalety wykończone w glazurze i terakocie. Ściany gładzone, malowane, sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym i klimatyzacją. Możliwość zamontowania podświetlanego plafonu reklamowego na szerokości całej witryny. Czynsz najmu 45 zł /1 m2 netto + 23% VAT, koszty dodatkowe 650 zł - czynsz do Wspólnoty + media wg zużycia (prąd, ogrzewanie z sieci miejskiej, woda). Oferta na wyłączność, klucze w biurze. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM, 13 020 zł
powierzchnia:
217 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 217,2 m2 znajdujący się na parterze i przyziemiu kamienicy znajdującej się w Centrum Szczecina przy ul. Monte Cassino . W 2020 roku kamienica ,która jest pięciokondygnacyjna przeszła całkowitą rewitalizację. W budynku będzie znajdować się aparthotel. Niewątpliwym atutem lokalu są duże witryny przechodzące przez obydwie kondygnacje, doskonale doświetlające cały lokal . Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy ,drugie od zaplecza. Unikalna wartość i charakter obiektu wynika m.in. z jego lokalizacji w sąsiedztwie ronda przy Placu Odrodzenia ,a także z jednej najbardziej atrakcyjnych ulic w Szczecinie- w pobliżu Deptaku Bogusława i 700 m od Urzędu Miasta Szczecin. Ze względu na położenie w ścisłym centrum o dużym natężeniu ruchu lokal idealnie nadaje się na działalność handlowo- usługową ,gastronomiczną, biurową, kancelarię lub branże medyczną. Stan techniczny: Przez ostatnie lata poprzednim użytkownikiem lokalu był bank i po jego wyjściu obecny właściciel wykonał prace przygotowawcze do nowej aranżacji dla nowego użytkownika. W ramach wykonanych prac zostały wyburzone ścianki wewnętrzne, które pozwoliły uzyskać pomieszczenia typu open space, co daje szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Możliwość podziału na mniejsze pomieszczenia . Wysokość pomieszczeń od 2,97m do 3,48 m Ogrzewanie z sieci miejskiej . Prognozowane koszty lokalu: Centralne Ogrzewanie : 651,60 zł Fundusz remontowy : 1009,98 zł Koszt Zarządu : 543 zł Zimna woda i ścieki LU: 11,92 zł Ciepła woda LU: 15,00 zł Odpady komunalne segregowane LU : 100,00 zł Do ceny najmu należy doliczyć 23% VAT Zapraszamy do kontaktu POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj