Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale na wynajem

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
MIĘDZYZDROJE, 60 000 zł
powierzchnia:
80 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
GASTRONOMICZNY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal gastronomiczny - Pub w centrum Międzyzdrojów. Lokal z dużą tradycją, działający nieprzerwanie od 1998 roku, posiadający szerokie grono zadowolonych klientów. Oryginalny wystrój lokalu nawiązujący do tradycji pubu irlandzkiego, smaczne piwo, coś na ząb oraz sympatyczna obsługa sprawiają, że klienci bardzo chętnie tam wracają. Lokal na parterze budynku z bezpośrednim wejściem z ulicy, o powierzchni 80,30m2. W skład lokalu wchodzi: 1/ sala główna 2/ bar 3/ wc x2 dla gości 4/ zaplecze 5/ wc dla personelu 6/ mała kuchnia. Lokal posiada drugie wejście od podwórka, które umożliwia swobodną dostawę towaru. Przed lokalem zadaszony ogródek o powierzchni ok. 40m2, którego powierzchnia dzierżawiona jest od wspólnoty oraz 6m2 od miasta / roczny koszt / 2500zł /. Podatek od nieruchomości 1900zł rocznie. Czynsz do wspólnoty wynosi 360zł, są to koszty eksploatacyjne oraz fundusz remontowy. Roczny koszt wynajmu, to 60.000zł netto, plus kaucja zabezpieczająca / wysokość do ustalenia /. Lokal działa przez cały rok - również zimą. W związku z tym wyposażony jest w ogrzewanie podłogowe, a ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego. Posiada również instalację alarmową. Lokal z duszą dla koneserów. Zapraszam klientów szukających atrakcyjnych lokali do wynajęcia. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 8 000 zł
powierzchnia:
93 m2
 
 
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze kamienicy w centrum miasta, przy głównej ulicy Szczecina. Na powierzchnię ok. 93m2 składa się duża sala główna (około 67 m2 - w kształcie litery L), pomieszczenie socjalne z umeblowanym aneksem kuchennym (około 8 m2), pokój biurowy (około 11,5m2) oraz WC z umywalką. W całym lokalu na podłodze kafle, ściany gładzone i malowane. Wysokość lokalu - 3,5 m (do sufitu podwieszanego 2,8 m). Oświetlenie, klimatyzacja i wentylacja zamontowane w suficie podwieszanym. Klimatyzator z funkcją grzania zimą i chłodzenia latem. W lokalu zamontowana instalacja alarmowa. Pomieszczenie kuchenne wyposażone w elektryczną kuchenkę i piekarnik (jest instalacja gazowa), pochłaniacz oraz lodówkę. Woda ogrzewana za pomocą bojlera elektrycznego. Łazienka w glazurze i terakocie. W lokalu duże witryny wystawowe. Wejście do lokalu po kilku schodach (dodatkowo zabezpieczone elektrycznie przesuwaną roletą antywłamaniową). Do czynszu dla Właściciela należy doliczyć VAT. Czynsz do Wspólnoty wynosi ok. 300 PLN (FR, śmieci, woda). Lokal wykończony w wysokim standardzie. Ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Opcja kupna lokalu. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 29 125 zł
powierzchnia:
405 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
GASTRONOMICZNY
 
 
 
 
Lokal użytkowy na parterze budynku mieszkalnego w ścisłym Centrum Szczecina. Lokal posiada szerokie witryny oraz wejścia bezpośrednio z ulicy. Oferowana powierzchnia lokalu wynosi 405m2, z czego ok.70 m2 to komfortowo wykończone piwnice, o wysokim standardzie podobnie jak pomieszczenia na parterze. Lokal posiada zaplecze socjalne. Przestronna sala główna - na podłodze kafle, ściany gładzone i malowane, sufity podwieszane. Okładziny słupów nośnych wykonane z płyt marmurowych, posadzki wykonane z gresu o wysokiej odporności na ścieranie, okna PCV. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, klimatyzacyjną oraz ogrzewanie i ciepłą wodę z sieci miejskiej. Obecnie w lokalu prowadzona jest działalność gastronomiczna. Przed lokalem znajduje się letni ogródek (50 m2) wydzierżawiony od miasta (czynsz za niego wynosi 4000 PLN/mies). W pobliżu znajdują się liczne miejsca parkingowe. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej. Rozpoznawalna i prestiżowa lokalizacja, bardzo duży ruch pieszych i samochodowy. W sąsiedztwie lokale handlowe w tym sieciowe, placówki bankowe, kawiarnie, apteki i inne lokale usługowe. Zdjęcia dostępne w biurze. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN ZAWADZKIEGO-KLONOWICA, 3 500 zł
powierzchnia:
70 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 70 m2, zlokalizowany na parterze budynku na os. Zawadzkiego. Na powierzchnię składa się: sala sprzedaży (47 m2), dwa pomieszczenia biurowo-magazynowe (7/7 m2), pomieszczenie socjalne (5 m2), WC (3 m2) oraz korytarz. Lokal posiada duże witryny oraz dwa wejścia - bezpośrednio z chodnika i od strony zaplecza (dla dostaw towaru, wydzielone miejsce parkingowe dla dostawcy). Lokal wykończony, w stanie bardzo dobrym. Ściany gładzone, malowane, sufity podwieszane, oświetlenie sufitowe rastrowe, na podłodze kafle, toaleta w glazurze i terakocie. W lokalu rozprowadzona sieć alarmowa. Ogrzewanie i ciepła woda - sieć miejska. Oprócz czynszu dla Właściciela, pozostałymi opłatami są czynsz do Zarządcy (aktualnie około 240 zł) i prąd (płatne według zużycia). W budynku dostępna jest infrastruktura Orange oraz UPC. W pobliżu znajdują się liczne miejsca parkingowe. Bliskość przystanków autobusowych. Rozpoznawalna i prestiżowa lokalizacja, bardzo ruchliwe skrzyżowanie. W sąsiedztwie lokale handlowe w tym sieciowe, placówki bankowe, kawiarnie, apteki i inne lokale usługowe. Możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej. Umowa najmu na czas oznaczony - min. 2 lata. Wymagana kaucja - 1 mies. czynsz netto. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj