Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale na wynajem w SZCZECIN

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN ŚRÓDMIEŚCIE, 1 650 zł
powierzchnia:
30 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy na parterze budynku nowego budynku w Śródmieściu Szczecina. Lokal jest odpowiedni do prowadzenia działalności biurowej, usługowej, handlowej, medycznej, etc. Na powierzchnię 30 m2 składa się sala sprzedaży (20 m2), mniejszy osobny pokój o powierzchni (7 m2), pomieszczenie socjalne (1,5 m2), oddzielne WC z umywalką (2 m2). Lokal posiada wysokie, aluminiowe witryny o długości 3 m oraz otwierane okna PCV. Witryny i okna zasłaniane są roletami zewnętrznymi (od frontu - elektrycznymi). Lokal wykończony, w stanie bardzo dobrym, od razu do zasiedlenia. Ściany i sufity gładzone, malowane, na podłodze wysokiej jakości panele, toaleta w glazurze i terakocie. Do oferowanej powierzchni prowadzi wejście bezpośrednio z ulicy. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, w oddzielnym WC jest zamontowany podgrzewacz przepływowy. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 8 m2. Opłaty za media rozliczane są według odrębnych umów podpisanych z dostawcami. Możliwe jest wynajęcie miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Przed lokalem ogólnodostępne miejsca parkingowe (poza SPP). W sąsiedztwie lokale handlowe i lokale usługowe, gabinety lekarskie, sklepy sieciowe, w bliskiej odległości zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 6 000 zł
powierzchnia:
134 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Budynek wolnostojący biurowy położony w centrum miasta na działce o powierzchni około 906 m2. Łatwy dojazd jak i dojście dla osób poruszających się komunikacją miejską. Teren ogrodzony. Lokalizacja przy bocznej ulicy. Do wynajęcia parter o powierzchni 133,63 m2. Wokół budynku miejsca parkingowe. Obecnie wykorzystywany jest jako siedziba firmy. Właściciel zainteresowany jest wynajęciem zgodnie z jego obecną funkcją. Dopuszcza także możliwość zmiany np. na usługi medyczne. Parter budynku składa się z następujących pomieszczeń: Kuchnia - 16,20 m2 Pokój - 28,55 m2 m2 Pokój konferencyjny - 18,78 m2 Sekretariat - 14,55 m2 Pokój biurowy - 11,51 m2 Komunikacja - 22,22 m2 Wc- 2,28 m2 Magazynek - 1,95 m2 Pomieszczenie gospodarcze- 2,02 m2 Weranda - 15,57 m2 Dla zainteresowanych udostępniamy szczegółowy rozkład pomieszczeń. W poziomie parteru ogólnodostępna kuchnia. Możliwość wynajęcia także piętra o powierzchni 128,41 m2 lub poddasza o powierzchni 82,09 m2. Dla zainteresowanych wynajmujący przygotował pomieszczenia piwniczne z przeznaczeniem na archiwum. Budynek przeszedł generalny remont kilka lat temu. Nowa instalacja grzewcza, pokrycie dachowe, ocieplenie. Stolarka okienna wymieniona. Nowoczesny i wydajny piec centralnego ogrzewania marki Buderus. Serwerownia oraz część pomieszczeń poddasza posiada klimatyzację. Miesięczny czynsz najmu wynosi 6 000,00 zł. Do kwoty tej należy doliczyć podatek VAT w stawce 23 %. Kwota ta nie obejmuje pomieszczeń archiwum, znajdujących się w piwnicy. Dodatkowe koszty dla Najemcy to opłaty eksploatacyjne takie jak: opłata za prąd, wodę i kanalizację, gaz oraz dostęp do internetu. W budynku rozprowadzona sieć komputerowa. Jest możliwość korzystania z 10 miejsc parkingowych znajdujących się na terenie posesji za dodatkową opłatą. Wysokość kaucji - dwukrotność czynszu netto. Budynek gotowy będzie do wydania od 01.03.2020. Nieruchomość podłączona do systemu monitoringu agencji ochrony osób i mienia. Wynajmujący wyraża także zgodę na wynajęcie całego budynku o powierzchni użytkowej 344,13 m2. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 5 800 zł
powierzchnia:
128 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Budynek wolnostojący biurowy położony w centrum miasta na działce o powierzchni około 906 m2. Łatwy dojazd jak i dojście dla osób poruszających się komunikacją miejską. Teren ogrodzony. Lokalizacja przy bocznej ulicy. Do wynajęcia piętro o powierzchni 128,41 m2 Wokół budynku miejsca parkingowe. Obecnie wykorzystywany jest jako siedziba firmy. Właściciel zainteresowany jest wynajęciem zgodnie z jego obecną funkcją. Dopuszcza także możliwość zmiany np. na usługi medyczne. Piętro składa się z następujących pomieszczeń: Komunikacja - 22,90 m2 Pokój biurowy - 29,32 m2 Pokój biurowy - 30,62 m2 Pokój biurowy - 11,37 m2 Pokój biurowy - 10,67 m2 Łazienka - 8,44 m2 Pokój konferencyjny- 15,09 m2 W poziomie parteru ogólnodostępna kuchnia. Możliwość wynajęcia także parteru o powierzchni 133,63 m2 lub poddasza o powierzchni 82,09 m2. Dla zainteresowanych wynajmujący przygotował pomieszczenia piwniczne z przeznaczeniem na archiwum. Budynek przeszedł generalny remont kilka lat temu. Nowa instalacja grzewcza, pokrycie dachowe, ocieplenie. Stolarka okienna wymieniona. Nowoczesny i wydajny piec centralnego ogrzewania marki Buderus. Serwerownia oraz część pomieszczeń poddasza posiada klimatyzację. Miesięczny czynsz najmu wynosi 5 800,00 zł. Do kwoty tej należy doliczyć podatek VAT w stawce 23 %. Kwota ta nie obejmuje pomieszczeń archiwum, znajdujących się w piwnicy. Dodatkowe koszty dla Najemcy to opłaty eksploatacyjne takie jak: opłata za prąd, wodę i kanalizację, gaz oraz dostęp do internetu. W budynku rozprowadzona sieć komputerowa. Jest możliwość korzystania z 10 miejsc parkingowych znajdujących się na terenie posesji za dodatkową opłatą. Wysokość kaucji - dwukrotność czynszu netto. W grę wchodzi także wynajęcie całego budynku o powierzchni 344,13 m2. Lokal gotowy będzie do wydania od 01.03.2020. Nieruchomość podłączona do systemu monitoringu agencji ochrony osób i mienia. Wynajmujący wyraża także zgodę na wynajęcie osobno poszczególnych kondygnacji. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 3 500 zł
powierzchnia:
160 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Lokal biurowy o powierzchni 160 m2, położony na II pietrze z bezpośrednim wejściem z ulicy w doskonałej lokalizacji . Na powierzchnię lokalu składają się: 5 pokoi biurowych, pomieszczenie kuchenne osobna toaletą, . Większość okien wychodzi na ulicę, dzięki temu lokal jest dobrze widoczny dla pieszych oraz przejezdnych. Lokal po kapitalnym remoncie, przestronny i bardzo funkcjonalny z bardzo dużym potencjałem . Wysokość 3m, daje możliwość prowadzenia również innej działalności niż tylko biurowa. Opłaty do zarządcy wynoszą ok. 1000zł ( z zaliczkami na c.o., ciepła i zimną wodę) + prąd.Polecam i zapraszam na prezentację. An office space of 160 m2, located on the second floor with direct entrance from the street in a great location. The area of the premises consists of: 5 office rooms, kitchen room with separate toilet,. Most of the windows overlook the street, thanks to which the place is clearly visible to pedestrians and passers-by. The property has been completely renovated, spacious and very functional with a lot of potential. The height of 3m, gives the opportunity to conduct other activities than just office. Fees to the manager are about PLN 1000 (with advance payments for heating, hot and cold water) + electricity. I recommend and invite you to the presentation. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj