Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale na wynajem w SZCZECIN

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN POMORZANY, 2 800 zł
powierzchnia:
70 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal na parterze budynku mieszkalnego (w ciągu lokali handlowo - usługowych), zlokalizowany przy bardzo ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia to 70 m2, na którą składa się : duża sala sprzedaży (49 m2), toaleta, łazienka z prysznicem i pomieszczenie magazynowe. Na podłodze terakota, ściany malowane, w części glazura. Sufit podwieszany z zamontowanym oświetleniem rastrowym. Pomieszczenie magazynowe z dużym oknem od strony zaplecza, zabezpieczonym roletami antywłamaniowymi. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal posiada duże witryny wystawowe na całej swojej szerokości. Wejście do lokalu z poziomu chodnika, poprzez wiatrołap oraz przez dodatkowe wejście od strony zaplecza. Możliwość powieszenia reklamy w obrębie lokalu. Do czynszu najmu należy doliczyć VAT. Dodatkowe opłaty: czynsz do Spółdzielni (650 PLN) oraz energia elektryczna. Cały budynek jest monitorowany, kamery znajdują się przed lokalem, jaki i od zaplecza. Duży ruch pieszych, miejsca parkingowe ogólnodostępne. W bezpośredniej bliskości sklep Biedronka, liczne sklepy wielu branż, w pobliżu Tesco i CH MOLO, otoczenie osiedli mieszkaniowych. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM, 1 500 zł
powierzchnia:
35 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 35,04m2. Lokal usytuowany jest na parterze budynku wielorodzinnego w centrum Szczecina, u zbiegu ulic o dużym natężeniu ruchu. Do dyspozycji parking publiczny bez strefy płatnego parkowania. Lokal z dużym potencjałem technicznym i użytkowym, składa się z trzech pomieszczeń w tym: sala główna, pomieszczenie techniczne, wc. Wysokość pomieszczeń dostosowana do każdego rodzaju działalności. Lokal ustawny, łatwy do aranżacji (pomieszczenie główne prostokątne o pow. 28m2). Do lokalu prowadzi wejście: od strony chodnika i ulicy poprzez dużą przeszkloną witrynę wystawową i drzwi jednoskrzydłowe. Część witryny od strony 2 ulic przeznaczona na bezpłatną reklamę. Ściany ocieplone, posadzki oraz strop izolowane przeciwwilgociowo oraz termicznie. Na ścianach tynki gipsowe. Drzwi zabezpieczone zamkami patentowymi, witryna wygłuszona, sterowana elektrycznie. W lokalu instalacja elektryczna, wod.-kan., ogrzewanie centralne z sieci miejskiej, wentylacja mechaniczna w pomieszczeniu wc. Zamontowano podliczniki na wodę i prąd. Przed lokalem podświetlana witryna. Wejście główne z jednym stopniem. Obiekt z przeznaczeniem na działalność nieuciążliwą: sklep, biuro, przedstawicielstwo firmy, magazyn, gabinety lekarskie lub kosmetyczne itd. Lokal wykończony, do umeblowania lub przebudowy pod wymagania najemcy. Koszt najmu 1500 zł NETTO/miesięcznie, czynsz administracyjny 219 zł, woda i energia wg. zużycia. Polecam POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 4 500 zł
powierzchnia:
155 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal w samym Centrum Szczecina przy jednej z głównych ulic o bardzo dużym natężeniu ruchu. Jedyne 120m od Deptaku Bogusława. Idealnie nadający się na biuro/bank/aptekę/sklep lub inną działalność. Lokal posiada bardzo dużą witrynę ok 18m2 witryny. Powierzchnia składa się z dwóch poziomów : Parteru o pow. 155,2m2 (część sprzedażowa) stanowiącą w większości jedną otwartą przestrzeń (aktualnie oddzieloną szklanymi ściankami) oraz części piwnicznej o pow 116,7m2 ok 30m2 z tego zaadaptowane na archiwum i serwerownię reszta typowo piwniczna ale dostępna tylko z tego lokalu. Część sprzedażowa posiada wejście bezpośrednio z ulicy, składa się na nią duża sala, wydzielone wc, pomieszczenie gospodarcze i mały magazynek pełniący funkcję pomieszczenia na sejf. Wysokość pomieszczeń na parterze 3m, w piwnicy 2,13m. Lokal posiada system klimatyzacji, oświetlenia biurowego, instalacji elektrycznej, instalacji komputerowej, monitoring i alarm. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Opłaty dodatkowe to czynsz do spółdzielni, w wysokości ok 1567zł/miesięcznie netto z zaliczką na wodę i ogrzewanie rozliczane z podzielników no i oczywiście prąd. Podany czynsz jest kwotą netto. Do negocjacji. Dysponujemy rzutami lokalu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 4 500 zł
powierzchnia:
284 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal o powierzchni 283,95 m2 w samym Centrum Szczecina przy jednej z głównych ulic o bardzo dużym natężeniu ruchu. Jedyne 120m od Deptaku Bogusława. Idealnie nadający się na biuro/bank/aptekę/sklep lub inną działalność. Lokal posiada bardzo dużą witrynę ok 18m2 witryny. Powierzchnia składa się z dwóch poziomów : Parteru o pow. 155,2m2 (część sprzedażowa) stanowiącą w większości jedną otwartą przestrzeń (aktualnie oddzieloną szklanymi ściankami) oraz części piwnicznej o pow 116,7m2. Część sprzedażowa posiada wejście bezpośrednio z ulicy, składa się na nią duża sala, wydzielone wc, pomieszczenie gospodarcze i mały magazynek pełniący funkcję pomieszczenia na sejf. W piwnicy mamy w sumie 6 pomieszczeń w której wyodrębniona jest m.in. serwerownia z klimatyzacją a pozostałe pomieszczenia mogą pełnić funkcję magazynu czy archiwum. Wysokość pomieszczeń na parterze 3m, w piwnicy 2,13m. Lokal posiada system klimatyzacji, oświetlenia biurowego, instalacji elektrycznej, instalacji komputerowej, monitoring i alarm. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Opłaty dodatkowe to czynsz do spółdzielni, w wysokości ok 1567zł/miesięcznie netto z zaliczką na wodę i ogrzewanie rozliczane z podzielników no i oczywiście prąd. Podany czynsz jest kwotą netto. Do negocjacji. Dysponujemy rzutami lokalu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj