Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Cisza, spokój, świeże powietrze i powierzchnia mieszkaniowa odpowiednia dla kilkuosobowej rodziny, to wymarzone warunki do wyprowadzenia się poza miasto. W tej kategorii znajda Państwo domy na sprzedaż w Szczecinie, położonych nieopodal Goleniowe i Kołbaskowie, a także w nieco bardziej oddalonych lokalizacjach, takich jak Barlinek czy Stargard. Doradcy naszego biura nieruchomości dokonają dla Państwa prezentacji oferty. Zapewniamy także klientom pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Domy na sprzedaż, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie to nieruchomości zróżnicowane pod kątem powierzchni działki i powierzchni mieszkaniowej, ilości kondygnacji, a także standardu wykończenia wnętrza. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno młode małżeństwa, jak i też rodziny z kilkorgiem dzieci. Wszystkie dostępne u nas nieruchomości zostały starannie opisane. Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do kontaktu z naszym biurem!

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DOM na SPRZEDAŻ
ŻABNICA, 799 000 zł
powierzchnia:
81 m2
Liczba pokoi:
4
Liczba pięter:
1
 
 
Do sprzedania nieruchomość, która może być mariną i centrum serwisowym jednostek pływających. Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla pasjonatów motorowodnych i żeglarskich, chcących zacząć lub kontynuować biznes związany ze świadczeniem usług: mariny-warsztatu naprawczego i zimowania jednostek pływających oraz innych. Działka położona jest pomiędzy Szczecinem a Gryfinem, w niedalekiej odległości od Niemiec, z bezpośrednim dostępem do rzeki Odry wschodniej (Regalicy) na odcinku żeglugowym. Nieruchomość składa się z : - działki o powierzchni 3800m2 - ogrodzonej z każdej strony (bezpośredni dostęp do wody nie jest ogrodzony), - budynku mieszkalnego (pow. zabudowy 80m2, posadzka betonowa, zabudowa z cegły czerwonej, nowe pokrycie dachowe blacho-dachówką) połączonego z halą warsztatowo-magazynową (pow. zabudowy 145m2 posadzka betonowa, zabudowa z cegły czerwonej, nowe pokrycie dachowe blacho-dachówką), - budynku stodoły (pow. zabudowy 162m2, zabudowany z cegły czerwonej, szerokie bramy wjazdowe, poddaszem do własnej aranżacji, nowe pokrycie dachowe blacho-dachówką). Nieruchomość posiada zezwolenie na inwestycję w postaci: - posadowienia pomostu na rzece dla jednostek pływających. Budynki, które znajdują się na w/w nieruchomości wyposażone są w suwnice, maszyny do napraw i renowacji łodzi. Zapraszam na prezentacje. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DOM na SPRZEDAŻ
ŻABNICA, 629 999 zł
powierzchnia:
243 m2
Liczba pokoi:
12
 
 
 
 
Bardzo atrakcyjna zabudowana nieruchomość położona w malowniczej i cichej miejscowości Żabnica nad Odrą. W jej skład wchodzą dwa budynki: 1. budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 175 m2, jest podpiwniczony, składa się jedenastu pokoi, dwóch w pełni wyposażonych kuchni oraz trzech łazienek z wc. Każdy pokój wyposażony jest w łóżka i szafki nocne. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nadaje się do natychmiastowego zasiedlenia. Jego cena wynosi kwotę 669.000,- złotych 2. budynek o powierzchni całkowitej 181 m2 jest w stanie surowym zamkniętym i ma charakter budynku socjalno-magazynowego, jego cena wynosi kwotę 230.000,- złotych. 3. W przypadku chęci nabycia łącznie dwóch budynków wówczas cena wynosi kwotę 899.000,- złotych Całość dopełnia duży i zagospodarowany ogród. Obiekt idealnie spełnia kryteria agroturystyczne lub hotelowe ( dla pracowników ). Nieruchomość posiada bezpośredni dojazd z drogi asfaltowej i położona jest w niedalekim sąsiedztwie rzeki Odry. Istnieje możliwość zakupu tylko budynku mieszkalnego, po uprzednim wydzieleniu działki gruntu. Sprzedający oferuje także możliwość wynajmu nieruchomości. Oferta warta polecenia z uwagi na wielofunkcyjność nieruchomości, jej stan techniczny i położenie. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj