Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Cisza, spokój, świeże powietrze i powierzchnia mieszkaniowa odpowiednia dla kilkuosobowej rodziny, to wymarzone warunki do wyprowadzenia się poza miasto. W tej kategorii znajda Państwo domy na sprzedaż w Szczecinie, położonych nieopodal Goleniowe i Kołbaskowie, a także w nieco bardziej oddalonych lokalizacjach, takich jak Barlinek czy Stargard. Doradcy naszego biura nieruchomości dokonają dla Państwa prezentacji oferty. Zapewniamy także klientom pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Domy na sprzedaż, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie to nieruchomości zróżnicowane pod kątem powierzchni działki i powierzchni mieszkaniowej, ilości kondygnacji, a także standardu wykończenia wnętrza. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno młode małżeństwa, jak i też rodziny z kilkorgiem dzieci. Wszystkie dostępne u nas nieruchomości zostały starannie opisane. Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do kontaktu z naszym biurem!

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DOM na SPRZEDAŻ
BIENICE, 1 290 000 zł
powierzchnia:
2000 m2
Liczba pokoi:
22
Liczba pięter:
1
 
 
Na sprzedaż okazały obiekt składający się z budynku neoklasycystycznego pałacu wybudowanego w XIX w. otoczonego zabudowaniami folwarcznymi na dużej ponad 4,5 ha działce. Pałac to piętrowa, murowana rezydencja- 2 kondygnacje nadziemne po ok 6-7 m + wysokie podpiwniczenie i poddasze. Został wybudowany na planie prostokąta i składa się z korpusu głównego i bocznego skrzydła o tej samej wysokości. Główne wejście znajduje się w trójosiowym ryzalicie frontowym, zwieńczonym trójkątnym naczółkiem. We wnętrzach zachował się kominek z dekoracją sztukatorską. Całość nakryta jest blaszanym dachem czterospadowym.W sąsiedztwie pałacu został założony park. Pałac otoczony jest zabudowaniami folwarcznymi, z których najstarszy (z 1863 r.) to ceglany spichlerz ze stajnią oraz kamienna obora. Obiekt wpisany do rejestru zabytków. Stan techniczny mieszany tzn część zaadaptowana do zamieszkania w stanie dobrym, część wymaga modernizacji i remontu. W skład budynku aktualnie wchodzą 22 pokoje, 3 łazienki, 3 kuchnie. Możliwość innej aranżacji wnętrz i uzyskania innego rozkładu pomieszczeń. Obiekt świetnie nadaje się na cele hotelowe (spa), rekreację i wypoczynek lub pensjonat, dom weselny, dom pogodnej starości. Zapraszamy inwestorów do zainteresowania się tą ofertą o dużym potencjale inwestycyjnym. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj