Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Cisza, spokój, świeże powietrze i powierzchnia mieszkaniowa odpowiednia dla kilkuosobowej rodziny, to wymarzone warunki do wyprowadzenia się poza miasto. W tej kategorii znajda Państwo domy na sprzedaż w Szczecinie, położonych nieopodal Goleniowe i Kołbaskowie, a także w nieco bardziej oddalonych lokalizacjach, takich jak Barlinek czy Stargard. Doradcy naszego biura nieruchomości dokonają dla Państwa prezentacji oferty. Zapewniamy także klientom pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Domy na sprzedaż, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie to nieruchomości zróżnicowane pod kątem powierzchni działki i powierzchni mieszkaniowej, ilości kondygnacji, a także standardu wykończenia wnętrza. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno młode małżeństwa, jak i też rodziny z kilkorgiem dzieci. Wszystkie dostępne u nas nieruchomości zostały starannie opisane. Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do kontaktu z naszym biurem!

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DOM na SPRZEDAŻ
KARCZEWIE, 599 000 zł
powierzchnia:
376 m2
Liczba pokoi:
3
Liczba pięter:
2
 
 
Nieruchomość rolna położona w gminie Płoty (2 km od miasta-Płoty, 37 km do morza - Rewal, ), zabudowana budynkiem o funkcji mieszkaniowo - gospodarczej. Działka o pow. 76 arów kształt regularny prostokąt o wym. 50x154 m. Budynek dwukondygnacyjny niepodpiwniczony. Pierwsza kondygnacja to 6 pomieszczeń gospodarczych, kotłownia, garaż i łazienka - łacznie powierzchni całkowitej 228,5 m2 (wysokość pierwszej kondygnacji to 2 m). Druga kondygnacja to poddasze w całości zaadoptowane na cele mieszkalne o łącznej powierzchni użytkowej 148,6 m2. Pomieszczenia w części mieszkalnej to: 3 pokoje o pow. (33,4/18,5/14,7 m.kw.), 2 kuchnie (27 / 10 m.kw.), łazienka (około 8 m.kw.), schowek przy dużej kuchni (8 m.kw.), holl z kilkoma schowkami o łącznej pow. 29 m.kw. Budynek zbudowany jest z bloczków betonowych, docieplony styropianem, dach dwuspadowy o konstrukcji jętkowej pokryty onduliną, docieplony wełną mineralną (20 cm). W budynku jest woda, prąd, kanalizacja. Gaz w ulicy. Centralne ogrzewanie z pieca na paliwo stałe (właściciel pali drewnem - 11 kubików wystarcza na cały rok). Ciepła woda - z centralnego lub podgrzewacza elektrycznego. Działka około 20 arów z domem zagospodarowana nasadzeniami - drzewa krzewy, pozostała część to pastfisko. Nieruchomość może być wykorzystana w wieloraki sposób. Pomieszczenia na dole mogą spełniać funkcje magazynowe lub inne. Powierzchnie na drugiej kondygnacji można podzielić swobodnie na dwa niezależne mieszkania. Na działce jest wystarczjąco miejsca aby według potrzeb dobudować dodatkowe budynki. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj