Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Cisza, spokój, świeże powietrze i powierzchnia mieszkaniowa odpowiednia dla kilkuosobowej rodziny, to wymarzone warunki do wyprowadzenia się poza miasto. W tej kategorii znajda Państwo domy na sprzedaż w Szczecinie, położonych nieopodal Goleniowe i Kołbaskowie, a także w nieco bardziej oddalonych lokalizacjach, takich jak Barlinek czy Stargard. Doradcy naszego biura nieruchomości dokonają dla Państwa prezentacji oferty. Zapewniamy także klientom pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Domy na sprzedaż, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie to nieruchomości zróżnicowane pod kątem powierzchni działki i powierzchni mieszkaniowej, ilości kondygnacji, a także standardu wykończenia wnętrza. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno młode małżeństwa, jak i też rodziny z kilkorgiem dzieci. Wszystkie dostępne u nas nieruchomości zostały starannie opisane. Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do kontaktu z naszym biurem!

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DOM na SPRZEDAŻ
KURÓW, 3 500 000 zł
powierzchnia:
316 m2
Liczba pokoi:
8
 
 
 
 
Fantastyczna nieruchomość gruntowa z oryginalnym domem, przystanią i pomostem dla łodzi motorowych i jachtów. Wyjątkowo zlokalizowana z bezpośrednim dostępem do Odry (kanał zachodni), 8 km do centrum Szczecina, 9 km do przejścia granicznego w Kołbaskowie. W chwili obecnej ( po scaleniu działek) nieruchomość zajmuje 10, 200 m2, natomiast zagospodarowana część to ok 3939 m2. Teren zabudowany jest: 1. Dom parterowy z użytkowym poddaszem o pow. użytkowej 316,46. Z czego: - parter to 238,65 m2 gdzie znajdują się salon, biblioteka, bawialnia, część rekreacyjna basen i salka kinowa, jadalnia, kuchnia, aneks hobby, pokój, przedsionek, hall, maszynownia, kotłownia, wc. - poddasze o pow. 77,81 m2 stanowią 4 pokoje , łazienka, garderoba. 2. Budynek mieszkalny parterowy o pow. użytkowej 78,92 m2 ( pokój dzienny, kuchnia, garderoba, kotłownia, magazyn ogrodniczy, + podcieniony taras o pow. 65 m2. Na posesji jest dużo terenu rekreacyjnego np. drewniana wiata nad rzeką, palenisko, murowane oczko wodne o pow. 20m2, boisko trawiaste dostosowane do amatorskich gier w siatkówkę, mini football, tenis ziemny(15,5 x 30), mini park. MPZP na terenie, którego położona jest nieruchomość przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, max. teren zabudowy 40%, powierzchnia biologicznie czynna minimum 50%, max. wysokość zabudowy 12 m. Teren jest uzbrojony: prąd, wodę, kanaliza w drodze, na posesji eko oczyszczalnia ścieków, gaz, dwie linie telefoniczne. Zapraszam do współpracy inwestorów z pomysłem lub do skorzystania z pomysłu obecnego właściciela na kameralne osiedle mieszkalne z własną przystanią jachtową. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DOM na SPRZEDAŻ
KURÓW, 515 000 zł
powierzchnia:
95 m2
Liczba pokoi:
3
Liczba pięter:
1
 
 
Kameralne osiedle czterech budynków w zabudowie szeregowej. Budynki położone w Kurowie niedaleko od granicy ze Szczecinem. 5 minut samochodem. Powierzchnia całkowita wynosi wraz z tarasem 108,23 m2 i użytkowej 94,53 m2. Bardzo dobry i szybki dojazd do centrum Szczecina. Teren ekologicznie czysty. Wyjątkowe panoramy o każdej porze roku na rozlewiska Odry. Świeże powietrze i otwarte tereny zielone w pobliżu domu. Powierzchnia działki wynosi około 280 m2. Przed budynkiem możliwość parkowania samochodu. Zakończenie budowy w standardzie deweloperskim nastąpi w czwartym kwartale 2019 roku. Budynek posiadać będzie bardzo dobre parametry termiczne. Okna PCV. W salonie na parterze możliwość podłączenia kominka. Ocieplenie budynku z zewnątrz szarym styropianem o grubości 15 cm, Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z betonu komórkowego typu Silka. Piec gazowy dwu-obiegowy z zamkniętą komorą spalania. Budynek oddzielony jest od drugiego dwoma odrębnymi ścianami. Drzwi zewnętrzne do budynku antywłamaniowe. W ramach ceny inwestor dokona wybrukowania podejścia, a także miejsca parkingowego przy budynku. STANDARD WYKONANIA BUDYNKU - dach konstrukcja drewniana, impregnowana, pokryta dachówką - dach docieplony wysoce energooszczędną pianką poliuretanową - bloczki fundamentowe, hydroizolacja - elewacja: styropian 15 cm (grafitowy) oraz tynk ozdobny - parapety zewnętrzne granitowe - instalacje wewnętrzne: elektryczna, alarmowa, wodno-sanitarna - tynki wewnętrzne gipsowe - schody wewnętrzne zbrojone, betonowe - okna plastikowe trójwarstwowe, energooszczędne - teren zewnętrzny wyrównany i ogrodzony Rozkład pomieszczeń jest następujący: PARTER 01 wiatrołap -2,88 m2 02 Komunikacja -9,06 m2 03 WC - 3,21 m2 04 Kuchni i jadalnia -16,83 m2 05 Pokój dzienny - 17,40 m2 -------------------------------------- Razem parter - 49,38 m2 Taras - 13,70 m2 I PIĘTRO 01 komunikacja - 4,77 m2 02 sypialnia - 17,06 m2 03 garderoba - 4,13 m2 04 łazienka - 6,97 m2 12 sypialnia - 12,22 m2 ---------------------------------- Razem piętro: 45,15 m2 Ogółem bez tarasu: 94,53 m2 Zakończenie budowy w standardzie deweloperskim w 2019 roku. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DOM na SPRZEDAŻ
KURÓW, 566 000 zł
powierzchnia:
105 m2
Liczba pokoi:
4
Liczba pięter:
1
 
 
Kameralne osiedle czterech budynków w zabudowie szeregowej. Budynki położone w Kurowie niedaleko od granicy ze Szczecinem. 5 minut samochodem. Powierzchnia całkowita wynosi wraz z tarasem 119,86 m2 i użytkowej 104,96 m2. Bardzo dobry i szybki dojazd do centrum Szczecina. Teren ekologicznie czysty. Wyjątkowe panoramy o każdej porze roku na rozlewiska Odry. Świeże powietrze i otwarte tereny zielone w pobliżu domu. Powierzchnia działki wynosi około 300 m2. Miejsce parkingowe przed budynkiem. Zakończenie budowy w standardzie deweloperskim nastąpi w czwartym kwartale 2019 roku. Budynek posiadać będzie bardzo dobre parametry termiczne. Okna PCV trzyszybowe. W salonie na parterze możliwość podłączenia kominka. Ocieplenie budynku z zewnątrz szarym styropianem o grubości 15 cm, Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z betonu komórkowego typu Silka. Piec gazowy dwuobiegowy z zamkniętą komorą spalania. Budynek oddzielony jest od drugiego dwoma odrębnymi ścianami. Drzwi zewnętrzne do budynku antywłamaniowe. W ramach ceny inwestor dokona wybrukowania podejści, a także miejsca parkingowego przy budynku. STANDARD WYKONANIA BUDYNKU - dach konstrukcja drewniana, impregnowana, pokryta dachówką - dach docieplony wysoce energooszczędną pianką poliuretanową - bloczki fundamentowe, hydroizolacja - elewacja: styropian 15 cm (grafitowy) oraz tynk ozdobny - parapety zewnętrzne granitowe - instalacje wewnętrzne: elektryczna, alarmowa, wodno-sanitarna - tynki wewnętrzne gipsowe - schody wewnętrzne zbrojone, betonowe - okna plastikowe trójwarstwowe, energooszczędne - teren zewnętrzny wyrównany i ogrodzony Rozkład pomieszczeń jest następujący: PARTER 01 wiatrołap -2,88 m2 02 Komunikacja -11,13 m2 03 WC - 1,53 m2 04 Kuchni i jadalnia -18,82 m2 05 Spiżarnia - 2,78 m2 06 Pokój dzienny - 17,40 m2 -------------------------------------- Razem parter - 54,54 m2 Taras - 14,90 m2 I PIĘTRO 01 komunikacja - 5,85 m2 02 sypialnia - 9,25 m2 03 sypialnia - 12,46 m2 04 łazienka - 5,80 m2 12 sypialnia - 17,06 m2 ---------------------------------- Razem piętro: 50,42 m2 Ogółem bez tarasu: 104,96 m2 Zakończenie budowy w standardzie deweloperskim w 2019 roku. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DOM na SPRZEDAŻ
KURÓW, 1 399 000 zł
powierzchnia:
292 m2
Liczba pokoi:
5
Liczba pięter:
1
 
 
Na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny w Kurowie. Oferta jest skierowana dla bardzo wymagających Klientów, dla których intymność i wypoczynek w ciszy jest priorytetem. Dom został wybudowany w 2006 roku z dużą dbałością o szczegóły i z materiałów wysokiej jakości. Ogród zachwyca licznymi nasadzeniami. Nieruchomość podzielona jest na dwie kondygnacje. Parter: - salon o powierzchni 50 m2 z wyjściem na taras i do ogrodu, - sypialnia, - gabinet, - kuchnia ze spiżarnią - garderoba, - pokój kąpielowy, - hall, - wiatrołap. Piętro: - dwa pokoje, - open space z przyłączami wodno-kanalizacyjnymi. Dużym atutem jest duży, dwustanowiskowy garaż. Ogrzewanie podłogowe w korytarzu, łazienkach i kuchni, pozostałe pomieszczenia wyposażono w grzejniki panelowe. Zainstalowano solary, pozwalające znacząco obniżyć koszt podgrzania wody. Dzięki dobrej jakości materiałom użytym do budowy i innowacyjnym rozwiązaniom, dom jest niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Okna PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe, rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie. Serdecznie polecam ze względu na położenie, rozkład i standard domu! Zapraszam do osobistej wizyty! Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DOM na SPRZEDAŻ
KURÓW, 2 300 000 zł
powierzchnia:
328 m2
Liczba pokoi:
6
 
 
 
 
Polecam na sprzedaż luksusowy dom wolnostojący!!! Nieruchomość usytuowana jest w lewobrzeżnej części Szczecina, na wzgórzu z widokiem na Kanał Kurowski. Budynek zaprojektowany przez projektanta, wykończony z wysokiej klasy materiałów, ze szczególną dbałością o detale w nowoczesnym stylu. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia zarówno łatwy dojazd do centrum Szczecina, jak i gwarancję ciszy, spokoju oraz radości z pięknych widoków. Na powierzchnię 328 m2 składają się dwa poziomy - parter podzielony na część reprezentacyjną, prywatną i gospodarczą oraz poddasze użytkowe. Powierzchnia parteru stanowi 213 m2, która to obejmuje: - salon 49 m2 z wyjściem na taras i ogród - kuchnia z jadalnią 26 m2 - holl 25 m2 - garderoba 25 m2 - łazienka gościnna 9,2 m2 - gabinet 13 m2 - sypialnia 25 m2 - pokój kąpielowy 12,2 m2 - kotłownia z pralnią 15,3 - garaż 43 m2 Poddasze obejmuje: - 2 sypialnie w tym jedna z osobna garderobą - łazienka - holl z wyodrębnioną sala kinową Na podłogach w pokojach ułożone jest naturalne drewno z białego buku, natomiast salon, jadalnia, kuchnia i holl wyłożona jest polerowanym kamieniem ze srebrnymi elementami. Drzwi wewnętrzne do poszczególnych pomieszczeń są wykonane z czarnego tworzywa, lakierowanego na wysoki połysk z klamkami wysadzanymi kryształkami Swarowskiego, posiadającymi certyfikaty. Okna trzy szybowe, drewniane, antywłamaniowe. Parapety wewnętrzne i zewnętrzne wykonane są z naturalnego polerowanego kamienia. Drzwi wejściowe drewniane w kolorze szarym z automatycznym zatrzaskiem. Brama garażowa koloru białego z automatycznym otwieraniem na pilota wraz z bramą wjazdową.Ściany gładzone,malowane farbami zmywalnymi bardzo dobrej jakości. Kuchnia w zabudowie pod wymiar niemieckiej firmy Haecker. Szklane fronty, blaty wykonane z naturalnego, polerowanego kamienia,wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD w skład,którego wchodzi (chłodziarka, zamrażarka, płyta indukcyjna 6-polowa, zmywarka, wbudowany ekspres do kawy). dwa piekarniki konwekcyjny i klasyczny).Kuchnia posiada tzw. "wyspę" z ozdobnym okapem i kamiennym zlewem firmy VillleroyBoch. W salonie usytuowany jest podwieszany kominek z wolnym paleniskiem.Na dole w łazience gościnnej cała ściana jest zabudowana szafkami z czarnego szkła, wyposażoną w armaturę firmy Cielo, sprowadzoną wraz z kaflami na zamówienie z Włoch. Bardzo atrakcyjnym elementem wyposażenia domu są szklane schody, wpuszczane w ścianę, prowadzące na piętro, wykonane pod indywidualne zamówienie. Główna sypialnia połączona jest z łazienką, szklaną ozdobną ścianą, w której to znajduje się wanna wolnostojąca, ściany wykończone są kaflami z limitowanej kolekcji z Włoch oraz ceramiką firmy VilleroyBoch. Przy sypialni znajduje się ponad 20 metrowa garderoba, z wbudowanymi szafami wnękowymi z lakierowanymi frontami usytuowanymi na dwóch ścianach. Na piętrze znajduje się sypialnia dziecięca,która posiada swoją garderobę,zabudowaną systemem półek,wieszaków i szuflad. Bezpośrednio z salonu znajduje się wyjście na taras o powierzchni ok. 50 m2,który to jest wykończony kamieniem imitującym beton. w całym domu zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe z pieca kondensacyjnego z zasobnikiem ciepłej wody,który to sterowany jest termostatem rozdzielającym temperaturę na poszczególne pomieszczenia. Dom wyposażony jest w system alarmowy z monitoringiem. Zainstalowany jest również odkurzacz centralny. Bezpośrednio z salonu wychodzi się na taras i ogród o powierzchni rekreacyjnej ponad 1100 m2. Ogród został zaprojektowany i wykonany przez profesjonalna firmę ogrodniczą.Został obsadzony dorosłymi okazami roślin, które od razu się przyjęły. Wyposażony jest w automatyczny system nawadniania oraz oświetlenia.Na tarasie znajduje się jacuzzi oraz nowoczesna fontanna z oczkiem wodnym. Nieruchomość jest ogrodzona nowoczesnym murowanym ogrodzeniem z elementami stali i szkła.Brama jest usytuowana na listwie suwnej,sterowana pilotem,który to obsługuje jednocześnie bramę do garażu dwustanowiskowego znajdującego sie w bryle domu. Nieruchomość dla bardzo wymagających klientów. Zapraszam serdecznie na prezentacje!!! Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj