Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Cisza, spokój, świeże powietrze i powierzchnia mieszkaniowa odpowiednia dla kilkuosobowej rodziny, to wymarzone warunki do wyprowadzenia się poza miasto. W tej kategorii znajda Państwo domy na sprzedaż w Szczecinie, położonych nieopodal Goleniowe i Kołbaskowie, a także w nieco bardziej oddalonych lokalizacjach, takich jak Barlinek czy Stargard. Doradcy naszego biura nieruchomości dokonają dla Państwa prezentacji oferty. Zapewniamy także klientom pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Domy na sprzedaż, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie to nieruchomości zróżnicowane pod kątem powierzchni działki i powierzchni mieszkaniowej, ilości kondygnacji, a także standardu wykończenia wnętrza. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno młode małżeństwa, jak i też rodziny z kilkorgiem dzieci. Wszystkie dostępne u nas nieruchomości zostały starannie opisane. Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do kontaktu z naszym biurem!

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DOM na SPRZEDAŻ
POŁCZYN-ZDRÓJ, 699 000 zł
powierzchnia:
368 m2
Liczba pokoi:
11
Liczba pięter:
2
 
 
Ofertą sprzedaży jest bardzo klimatyczny i urokliwy pensjonat wraz z domem w miejscowości Połczyn Zdrój, który położony jest w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie świdwińskim. Znajdują się tam uzdrowiska lecznicze, położone nad rzeką Wogrą. Na nieruchomość składa się: LOKAL MIESZKALNY NR 1 (parter) - 51,73 m2 pow. użytkowej - Pokój - Kuchnia - WC - Przedpokój - Pokój - Przedsionek LOKAL MIESZKALNY NR 2 (piętro) - 122,66 - Kuchnia - Pokój - Przedpokój - WC - Pokój - Łazienka - Przedpokój - Pokój - Pokój - Pokój LOKAL UŻYTKOWY NR 3 (parter) - Łazienka - Pokój - Pokój - Pokój - Pokój - Korytarz - Przedsionek Dodatkowe pomieszczenia: Kotłownia, skład opału, strych oraz piwnica. Budynek mieszkalny IV kondygnacyjny, 3 lokalowy wykonany został w technologii tradycyjnej. Fundamenty betonowe, ściany piwnic murowane z bloczków betonowych, ściany zewnętrzne nadziemia murowane z cegły ceramicznej i pustaków, stropy żelbetowe, dach dwuspadowy, kryty blachą. Instalacja wewnętrzna elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, grzewcza. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj