Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Cisza, spokój, świeże powietrze i powierzchnia mieszkaniowa odpowiednia dla kilkuosobowej rodziny, to wymarzone warunki do wyprowadzenia się poza miasto. W tej kategorii znajda Państwo domy na sprzedaż w Szczecinie, położonych nieopodal Goleniowe i Kołbaskowie, a także w nieco bardziej oddalonych lokalizacjach, takich jak Barlinek czy Stargard. Doradcy naszego biura nieruchomości dokonają dla Państwa prezentacji oferty. Zapewniamy także klientom pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Domy na sprzedaż, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie to nieruchomości zróżnicowane pod kątem powierzchni działki i powierzchni mieszkaniowej, ilości kondygnacji, a także standardu wykończenia wnętrza. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno młode małżeństwa, jak i też rodziny z kilkorgiem dzieci. Wszystkie dostępne u nas nieruchomości zostały starannie opisane. Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do kontaktu z naszym biurem!

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DOM na SPRZEDAŻ
ROSINY, 690 000 zł
powierzchnia:
430 m2
Liczba pokoi:
9
Liczba pięter:
2
 
 
Duży dom położony na ziemi pyrzyckiej we wsi Rosiny, gmina Przelewice. Nieruchomość dyskretnie oddalona od wsi właściwej (ok 300 m). Można w niej urządzić gospodarstwo agroturystyczne, przyjmować zielone szkoły, wycieczki szkolne (bliskość ogrodu dendrologicznego w Przelewicach), imprezy integracyjne (dyskretne położenie). Posiadłość można traktować zarówno jako dom z działką jak i jako gospodarstwo. Gospodarstwo to ziemia rolna 0,78 ha II klasy. Istnieje możliwość dokupienia ziemi rolnej w sąsiedztwie. Wykorzystanie potencjału tego domu zależy tylko i wyłącznie od pomysłowości przyszłego właściciela. Niespełna 2 km od jeziora Płoń i własny dostęp do małej rzeczki przepływającej w wąwozie. Do Barlinka 20 km, do Szczecina 63 km do Gorzowa 48 km. Dogodny dojazd do zachodnich sąsiadów Schwedt 1 godz., Berlin 2 godz. samochodem. Dom murowany po remoncie technicznym o łącznej pow. użytkowej ponad 430 m2. Dom pochodzi z 1928r., posiada trzy wejścia, może być użytkowany jako dwa osobne mieszkania. Duże, jasne pokoje, kuchnia z jadalnią, szeroki korytarz ,wiatrołap to wszystko sprawia, że dom jest wygodny i funkcjonalny. Pod domem znajduje się sucha i wysoka na 2 m piwnica o sklepieniu łukowym z cegły. Wybrane dane techniczne: C.O. - kocioł gazowy dwufunkcyjny (gaz ziemny z sieci) oraz kocioł na paliwo stałe - do wyboru, 300 litrowy zbiornik na ciepłą wodę; system wspomagania energii agregatem w całym domu (na wypadek awarii energetycznej), a także przetwornica prądu zasilająca pompy c.o. w razie awarii. Oprócz tego w jednym z pokojów jest dawny ozdobny piec kaflowy, a w kolejnym kominek. Dodatkowo do domu przynależy studnia głębinowa, przydomowa ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Sieć elektryczna i c.o. całkowicie wymieniona i zmodernizowana. Ponadto w gospodarstwie znajdziemy jeszcze duży 70 metrowy garaż, piętrowy murowany budynek gospodarczy o pow. 2 x 40 m2 z wędzarnią i chłodnią (który może być przerobiony na dom mieszkalny). Gospodarze tego miejsca z pasją pielęgnują sad (90 owocowych drzew) i warzywniak. Grunt nadaje się pod tunele foliowe, szklarnie lub inną działalność gospodarczo-rolniczą. Niepodważalnym atutem tego miejsca jest przepiękny widok z okien i goszczące się tu żurawie, sarny czy jelenie. Serdecznie zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj