Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŁĘGI, 294 000 zł
powierzchnia:
6666 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w Łęgach, gmina Dobra, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Północna o powierzchni 6666 m2. W skład wchodzą użytki, tj RIV b - 0.1759 ha, ŁIV - 0.4907 ha. Dla działki brak jest aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego- nie obowiązują żadne ustalenia. W rejonie niniejszej działki istnieje bezpośrednia zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do działki drogą asfaltową, w której są sieci uzbrojenia podziemnego, tzn. sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa oraz sieć kanalizacji sanitarnej. Działka jest w kształcie prostokąta krótszym bokiem skierowanym do drogi dojazdowej asfaltowej. Przy drodze słupy oświetleniowe. Wjazd na działkę od strony wschodniej, część np przeznaczona pod ogród od strony zachodniej. Z tej strony, w pobliżu przebiega ciek wodny. Teren płaski, nie zadrzewiony. Księga Wieczysta nie wykazuje żadnych obciążeń. Ciche, spokojne miejsce, dające możliwość odpoczynku, kontaktu z przyrodą, a jednocześnie stosunkowo bliska odległość do miasta, ok. 20 min jazdy samochodem. Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową. Cena do negocjacji. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj