Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŁASKO, 199 000 zł
powierzchnia:
3800 m2
 
 
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana położona nad jeziorem, z bezpośrednim dostępem do wody i własnym pomostem. Działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz z wyznaczonym obszarem pod zabudowę (pełna dokumentacja). Nieruchomość znajduje się w miejscowości Łasko, w woj. zachodniopomorskim, obecnie jest to Pole Namiotowe. Wieś przepięknie położona wśród lasów, w promieniu 2 km znajduje się 10 jezior. Otulina Drawieńskiego Parku Narodowego, 2 km do Puszczy Drawskiej, 10 km do Drawy. Wieś nigdy nie skalana PGRem, ludzie życzliwi i pomocni:). Odległość od większych miast: Szczecin 110 km, Gorzów 63 km, Poznań 172 km, Piła 96 km, Berlin 255 km. Wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla zwolenników ciszy i spokoju, obcowania z naturą. Duża ilość pobliskich jezior to raj dla wędkarzy, nurków i osób lubiących sporty wodne. Wspaniałe okolice dla piechurów i rowerzystów oraz miłośników przyrody i fotografii. Działka przed wojną była siedliskiem, obecnie został po siedlisku stary fundament 6x9 m, można użyć do lekkiej zabudowy, do fundamentu pociągnięta woda oraz prąd. Na terenie nieruchomości znajdują się: - duży pomost - duża wiata nad jeziorem ze sporym paleniskiem i rusztem, - wędzarnia, kuchnia oraz suszarnia do grzybów, - toaleta, natrysk, umywalnia - ciepła woda (terma przepływowa), - dwie przyczepy kempingowe, jedna zabudowana werandą oraz szopą na narzędzia, - mały domek kempingowy - do wykończenia. Teren uzbrojony w: - podłączenie prądowe 3 fazy, rozprowadzenie po terenie całej działki (przyłącza do przyczep, hydrofor itd.), - podłączona i rozprowadzona woda z wodociągów, - własna oczyszczalnia przydomowa, 3 m/sześć. wydajność 900 litrów/doba, - oddzielnie poprowadzona instalacja do podlewania wodą z jeziora - hydrofor. Nowe ogrodzenie z dużą bramą wjazdową. Bardzo dużo nasadzeń, większość 6 letnich, drzewa iglaste oraz liściaste. Piękne ponad 20 letnie sosny oraz stare śliwy. Polecam ze względu na położenie, cenę oraz możliwości wykorzystania nieruchomości. Zapraszam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj