Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŁOŹNICA, 39 000 zł
powierzchnia:
3000 m2
Rodzaj działki:
ROLNO-BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek (projektowanych do wydzielenia) o powierzchniach od 3000 m2 do 3500 m2 położonych w miejscowości Łoźnica, gm. Przybiernów. Oferta dotyczy jednej z 14 działek na sprzedaż. Powierzchnia przedmiotowej działki wynosić będzie 3000 m2. Działki w malowniczym miejscu w otoczeniu lasów Puszczy Goleniowskiej. Dojazd do działek poprzez drogę gruntową gminną i drogę wewnętrzną. MEDIA: - woda - brak, do czasu wybudowania sieci zgoda na wykonanie własnego ujęcia, - kanalizacja - brak, do czasu realizacji kanalizacji sanitarnej - szczelny zbiornik bezodpływowy lub przydomowa oczyszczalnia ścieków, - prąd - brak. LOKALIZACJA Łoźnica jest to wieś położona w gminie Przybiernów, zlokalizowana: - 19 km od Goleniowa, ok. 20 min. jazdy samochodem - 15 km od miejscowości Przybiernów, ok. 15 min. jazdy samochodem, - 19 km od Nowogardu, - 50 km od miejscowości nadmorskiej Międzyzdrojów. W miejscowości Łoźnica funkcjonuje przystanek PKP. Zatrzymują się na niej regionalne pociągi osobowe relacji Szczecin Główny - Świnoujście oraz Szczecin Główny - Kamień Pomorski. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj