Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŁOBEZ, 2 500 000 zł
powierzchnia:
68800 m2
Rodzaj działki:
PRZEMYSŁOWA
 
 
 
 
Oferta dla firm poszukujących terenów ze zwolnieniami z podatku na podstawie Uchwały XLIII/411/14 Rady Miejskiej w Łobzie. Przeznaczenie nieruchomości zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Łobez, ustala się dla terenu działki nr 1801/14 w obrębie 3 miasta Łobez przeznaczenie pod tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, tereny zabudowy usługowej, dopuszcza się realizację jednego mieszkania służbowego dla jednego zakładu o powierzchni użytkowej do 150 m2. Położona jest w północnej części miasta. Nieruchomość nieuzbrojona, posiada możliwość uzbrojenia w podstawowe media. W działce 1801/9 przebiega sieć wodociągowa z ujęcia miejskiego o średnicy 160 mm. Sieć kanalizacji sanitarnej o średnicy 200 mm przebiega w działce 193/2 (na skrzyżowaniu działek 1801/9 i 193/2). Linia energetyczna znajduje się po przeciwnej stronie drogi (ul. Drawskiej). Stacja redukcyjna gazu ziemnego w działce nr 190/2 w odległości około 1000 m. Jest przygotowana dokumentacja i pozwolenie na budowę dotyczące uzbrojenia działki w sieć wodociągową i kanalizacyjną i jako zadanie gminne zostanie wykonane niezwłocznie ponieważ są zabezpieczone fundusze na ten cel. Powierzchnia działki podlega wyłączeniu gruntu z produkcji rolnej na podstawie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (Dz. U. z 2015 r. poz. 909 z późn. zm.). Cena wywoławcza do przetargu wynosi - 2 500 000 zł + podatek 23% VAT Aby uzyskać więcej informacji - proponujemy o bezpośredni kontakt. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj