Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŁOWICZ WAŁECKI, 200 000 zł
powierzchnia:
15200 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Działka /grunt o pow.1,52 ha w jednym kawału położona w bardzo atrakcyjnym miejscu przy drodze wewnętrznej do wsi Łowicz Wałecki w gminie Mirosławiec.Działka położona około 30 metrów od drogi krajowej nr 10 ( relacji Szczecin-Bydgoszcz) .Po przeciwnej stronie ulicy duża Stacja Paliw.Teren lekko wznosi się do góry.Działka niezabudowana.Warunki wodno-gruntowe:sucho.W 2009 roku na działkę zostało wydanych 5 decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych i niemieszkalnych o następujących parametrach: pow.zabudowy każdej działki od 5% do 15%;budynki mieszkalne :szer.elewacji frontowej od 10 do 16 m,wys.górnej krawędzi frontowej od 2,5 do 3,5 m ntp,a szczytu nad partią wejściową do 6m ntp,dach dwuspadowy o kacie nachylenia od 38-40 stopni;budynki niemieszkalne:inwentarski,gospodarczy,garażowy;przyłącza: wodociągowe ,kanalizacyjne,gazowe i energetyczne ,do czasu budowy sieci kanalizacyjnej zbiorniki bezodpływowe .Sąsiedztwo:bezpośrednie sąsiedztwo stanowią zabudowania mieszkalne i gospodarcze przy działce .Idealne miejsce dla poszukujących lokalizacji na budowę siedliska,domu 1-rodzinnego,parkingu dla samochodów ciężarowych.Polecam! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj