Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŚWINOUJŚCIE, 160 000 zł
powierzchnia:
1566 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej w Świnoujściu. Działka położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Sztormowej w dzielnicy Łunowo. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na działce istnieje możliwość zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej lub bliźniaczej. Parametry zabudowy określają zabudowę m.in: zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza, forma zabudowy i wystrój elewacji - zgodne z zasadami dobrego sąsiedztwa (dachy wysokie, dwu lub wielospadowe, o kalenicy głównej usytuowanej w sposób jednolity dla pierzei zabudowy lokalizowanej wzdłuż ulic), maksymalna wysokość zabudowy - do 3 kondygnacji,  lecz nie więcej niż 12,5 mnp, maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy - 0,40. MEDIA - bezpośrednio przy granicy działki: - włączenie się do istniejącej sieci energetycznej, - włączenie się do istniejącej sieci  wodociągowej, - włączenie się do istniejącej sieci  kanalizacyjnej,  - włączenie się do istniejącej sieci gazowej. Świnoujście położone jest nad cieśniną Świną, która w północnej jego części łączy się z Morzem Bałtyckim, a południowej z Zalewem Szczecińskim. Leży na trzech zamieszkanych wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ. POMAGAMY w UZYSKANIU KREDYTU Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj