Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻÓRAWIE, 9 900 000 zł
powierzchnia:
50000 m2
Rodzaj działki:
INWESTYCYJNA
 
 
 
 
Polecamy na sprzedaż nieruchomość komercyjną położoną przy zjeździe z nowo zaprojektowanej obwodnicy Gryfina. Trwają starania o zmianę w studium kwalifikacji nieruchomości na RPU ( czy na usługową ). Obecnie nieruchomość położona jest przy głównej drodze prowadzącej od granicy niemieckiej do Gryfina. Nieruchomość składa się z trzech działek gruntowych w tym dwóch działek niezabudowanych o powierzchni 27600 m2, 3200 m2 oraz działki o powierzchni 7200 m2 zabudowanej budynkami magazynowo-gospodarczymi dla rolnictwa. W sumie powierzchnia nieruchomości wynosi 38000 m2. Dla terenu, na którym znajduje się przedmiotowa nieruchomość, brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z informacjami uzyskanymi przez właściciela w gminie istnieje możliwość przeznaczenia nieruchomości na cele komercyjne np. składy, magazyny, obiekty handlowe inne obiekty komercyjne. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Działka przylega do drogi bokiem o szerokości ok. 200 m. Dostępne są podstawowe media: woda i prąd. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj