Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻABNICA, 79 800 zł
powierzchnia:
1140 m2
 
 
 
 
 
 
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjnie położoną działkę o powierzchni 1140m2 w miejscowości Żabnica, nieopodal Gryfina. Aktualnie sporządzany jest plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym działka będzie miała przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolno stojącą. Również dopuszcza się usługi nieuciążliwe o powierzchni nieprzekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku. Wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych: do 2 kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze. Dachy dwuspadowe o kącie nachylenia głównych połaci dachowych 40° - 50°. Powierzchnia zabudowy działki nie więcej niż 25%. Właściciel uzyskał warunki na przyłączenie wody, prądu oraz gazu. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum Gryfina, jak i dogodny dojazd do Szczecina i okolic wpływają na atrakcyjność oferty. W pobliżu działki powstają już domy jednorodzinne. Serdecznie zapraszamy na prezentację!*powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa - zalecamy ich osobistą weryfikację. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj