Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻARNOWO, 70 320 zł
powierzchnia:
1172 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z działką w miejscowości Żarnowo, w gminie Stepnica, przeznaczonej po zabudowę mieszkaniową. Działka o pow. 1172 m2, w kształcie prostokąta, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej - ul. Spokojna. Dla działki przed podziałem została wydana decyzja o warunkach zabudowy z następującymi parametrami: - rodzaj inwestycji- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - nieprzekraczalna linia zabudowy- 8 m - powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego- do 150 m2 - szerokość elewacji frontowej- do 12 m - maksymalna wysokość głównej kalenicy- do 9 m - dach stromy lub wielospadowy, kąt nachylenia 35-45 stopni - kierunek głównej kalenicy dachu w stosunku do frontu działki- równoległy lub prostopadły Media: - prąd - w drodze dojazdowej, - woda - brak, do czasu wybudowania sieci zgoda na ujęcie własne, - kanalizacja sanitarna - brak, do czasu wybudowania sieci zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy, - gaz - brak. LOKALIZACJA Miejscowość Żarnowo położona jest przy drodze łączącej Stepnicę z Wolinem, ok. 10 km na północ od Stepnicy. Wieś znajduje się w malowniczym miejscu, w otoczeniu lasów. Dużym atutem jest bliska odległość do Stepnicy- miasteczka z przystanią jachtową, portem rybackim, strzeżoną plażą, położonego nad Zalewem Szczecińskim. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU oraz na PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI !!! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj