Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻEŃSKO, 47 610 zł
powierzchnia:
2070 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
MALOWNICZO POŁOŻONA DZIAŁKA Przedmiotem oferty jest działka położona w kompleksie 5 działek w miejscowości Żeńsko, gmina Krzęcin. Do sprzedaży przeznaczona jest 1 z 4 dostępnych działek o pow. 2070 m2. Działka graniczy z nowo wybudowanym budynkiem mieszkalnym. Działka położona jest na początku miejscowości w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Na sąsiedniej działce znajduje się budynek mieszkalny, całoroczny w którym mieszkają już właściciele. W miejscowości znajdują się sklepy oraz kościół. W sąsiednim Krzęcinie znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, urząd pocztowy, biblioteka publiczno - szkolna, Gminne Centrum Kultury, Ośrodek Pomocy Społecznej. Największymi zaletami działki jest bliskość do miejscowości: * Krzęcin - 4 km, * Choszczno -6 km, * Barlinek - 31 km, Dodatkowym ATUTEM jest bezpośrednie położenie przy drodze asfaltowej, biegnących w niej mediów oraz sąsiedniej zabudowy mieszkalnej. Dla całego kompleksu została wydana decyzja o warunkach zabudowy polegającą na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym i poddaszem użytkowym. Zasady zagospodarowania terenu: - 2 kondygnacje, - obowiązująca linia zabudowy - 8 m, - wielkość pow. zabudowy w stosunku do pow. działki albo terenu - 10%, - szerokość elewacji frontowej - do 16,00 m, - kąt nachylenia dachu 38% - 45%. Media: - zaopatrzenie w wodę - z istniejącego wodociągu, - odprowadzenie ścieków bytowych - przydomowa oczyszczalnia ścieków lub własny szczelny zbiornik bezodpływowy, - zasilenie w energię elektryczną - kablowe, z istniejącej sieci, - zaopatrzenie w gaz - z istniejącego gazociągu w drodze publicznej (nr 49), - podłączenie do sieci teletechnicznej - kablowe na warunkach operatora, Żeńsko jest niewielką wsią, malowniczo otoczoną z każdej strony jeziorami. Bliskość akwenów wodnych stanowi doskonałe zaplecze rekreacyjne i turystyczne. Niewielka odległość od Choszczna stanowi alternatywę dla jej mieszkańców. ZAINTERESOWANY? ZAPRASZAM DO KONTAKTU TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj