Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻELEWO, 530 000 zł
powierzchnia:
2800 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferta sprzedaży działki w Żelewie nad Miedwiem o powierzchni 2.800 m2 za 530 tys. zł. Blisko do jeziora. Działka z planem zagospodarowania terenu przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Oferta dla osób, które chciałyby wybudować dom jednorodzinny dla siebie lub po zakupie dokonać podziału na mniejsze działki i pobudować coś inwestycyjnie. Plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu: 1) dopuszcza podział działki o powierzchni minimalnej 550 m2, 2) maksymalną powierzchnię zabudowy 15% powierzchni działki, 3) wysokość zabudowy liczona od poziomu terenu do kalenicy - do 9,0 m, 4) do 2 kondygnacji przy czym druga kondygnacja może być lokalizowana wyłącznie na poddaszu, 5) dach wysoki o kącie nachylenia połaci głównych nie mniejszym niż od 25° do 45°, 6) zakaz lokalizacji budynków, zespołów budynków zawierających więcej niż dwa mieszkania, zabudowy szeregowej oraz lokalizacji więcej niż jednego domu mieszkalnego na terenie działki budowlanej, 7) dopuszcza się lokalizację zabudowy bliźniaczej, przy czym mogą ją tworzyć wyłącznie budynki symetryczne w formie zewnętrznej, o jednakowej wysokości i formie dachu, 8) obowiązek zlokalizowania na działce co najmniej dwu miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Media tj. prąd, woda, kanalizacja dostępne w drodze głównej przylegającej do działki. Natomiast gaz dostępny w dalszej części drogi. Polecam i zapraszam POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj