Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BĘDARGOWO, 399 000 zł
powierzchnia:
6326 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Będargowo, obręb Będargowo, gmina Kołbaskowo, pow. policki, o powierzchni łącznej 9534 m2. Proponowana jest do sprzedaży powierzchnia ok 6326 m2, po wydzieleniu z działki. Właściciel uzyskał w Starostwie Polickim decyzję na przekwalifikowanie użytków na klasę IV. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest w opracowaniu, planowany termin do 2018 r. pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W otoczeniu niniejszej działki znajdują się domy mieszkalne jednorodzinne. Przy wsch. granicy działki przebiega rów odprowadzający wodę do oczka wodnego. Planowany jest podział działki na mniejsze powierzchnie - do uzgodnienia z zainteresowanym nieruchomością gruntową. Teren płaski, działka ogrodzona płotem z siatki. Dojazd do działki drogą z polbruku. Cena ofertowa proponowana jest do czasu uprawomocnienia się planu zagospodarowania przestrzennego ( do 06 2018r). Działka może stanowić świetną inwestycję, a po uprawomocnieniu się planu zagospodarowania zyska na wartości. Cena do negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z działką bezpośrednio w terenie. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BĘDARGOWO, 1 350 000 zł
powierzchnia:
18000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę położoną w Będargowie o powierzchni 1,8 ha objetą planem zagospodarowania przestrzennego. Z uwagi na lokalizacje świetna oferta dla inwestora który chciałby poprowadzić budowę osiedla domów jednorodzinnych w cichym spokojnym miejscu ,blisko centrum i ze świetnym dojazdem. Z nieruchomości można również wydzielić działki o powierzchni minimalnej 1700m2 - wg planu zagospodarowania przestrzennego - w kształcie prostokąta (na obecnym etapie podziału można wydzielić większą powierzchnię). Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego - budownictwo jednorodzinne. Wysokość zabudowy do 1,5 kondygnacji do 9,0m, w tym wysoki dach, 15% zabudowy działki, powierzchnia biologicznie czynna 85%. Uzbrojenie w wodę, gaz, energie elektryczną i telekomunikacyjną oraz odprowadzanie ścieków i wód odpadowych należy realizować w oparciu o istniejące sieci inżynieryjne uzbrojenia terenu w drodze bezpośrednio przy działce. Działaka położona jest w pierwszej linii zabudowy od drogi głównej. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj