Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BĘDARGOWO, 399 000 zł
powierzchnia:
6326 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Będargowo, obręb Będargowo, gmina Kołbaskowo, pow. policki, o powierzchni łącznej 9534 m2. Proponowana jest do sprzedaży powierzchnia ok 6326 m2, po wydzieleniu z działki. Właściciel uzyskał w Starostwie Polickim decyzję na przekwalifikowanie użytków na klasę IV. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest w opracowaniu, planowany termin do 2018 r. pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W otoczeniu niniejszej działki znajdują się domy mieszkalne jednorodzinne. Przy wsch. granicy działki przebiega rów odprowadzający wodę do oczka wodnego. Planowany jest podział działki na mniejsze powierzchnie - do uzgodnienia z zainteresowanym nieruchomością gruntową. Teren płaski, działka ogrodzona płotem z siatki. Dojazd do działki drogą z polbruku. Cena ofertowa proponowana jest do czasu uprawomocnienia się planu zagospodarowania przestrzennego ( do 06 2018r). Działka może stanowić świetną inwestycję, a po uprawomocnieniu się planu zagospodarowania zyska na wartości. Cena do negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z działką bezpośrednio w terenie. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj