Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BARNIMIE, 60 000 zł
powierzchnia:
2011 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
OKAZJA!! DZIAŁKI NA SKRAJU DRAWIEŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO!! Do sprzedaży malowniczo położone, ostatnie dwie działki budowlane o pow. 2.011 m2 i 2.017 m2 (każda w cenie 60 tys. zł). Działki znajdują się w miejscowości Barnimie (w okolicy Drawna), nad rzeką Drawą. Dla każdej z działek jest wydana aktualna decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny (całoroczny) z garażem pow. zabudowy do 10%, dach o nachyleniu 25-45°, wysokość do okapu do 5,5m do kalenicy 8,5m, woda z doprowadzonej sieci: woda w przyległej drodze, "prąd" na działce, szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. Działki są uzbrojone w wodę i prąd (uzbrojenie w drodze przy działkach) Odległość od działek do rzeki Drawy i plaży - około 30 m w linii prostej. W okolicy grzybne lasy, jeziora, wiele tras krajobrazowych dla wycieczek pieszych, rowerowych....., oraz innych atrakcji, jak choćby leżąca na szlaku kajakowym zapora, z zabytkową elektrownią wodną "Kamienna". Najbliższe jeziora to Dubie w Drawnie w odległości ok. 5,5km lub Dominikowo też ok. 5,5km Droga przylegająca do działek jest gruntowa, ale przejezdna cały rok. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj