Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BEZRZECZE, 299 000 zł
powierzchnia:
1007 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka o powierzchni całkowitej 1007 m2 położona w miejscowości Bezrzecze w pobliżu ulicy Parkowej. Jest to niezwykle korzystna lokalizacja. Bardzo blisko do głównych zabudowań miejscowości jak i do drogi łączącej Bezrzecze ze Szczecinem. Na tym terenie nie uchwalono miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość ta w studium zagospodarowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra znajduje się na obszarze przeznaczonym do zabudowy funkcji mieszkalnej jednorodzinnej. Kształt działki zbliżony do prostokąta. Wymiary orientacyjne działki to 36 m2 x 28m2. Dojazd do działki zapewniony od ulicy Parkowej, a następnie 80 metrów ulicą wewnętrzną. Gazociąg oraz instalacja energii elektrycznej znajdują się w drodze przy samej działce, kilka metrów od jej granicy. Kanalizacja sanitarna oraz wodociąg w ulicy Parkowej. Na sąsiednich działkach znajdują się wybudowane domy jednorodzinne wolnostojące. Cechą charakterystyczną działki jest fakt, że przylega ona dłuższym bokiem do działki drogowej. Idealne rozwiązanie dla zabudowy bliźniaczej. Cena wyjściowa wynosi 299 000 zł. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj