Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BIAŁUŃ, 104 700 zł
powierzchnia:
3155 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka z pozwoleniem na budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego, parterowego z wbudowanym garażem wg. projektu typu"Toledo IV/LMB 27C/LP wraz z instalacjami c.o., wodociagową ze studnią kopaną do czasu wybudowania sieci wodociagowej, kanalizacyjną ze zbiornikiem bezodpływowym do czasu wybudowania kanalizacji sanitarnej i elektryczną. Podstawowe dane techniczne budynku: - ilość izb 5 - powierzchnia zabudowy 136,77 m2 - powierzchnia użytkowa 92,34 m2 - powierzchnia netto 109,95 m2 - kubatura 734,50 m3 Zgoda na odrolnienie działki z produkcji rolnej. Nabycie z udziałem w działce drogowej. Położenie nieruchomości na skraju miejscowości na skraju miejscowości. Białuń jest miejscowością rozwijającą się pod kątem zabudowy jednorodzinnej, z przewagą nowopowstających osiedli. Oddalony jest ok. 5 min. dojazdu do Goleniowa, 2 minuty do trasy komunikacyjnej A3 w kierunku morza (Międzyzdroje - Świnoujście) oraz Szczecina - 35 min. dojazdu i trasy A6 w kierunku Gdańska. Możliwość dogodnego dojazdu do Goleniowa, Szczecina lub Świnoujścia koleją (800 m do dworca). W miejscowości znajduje się sklep wielobranżowy oraz boisko. Miejscowa szkoła podstawowa z wykwalifikowaną kadrą nauczycielską ułatwia codzienną organizację życia. OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj