Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BIAŁUŃ, 140 000 zł
powierzchnia:
1484 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą DZIAŁKI na sprzedaż położonej w miejscowości BIAŁUŃ gm. Goleniów. Przedmiotowa działka o powierzchni 1484 m2, położona jest w sąsiedztwie nowej i rozwijającej się zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd do działki poprzez drogę wewnętrzną- udział w drodze wewnętrznej wliczony w cenę działki. Działka nie posiada decyzji o warunkach zabudowy, jesteśmy na etapie uzyskania decyzji. Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa wolnostojąca, otynkowana max dwukondygnacyjna - obowiązująca linia zabudowy- 10 m od drogi wewnętrznej - wskaźnik zabudowy- do 16% - dach dwuspadowy lub wielospadowy z czytelną kalenicą o kącie nachylenia- 35-45 stopni UZBROJENIE TERENU: - woda- w drodze wewnętrznej - prąd- w drodze wewnętrznej - kanalizacja- brak, do czasu wybudowania sieci zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy - gaz- w drodze gminnej, ok. 200 m od działki Miejscowość Białuń znajduje się blisko Goleniowa (ok. 5 km). W miejscowości funkcjonuje przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek PKP, komunikacja miejska. Jest to wieś sołecka z wciąż rozwijającą się nową zabudową jednorodzinną. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BIAŁUŃ, 1 264 500 zł
powierzchnia:
28100 m2
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki nadającej się idealnie jako inwestycja, lokata kapitału, w intensywnie rozwijającej się miejscowości Białuń, położonej zaledwie 7 km od Goleniowa, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym z głównymi drogami regionu - drogą ekspresową S3 i S6. Nieruchomość o pow. ok. 28100 m2, położona bezpośrednio przy drodze gminnej, gruntowej - ulica Kolejowa, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej zabudowy mieszkaniowej. Wymiary działki - szer. frontu działki wzdłuż drogi gminnej - 84 mb, długość działki ok. 310 mb. Klasa gruntu - R V, R VI. Media - woda, prąd i gaz - w odległości zaledwie 40 m od granicy działki, kanalizacja sanitarna w drodze asfaltowej ul. Słonecznej ok. 420 m od granicy działki. Działka z możliwością przekształcenia na mniejsze działki budowlane, stworzenia kameralnego osiedla domów jednorodzinnych, dwulokalowych lub w zabudowie bliźniaczej, w spokojnej i cichej okolicy. Przewidywane podstawowe parametry zabudowy (na podstawie parametrów zabudowy sąsiedniej): - zabudowa mieszkaniowa - wysokość budynków do 9,0 m - kąt nachylenia dachu - 30*-45* - wskaźnik zabudowy kubaturowej - ok. 16 % - szerokość elewacji frontowej - do 17,0 m - dach dwu lub wielospadowy Działka graniczy bezpośrednio z dwoma udrożnionymi, bardzo dobrze utrzymanymi rowami melioracyjnymi. Białuń to najbardziej rozwijająca się miejscowość w okolicach Goleniowa pod względem zabudowy mieszkaniowej. Znajduje się tu szkoła, oddział przedszkolny, sklep wielobranżowy, stacja PKP (kierunek Szczecin oraz Świnoujście), przystanek autobusowy. Możliwość zakupu nieruchomości przez rolnika indywidualnego (wg ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego) lub dla klienta - nie rolnika po uzyskaniu zgody z KOWR. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj