Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BIELICE, 52 300 zł
powierzchnia:
1046 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż 7 działek o pow. od 1046 do 1163 m2, położonych w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Bielice, powiat Pyrzycki. Około 35 km od Szczecina, 10 km do S-3 (węzeł Gardno), 15 km od Pyrzyc, 22 km od Gryfina, 35 km od Szczecina. W miejscowości znajduję się Urząd Gminy, Punkt Apteczny, Kościół wraz z Parafią Rzymsko-Katolicka, Sklep Spożywczy, market Dino, remiza OSP, Punkt Apteczny, Szkoła Podstawowa, Sala Wiejska, Warsztat Samochodowy, Bank Spółdzielczy wraz z bankomatem, Plac Zabaw, Cmentarz, Urząd Pocztowy, Ośrodek Zdrowia. Woda i prąd w drodze.Istnieje możliwość wykopania studni głębinowej na działce.Brak kanalizacji i gazu . Powyższe działki z godnie ze studium oznaczone są jako zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna i zagrodowa . Bielice położona jest w północno-zachodniej części powiatu pyrzyckiego. Siedzibą gminy jest wieś Bielice. Gmina leży na równinach: Pyrzycko-Stargardzkiej i Wełtyńskiej. Przez gminę przepływa rzeka Bielica uchodząca do pobliskiego Jeziora Będogoszcz. Północno-wschodnia część przylega do Jeziora Będgoszcz. Przez wieś Babinek położoną w północnej części prowadzi czerwony szlak turystyczny "Przez Trawiastą Buczynę". TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj