Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BINOWO, 666 000 zł
powierzchnia:
37000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Binowo. Działka o pow. 37.000 m2 położona jest przy lesie w odległości ok. 900 m od Jeziora Binowskiego, Ośrodka Wypoczynkowego, oraz ok. 2 km od Binowo Park Golf Club, co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność. Dla przedmiotowej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy na 3 budynki mieszkalne. PARAMETRY ZABUDOWY - budowa 3 jednorodzinnych budynków mieszkalnych z garażami, - obowiązująca linia zabudowy - 12 m od granicy z działką drogową, - wskaźnik dla nowej zabudowy - do 10%, - szerokość elewacji frotnowej do 13,5 m - 20 m - wysokość budynku do 2 kondygnacji: * od terenu do okapu dachu głównego 3 m - 3,4 m, * od terenu do kalenicy - do 8 m - 8,5 m, kąt nachylenia dachu - dach symetryczny, dwuspadowy, 35 - 42 stopnie MEDIA: wodociąg - znajduję się w drodze publicznej przy działce, kanalizacja - zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy, prąd - należy uiścić opłatę przyłączeniową. Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy pod lasem na skraju miejscowości. Dodatkowymi atutami jest bliskość takich miejscowości jak: - Szczecin - 20 km, - Gryfino - 20 km, - Lotnisko Szczecin - Goleniów - 45 km. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ i DO SKLADANIA OFERT ZAKUPU BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj