Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BRZEŹNICA, 179 000 zł
powierzchnia:
2968 m2
Rodzaj działki:
ROLNO-BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż niezwykła oferta - urokliwe trzy działki o łącznej powierzchni 2968 m2, na jednej z nich usytuowany jest młyn wodny. Działki z młynem położone są we wsi Brzeźnica, w gminie Jastrowie w północnej Wielkopolsce. Dookoła nieruchomości znajdują się piękne lasy idealne do wycieczek: pieszych, rowerowych oraz do Nordic Walking oraz wiele czystych jezior. Działki mają łączną powierzchnię 2968 m2. Dwie sąsiadują ze sobą, trzecia działka znajduję się po drugiej stronie ulicy: I działka oznaczona numerem gruntu 592/3 o powierzchni 431 m2 z usytuowanym na tej działce budynkiem młyna wodnego o powierzchni użytkowej 332 m2. W budynku młyna wymieniony został dach, do budynku została doprowadzona energia elektryczna. II działka oznaczona numerem gruntu 592/5 o powierzchni 1641 m2, niezabudowana z licznymi nasadzeniami. III działka oznaczona numerem gruntu 588/22 o powierzchni 896 m2 zabudowana budynkiem gospodarczym. W drodze przy działkach znajdują się: sieć wodociągowa, sieć kanalizacyjna, sieć elektroenergetyczna oraz sieć telekomunikacyjna ze światłowodem. Dla działek obowiązuję studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Sąsiedztwo działek to domy jednorodzinne. Dojazd do działek drogą asfaltową. Zapraszam na prezentację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj