Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BUDNO, 168 500 zł
powierzchnia:
1685 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej znajdującej się w pierwszej linii zabudowy położonej w miejscowości Budno, gm. Goleniów. Dla działki została wydana decyzja o WARUNKACH ZABUDOWY ( zgoda na inwestycje polegającą na budowie domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem). PARAMETRY WARUNKÓW ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max. dwukondygnacyjna ( parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe ) - obowiązująca linia zabudowy - 20 m od drogi wojewódzkiej, - wskaźnik zabudowy do 20 % - szerokość elewacji frontowej 10,0 -17,0 m - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy - 8,5 m - dach stromy, wielospadowy o poziomie nachylenia 35*-45* W sąsiedztwie powstająca lub nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do działki pośredni poprzez drogę wewnętrzną. W cenie uwzględniony jest udział w drodze wewnętrznej. Bardzo dobra lokalizacja. Dojazd do Goleniowa samochodem zajmuje zaledwie 5 minut. MEDIA: - prąd - w drodze publicznej, w odległości ok. 250 m, - woda - z sieci miejskiej na działce, - kanalizacja sanitarna - do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej dopuszcza się szczelny zbiornik bezodpływowy, Na granicy działki znajduje się słup energetyczny średniego napięcia wraz z linią napowietrzną. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BUDNO, 248 800 zł
powierzchnia:
6220 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA,INWESTYCYJNA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą DZIAŁKI na sprzedaż o pow. 6220 m2 położonej w miejscowości BUDNO, oddalonej zaledwie 6 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Największym atutem działki jest jej potencjał INWESTYCYJNY. Z racji powierzchni działki- istnieje możliwość podziału na kilka działek wraz z drogą wewnętrzną. Dojazd do działki- droga gminna, asfaltowa. Dla działki została wydane decyzja o warunkach zabudowy polegająca na budowie 3 domów mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną. PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, dwukondygnacyjna - parter + poddasze, - obowiązująca linia zabudowy - 6 m od pasa drogowego, - wskaźnik zabudowy -od 5% do 11,06 % -z tym, że pow. zabudowy budynków w przedziale 100 m2 - 230 m2, - szerokość elewacji frontowej - 13,60 m z tolerancją 20 %, - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia 30 - 45 stopni, - wysokość do kalenicy - max 9 m. UZBROJENIE TERENU: - woda- w drodze gminnej, - prąd- w drodze gminnej, - kanalizacja- brak, - gaz- brak. W miejscowości znajdują się gospodarstwa rolne, warsztat samochodowy, salon kosmetyczny. Budno leży przy drodze wojewódzkiej nr 113 Goleniów - Maszewo, dojazd do Goleniowa zajmuje zaledwie 5 min. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU !!! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj