Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BUK, 150 720 zł
powierzchnia:
1256 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka budowlana w miejscowości Buk. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra oznaczona jest jako działka przeznaczona do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z garażem, jak także zabudowę bliźniacza. Na działce można postawić zabudowę wolno stojącą o maksymalnej wysokości dwóch kondygnacji nadziemnych. Bardzo dobre warunki gruntowe pod budowę wszystkie media są przy działkach i każdy wykonuje podłączenie na działkę / szafka elektryczna na skraju działki/. Woda- Kan. jest miejskie (ostatnia taka decyzja w gminie, teraz z tym jest wielki problem). Gaz jest w drodze głównej, a wiec ok. 50 m od pierwszych działek, podłączenie za darmo. Zaleta tego miejsca jet tez to,ze można te ulice zamknąć w przyszłości bo na jej końcu jest już pas graniczny. Działa ta jest położona na nowo powstającym osiedlu ( wybudowano już dwa domy w tym jeden typu bliźniaczego) jest ona niedaleko granicy niemieckiej w odległości 800 m od działek jest przejście nad piękne jezioro kąpieliskowe w miejscowości Blankensee (po stronie niemieckiej), wzdłuż ciągłej linii lasów wzdłuż granicy jest szlak spacerowo - rowerowy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj