Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
CHLEBOWO, 707 500 zł
powierzchnia:
28300 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w miejscowości Chlebowo , gmina Ostrowice , pow. choszczeński o powierzchni 2 ha 83 ar. Rodzaje użytków RV -1.36 ha ,RVI- 1, 17 ha.N-0,30 ha Działka znajduje się w częśći północno- wschodniej Jeziora Siecino, w odleglości ok 1 km od miejscowości Chlebowo. Od strony południowej i wschodniej granica działki przebiega wzdłuż linii lasu sosnowego ( lasy Państwowe). Od strony zachodniej teren ograniczony drogą polną biegnącą wzdłuż wysokiej skarpy brzegowej Jeziora Siecino. Skarpa o wysokości 4-6 m jest porośnieta kępami krzewów i drzew liściastych. Teren znajduje sie w granicach Drawskiego Parku Krajobrazowego. Dla niniejszej działki wydana była Decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z dn 25,06,99 r. dotyczącej budowy pensjonatu o pow. 200 m2, pracowni artystycznej o pow. 72 m2, garaże 132 m2,szklarnia, 4 domki letniskowe po 35 m2, studnia wiercona, przydomowa oczyszczalnia ścieków.Linia kablowa NN od istniejacej stacji transformatorowej ew. nowej wg warunków ZE Zabudowa parterowa z dachami wysokimi. Teren działki otoczony pasem zieleni. Możliwość dokupienia działki współgraniczącej o powierzchni 2 ha 83 ar. Całkowita powierzchnia -5 ha 01 ar Obie działki mają linię brzegową wzdłuż swojej północnej granicy. Właścicel bierze pod uwagę podział działek na mniejszą powierzchnię. Cena do rozmów. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
CHLEBOWO, 545 000 zł
powierzchnia:
21800 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w miejscowości Chlebowo , gmina Ostrowice , pow. choszczeński o powierzchni 2 ha 18 ar. Rodzaje użytków RV -0.13 ha ,RVI- 2, 05 ha. Działka znajduje się w częśći północno- wschodniej Jeziora Siecino, w odleglości ok 1 km od miejscowości Chlebowo. Od strony południowej i wschodniej granica działki przebiega wzdłuż linii lasu sosnowego ( lasy Państwowe). Od strony zachodniej teren ograniczony drogą polną biegnącą wzdłuż wysokiej skarpy brzegowej Jeziora Siecino. Skarpa o wysokości 4-6 m jest porośnieta kępami krzewów i drzew liściastych. Teren znajduje sie w granicach Drawskiego Parku Krajobrazowego. Dla niniejszej działki wydana była Decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z dn 25,06,99 r. dotyczącej budowy pensjonatu o pow. 200 m2, pracowni artystycznej o pow. 72 m2, garaże 132 m2,szklarnia, 4 domki letniskowe po 35 m2, studnia wiercona, przydomowa oczyszczalnia ścieków.Linia kablowa NN od istniejacej stacji transformatorowej ew. nowej wg warunków ZE Zabudowa parterowa z dachami wysokimi. Teren działki otoczony pasem zieleni. Możliwość dokupienia działki współgraniczącej o powierzchni 2 ha 83 ar. Całkowita powierzchnia -5 ha 01 ar Cena do negocjacji. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj