Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
CISEWO, 605 500 zł
powierzchnia:
17300 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Na sprzedaż kompleks 5 działek o łącznej powierzchni 1,73 ha, zlokalizowanych w Cisewie, gminie Kobylanka, woj. zachodniopomorskie. Działki urokliwie położone w odległości 14 km od Stargardu, 5km od Zieleniewa i jeziora Miedwie, 30 km od Szczecina. Na powierzchni 1,73ha wydzielonych jest 5 działek. Każda działka może być podzielona na mniejsze (np. 3 o powierzchni ok. 1000m2), co umożliwia zabudowę jednorodzinną. W sąsiedztwie funkcjonują już nowe domy, media poprowadzone są wzdłuż drogi w pobliżu działki. W planie wyznaczona jest droga wzdłuż dolnej krawędzi działki, obecnie droga polna. Obecnie jest tam brak planów zagospodarowania przestrzennego, właściciel złożył wniosek o wydanie warunków zabudowy dla pięciu działek. Jest to interesująca oferta dla inwestora, który chce dobrze ulokować pieniądze i w krótkim czasie zarobić. Oferta sprzedaży może być powiązana z dalszą współpracą przy przekształcaniu działek, nowym podziale i zdobywaniu odpowiednich warunków zabudowy i zezwoleń. Media: woda, prąd - doprowadzone do sąsiednich nieruchomości. Forma własności: własność Status działki: rolna Cena sprzedaży całości wynosi: 605 500zł (35zł/m2) - podlega negocjacji Cena przy sprzedaży pojedynczych działek: 45zł/m2 Zapraszam POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj