Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
CZARNA ŁĄKA, 177 750 zł
powierzchnia:
2250 m2
 
 
 
 
 
 
Na sprzedaż fantastycznie położona działka w miejscowości Czarna Łąka, niedaleko Pucic. Znajduje się zaledwie 70-80 metrów od jeziora Dąbskiego ! Powierzchnia działki to 2250 m2 i składa się już z 3 wydzielonych działek. Dzięki temu jest możliwość zakupu np. przez dwóch inwestorów i automatycznego rozdziału na dwie odrębne własności. Do działki doprowadzona jest woda oraz prąd. Jest możliwość również podłączenia gazu. Wg ustaleń ogólnego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Goleniów - dopuszcza się lokalizację inwestycji na potrzeby mieszkaniowe bądź rekreacyjne. Dojazd do nieruchomości dogodny drogą polną o nawierzchni nie utwardzonej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią: nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, domki letniskowe oraz staw wodny. Położenie działki sprawia, że jest idealnym miejscem do wypoczynku, połowu ryb czy uprawiania sportów wodnych. Dokładnie w tej odległości znajduje się dzika plaża, gdzie można spokojnie spędzić miło czas (miejscowość jest oddalona od ruchliwych i zatłoczonych miejsc). W miejscowości tej przy brzegu jeziora biegnie trasa rowerowa od Szczecina Dąbie aż do Stepnicy. Serdecznie zapraszam na prezentację! Naprawdę warto :) TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj