Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DĄBROWA, 45 120 zł
powierzchnia:
752 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Do sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy: - budowa budynków letniskowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu. - ograniczenie wysokości zabudowy: a. wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu lub attyki - max 4,0 m b. maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy dachu - 8,5 m. c. geometria dachów: o kącie nachylenia od 30 - 46 stopni. d. forma zabudowy: zabudowa wolnostojąca, budynki o jednej kondygnacji nadziemnej z użytkowym poddaszem. e. powierzchnia zabudowy: 16 % powierzchni działki tj. przy pow. 750 m kw, pow. zabudowy wynosi - 120 m kw plus 120 m kw poddasza użytkowego. f. szerokość elewacji frontowej - max 12 m. Teren położony przy Jeziorze Myśliborskim. Jest to duże jezioro o powierzchni około 630 ha, z możliwością używania łodzi motorowych, oraz świetnymi warunkami do uprawiania żeglarstwa. Istotną atrakcją dla miłośników pływania pod żaglami jest działająca w Myśliborzu przystań jachtowa "SZKUNER". Tak wyjątkowe położenie zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku pośród lasów i jezior. Odległość do Gorzowa Wlkp. - 35km, do Szczecina - 75 km, do Kostrzyna - 45 km, do Berlina- 120 km. Oferuję do sprzedaży działki o pow.: 759 m2, 772 m2, 774 m2, 793 m2, 795 m2, 759 m2, 752 m2, 750 m2 za cenę 60zł/m2. Do granicy działek jest doprowadzony prąd i woda tj. kabel elektryczny i rurociąg wodny - gminny jest rozprowadzony w drodze dojazdowej. Cały teren jest objęty gminnym programem skanalizowania wszystkich miejscowości w gminie Myślibórz, jest opracowany projekt i będzie realizowany w przyszłości z środków unijnych. Obecnie budujący uzyskują zgodę na budowę bezodpływowych zbiorników na ścieki. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj