Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DĘBCE, 280 000 zł
powierzchnia:
1746 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż malownicza działka w cichej i spokojnej osadzie. POŁOŻENIE Przedstawiamy malowniczą działkę w Dębcach tuż przy Odrze. W odległości około 200 metrów od linii brzegowej rzeki. Niezaprzeczalny raj dla miłośników ciszy na łonie natury, ornitologów oraz wędkarzy. Dębce to niewielka osada. Rosną tu m.in. dęby, buki, a także jedlice Douglasa. Zgodnie z treścią map zagrożenia powodziowego, teren inwestycji leży poza obszarem zagrożenia powodzią. Działka leży w strefie rozwoju zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszeniem usług. W najbliższym sąsiedztwie zlokalizowana jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa. Teren inwestycji przylega do granicy parku podworskiego objętego ochroną - Strefy "K" - ochrony krajobrazu. Na terenie parku chronione siedlisko 9160 - grądy subatlantyckie. Starodrzew m.in. dęby, buki purpurowe, daglezje. W pobliżu granica otuliny Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Odry oraz w granicach obszaru specjalnej ochrony ptaków Natura 2000 PLB320003 "Dolina Dolnej Odry" i obszaru ochrony siedlisk "Dolna Odra" PLH320037. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi powiatowej nr 1361Z. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wieś Żabnica, oddalona od Dębiec o 2km, gdzie mieści się szkoła podstawowa. W odległości 3km, w Czepinie, znajduje się sklep spożywczy oraz stacja PKP łącząca Gryfino ze Szczecinem. Druga stacja PKP położona jest w Daleszewie w odległości 2km. UKSZTAŁTOWANIE Teren działki jest płaski o nieregularnym kształcie zbliżonym do trójkąta, o powierzchni 1746m2. Wokół działki rozciąga się ogrodzenie z siatki. Prąd, woda, kanalizacja znajdują się przy sąsiedniej działce, gaz w drodze przy najbliższym skrzyżowaniu. WARUNKI ZABUDOWY Na terenie działki może powstać budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym. Maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy wynosi 10%. Wyznaczono szerokość elewacji frontowej budynku od 10m do 15m. Nieprzekraczalna wysokość górnej granicy krawędzi elewacji frontowej, mierzona od średniego poziomu terenu przy elewacji od dolnej krawędzi okapu dachu - 3,8m. Nieprzekraczalna wysokość kalenicy mierzona od średniego poziomu terenu na linii elewacji do górnej krawędzi pokrycia - 9,0m. Wymarzona kawa o poranku na ganku nigdzie indziej nie będzie smakować tak dobrze. Zamieszkaj wśród ciszy i śpiewu ptaków! Przyjdź, sprawdź i zakochaj się w tym miejscu! Serdecznie zapraszamy na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj