Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DĘBNO, 1 290 000 zł
powierzchnia:
22648 m2
Rodzaj działki:
PRZEMYSŁOWA
 
 
 
 
Ofertę sprzedaży stanowi działka przemysłowa o łącznej powierzchni 2,26 ha położona w Dębnie w powiecie Myśliborskim w województwie Zachodniopomorskim. Miasto Dębno zajmuje powierzchnię 19,5 km2 i zamieszkuje je ok. 14 tys. mieszkańców. Łączna powierzchnia gruntu wynosi 22 648 m2. Działka ma płaskie ukształtowanie terenu oraz kształt trapezu. Nieruchomość jest prawie całkowicie ogrodzona, posiada bramę wjazdową. Teren działki to nieliczne drzewka i krzewy. Przy ogrodzeniu znajduję się budynek z transformatornią. Dookoła działki mamy drzewa, zakład produkcyjny o nieuciążliwej usłudze oraz domki jednorodzinne. Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej dzięki służebności na działce sąsiadującej. Media na działce to prąd i woda. Teren na którym znajduję się działka nie ma MPZP, nie były wydawane decyzję o warunkach zabudowy. Nieruchomość objęta jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dębno. Nieruchomość leży na obszarze produkcyjnym. Do ceny należy doliczyć podatek VAT - 23%! Zapraszam po więcej informacji lub na osobistą weryfikację tej ciekawej nieruchomości z dużym potencjałem. Polecam POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj