Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DĘBOSTRÓW, 230 000 zł
powierzchnia:
6822 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni całkowitej 6822 m2 położony w miejscowości Dębostrów ok. 2 km na północny-zachód od Polic. Teren składa się z dwóch działek - według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jedna z działek przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę usługową, druga zaś pod łąki i pastwiska. Zgodnie z projektem planu zagospodarowania działka znajduje się na obszarze oznaczonym symbolem MNU czyli zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami. Kształt działki - trapez o długości ok. 210 metrów, szerokości od 22 do 37 metrów. Działka budowlana najkrótszym z boków przylega do głównej drogi asfaltowej, a jednym z dłuższych boków do drogi prowadzącej do kilku sąsiednich posesji. Wszystkie media w drodze przy działce. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Ukształtowanie terenu płaskie. Poszczególne zapisy planu obejmują: wielkość powierzchni zabudowy: nie więcej niż 30% powierzchni działki budowlanej, powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 50% działki budowlanej, zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą (wys. zabudowy mieszkalnej/mieszk.-usługowej max 12m, usługowej max 7m, gospodarczej/garażowej max 5m), dachy dwu/wielospadowe do 45 stopni. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DĘBOSTRÓW, 170 000 zł
powierzchnia:
3001 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni całkowitej 3.000 m2 położony w miejscowości Dębostrów ok. 2 km na północny-zachód od Polic. Według aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami. Kształt działki - trapez. Działka budowlana najkrótszym z boków przylega do głównej drogi asfaltowej, a jednym z dłuższych boków do drogi prowadzącej do kilku sąsiednich posesji. Wszystkie media w drodze przy działce. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Ukształtowanie terenu płaskie. Poszczególne zapisy planu obejmują: wielkość powierzchni zabudowy: nie więcej niż 30% powierzchni działki budowlanej, powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 50% działki budowlanej, zabudowę wolno stojącą lub bliźniaczą (wys. zabudowy mieszkalnej/mieszk.-usługowej max 12m, usługowej max 7m, gospodarczej/garażowej max 5m), dachy dwu/wielospadowe do 45 stopni. Istnieje możliwości dokupienia sąsiedniej działki o pow. 3.830 m2 za cenę 60.000 PLN, przeznaczonej pod łąki i pastwiska, w celu powiększenia powierzchni rekreacyjnej. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj