Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DŁUSKO, 525 000 zł
powierzchnia:
110378 m2
 
 
 
 
 
 
Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok.11 ha położona 70 km od Szczecina, na terenie Ińskiego Parku Krajobrazowego. Działka blisko gminnej drogi, usytuowana przy jeziorze Dłusko, z dostępem do jeziora Dłusko. Działka gruntu o kształcie dość regularnym zbliżonym do prostokąta o powierzchni lekko pofałdowanej z dobrymi warunkami geotechnicznymi gruntów i możliwością racjonalnego zagospodarowania terenu. Teren działki nieuzbrojony. Działka nie ogrodzona, niezagospodarowana, bez utrwalonych granic. Część terenu zakrzewiona a przy linii jeziora zadrzewiona. Teren, na którym znajduje się przedmiotowa nieruchomość jest przeznaczony pod lasy i użytki zielone (studium). W części przy jeziorze pod rekreację, w części blisko drogi publicznej znajduje się w obszarze gruntów przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową (zagrodową). W bliskim otoczeniu nieruchomości znajdują się tereny rolne,lasy, jezioro Dłusko, jezioro Woświn oraz tereny niezagospodarowane. Działka o symbolu użytku gruntowego Ps IV. Dla przedmiotowej nieruchomości obowiązuje w zakresie funkcji terenu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy oraz decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie siedliska rolniczego składającego się m. inn z budynku mieszkalnego z garażami oraz dwóch budynków mieszkalnych z garażami i infrastrukturą. Lokalizacja nieruchomości atrakcyjna ze względu na korzystne położenie względem wód, istniejącej zabudowy (stosunkowo niedaleko drogi publicznej) a poza tym malowniczy charakter terenu i widok na jezioro. Zapraszamy do zainteresowania się ofertą. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj