Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DANOWO, 55 500 zł
powierzchnia:
3000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Danowo, ok. km 10 km od Goleniowa. Nieruchomość w kształcie prostokąta, o niespotykanym ukształtowaniu kaskadowym, z piękną panoramą na pobliskie pola i lasy oraz lokalne zabudowania. Ekspozycja działki w kierunku południowo-zachodnim daje duże możliwości aranżacji wymarzonego ogrodu. Działka o pow. 3000 m2, nie podlegająca nowelizacji ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego !!!! W 2014 roku została wydana decyzja o warunkach zabudowy za inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz wolno stojącego budynku garażowego wraz z infrastrukturą techniczną. Parametry zabudowy: - zabudowa wolno stojąca, otynkowana, max. 2 kondygnacje (bud. mieszkalny), 1 kondygnacja (bud. garażowy) - brak wyznaczonej linii zabudowy - szerokość elewacji frontowej do 11,67 m, z tolerancją do 20% - pow. biologicznie czynna min. 50% - wysokość budynku mieszkalnego do 8,5 m, garażowego do 6,0 m - kąt nachylenia dachu od 35* do 45* - bud. mieszkalny, bud. garażowy 25*-45* - min. 1 miejsce parkingowe na 1 lokal Media: - woda - do czasu budowy sieci dopuszcza się ujęcie własne - kanalizacja sanitarna - bezpośrednio przy działce - prąd - w drodze gminnej W zakresie dostępu do drogi publicznej zostanie ustanowiona służebność przechodu i przejazdu na sąsiedniej działce. W miejscowości Mosty oddalonej o 3,5 km znajduje się środek zdrowia, szkoła podstawowa, przedszkole oraz sklep wielobranżowy. W Danowie znajduje się sklep, kościół oraz przystanek autobusowy. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu !!!! Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj