Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBRA, 27 431 zł
powierzchnia:
627 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Skorzystaj z SUPER PROMOCJI nawet do 50%!!! OSIEDLE SŁOWIKOWE to idealne miejsce do stworzenia miejsca na weekendowe wypady poza miasto, jak również do spędzania dłuższego urlopu. Zapraszamy do skorzystania z jedynej na rynku tak wyjątkowej okazji zakupu działek rekreacyjnych w kompleksie "SŁOWIKOWE OSIEDLE". Działki położone pośród cennego przyrodniczo starodrzewu, 250 m od piaszczystej plaży, na terenie dawnego ośrodka wypoczynkowego w Dobrej Nowogardzkiej nad Jeziorem Dobre. Kompleks jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego uchwalonym dnia 28.11.2009 r. zgodnie z którym, część działek przeznaczona została pod ZABUDOWĘ REKREACYJNĄ INDYWIDUALNĄ, część zaś pod ZABUDOWĘ REKREACYJNĄ INDYWIDUALNĄ wraz z USŁUGAMI. Podstawowe parametry zabudowy: - zabudowa wolnostojąca, do 2 kondygnacji - pow. zabudowy do 15%, z usługami do 20% - wysokość budynku 7,0m; 7,5m w przypadku usług - kąt nachylenia dachu 35* - 40* Przed rozpoczęciem inwestycji należy WYŁĄCZYĆ DZIAŁKĘ Z PRODUKCJI LEŚNEJ Media: - prąd - wydane pozwolenie na budowę sieci energetycznej na całym osiedlu - woda i kanalizacja - wydane pozwolenie na budowę sieci do granicy osiedla - inwestycja zpstanie sfinansowana z budżetu GMINY DOBRA "SŁOWIKOWE OSIELDE" w zamierzeniu ma być kompleksem zamkniętym, dozorowanym, w całości ogrodzonym, dostępnym wyłącznie dla właścicieli działek oraz ich gości. Działka posiada wjazd z drogi wewnętrznej, dojazd do osiedla asfaltową drogą gminną - ulica 3 Maja, prowadzącej do plaży oraz centrum miasta. Ekologiczna, typowo turystyczna gmina Dobra zachęca pięknymi krajobrazami, licznymi jeziorami, szlakami turystycznymi oraz cennymi zabytkami. Odbywa się tu corocznie wiele imprez plenerowych. ZAPRASZAMY DO SZCZEGÓŁOWEGO ZAPOZNANIA SIĘ Z TĄ NIECODZIENNĄ OFERTĄ !!! Cena zawiera 23% podatku VAT. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBRA, 126 300 zł
powierzchnia:
1263 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Kup przepiękną działkę w okazyjnej cenie!!!!! To tylko 100,00 zł/1 m2 Zapraszamy gorąco do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej, położonej w Dobrej Szczecińskiej, przy ul. Ułańskiej. Działka z piękną panoramą na Puszczę Wkrzańską, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu sosnowego, w kompleksie działek, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych W 2015 roku, dla działki przed podziałem, została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej: na budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami. Podstawowe parametry zabudowy: - obowiązująca linia zabudowy 7,0 m, z dopuszczeniem wysunięcia ganku, schodów zewnętrznych itp. - do 3,0 m - powierzchnia zabudowy - do 21 % - szerokość elewacji frontowej - do 18,0 m - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia 30* - 45*, - kalenica równoległa do granicy z drogą wewnętrzną, - wysokość głównej kalenicy do 9,0 m - powierzchnia biologicznie czynna - 50% - min. dwa miejsca postojowe W zakresie mediów: - woda - własna studnia lub z wodociągu - kanalizacja - szambo (szczelny zbiornik bezodpływowy) - gaz - w ul. Ułańskiej - prąd - w ul. Ułańskiej Dojazd na osiedle odbywa się ul. Ułańską. To najlepsza lokalizacja w całej Dobrej, która cieszy się niesłabnącą popularnością. To tu możesz znaleźć swoje miejsce i postawić swój wymarzony rodzinny dom !!!! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBRA, 229 000 zł
powierzchnia:
1316 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1316 mkw. znajdującą się w świetnej lokalizacji pośród domów jednorodzinnych. Większość działek wokół jest już zabudowana. Istnieje możliwość lokalizacji wjazdu z dwóch stron, północny-zachód, bądź południowy-zachód. Drogi dojazdowe są oświetlone. W drodze znajdują się wszystkie media, takie jak sieć wodociągowa i kanalizacyjna sanitarna, gaz i prąd. Obecnie w drogach budowana jest infrastruktura w postaci kanalizacji deszczowej, po której gmina zamierza przystąpić do wykonania dróg. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z którego wynika: -przeznaczenie podstawowe: zabudowa jednorodzinna z usługami towarzyszącymi -maksymalna wysokość zabudowy od poziomu terenu do kalenicy 10 metrów -dach wysoki i kącie nachylanie od 30 do 40 stopni -maksymalna powierzchnia zabudowy 30% -minimalna powierzchnia zielona 50% W najbliższym otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura, sklepy, przedszkole, szkoła, boisko i tereny zielone. Zapraszam do osobistej weryfikacji tej oferty. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj