Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBRA, 160 000 zł
powierzchnia:
7082 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
SPOSÓB NA INFLACJE. 14 działek rekreacyjnych na terenie po byłym ośrodku wypoczynkowym do sprzedania w pakiecie w cenie 160 000 zł brutto. Wartośc działek przy sprzedaży pojedynczo to aktualnie 344 914 zł zł brutto. OSIEDLE SŁOWIKOWE to idealne miejsce do stworzenia miejsca na weekendowe wypady poza miasto, jak również do spędzania dłuższego urlopu. Zapraszamy do skorzystania z jedynej na rynku tak wyjątkowej okazji zakupu działek rekreacyjnych w kompleksie "SŁOWIKOWE OSIEDLE". Działki położone pośród cennego przyrodniczo starodrzewu, 250 m od piaszczystej plaży, na terenie dawnego ośrodka wypoczynkowego w Dobrej Nowogardzkiej nad Jeziorem Dobre. Kompleks jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego uchwalonym dnia 28.11.2009 r. zgodnie z którym, część działek przeznaczona została pod ZABUDOWĘ REKREACYJNĄ INDYWIDUALNĄ, część zaś pod ZABUDOWĘ REKREACYJNĄ INDYWIDUALNĄ wraz z USŁUGAMI. Podstawowe parametry zabudowy: - zabudowa wolnostojąca, do 2 kondygnacji - pow. zabudowy do 15%, z usługami do 20% - wysokość budynku 7,0m; 7,5m w przypadku usług - kąt nachylenia dachu 35* - 40* Media: - prąd - sieć rozprowadzona w drodze wewnetrznej, nalezy zawrzeć umowę z ENEA - woda i kanalizacja - w odległości ok. 200 m od osiedla, przy najbliższych zabudowaniach. "SŁOWIKOWE OSIELDE" w zamierzeniu ma być kompleksem zamkniętym, dozorowanym, w całości ogrodzonym, dostępnym wyłącznie dla właścicieli działek oraz ich gości. Działka posiada wjazd z drogi wewnętrznej, dojazd do osiedla asfaltową drogą gminną - ulica 3 Maja, prowadzącej do plaży oraz centrum miasta. Ekologiczna, typowo turystyczna gmina Dobra zachęca pięknymi krajobrazami, licznymi jeziorami, szlakami turystycznymi oraz cennymi zabytkami. Odbywa się tu corocznie wiele imprez plenerowych. ZAPRASZAMY DO SZCZEGÓŁOWEGO ZAPOZNANIA SIĘ Z TĄ NIECODZIENNĄ OFERTĄ !!! Oferta dotyczy tylko sprzedaży pakietu całości 14 działek. Cena zawiera podatek vat 23 %. Przy transakcji brak podatku 2 % PCC. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBRA, 450 000 zł
powierzchnia:
1608 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Polecam świetnie położoną, dużą działkę w Dobrej. Dojazd drogą gminną, oświetloną wyłożoną polbrukiem - żadne polne czy z płyt jumbo! Działka jest płaska, zbliżona jest kształtem do kwadratu dzięki czemu idealnie nadaje się pod budowę bliźniaka lub domu parterowego. DLA INWESTORÓW: Wydane warunki zabudowy oraz wszystkich przyłączy (gaz, prąd, kanalizacja, woda) na wybudowanie aż 2 bliźniaków 2 lokalowych!!! Warunki szczegółowe: - wskaźnik zabudowy: do 25% powierzchni działki, - powierzchnia biologicznie czynna: min. 50% powierzchni działki, - szerokość elewacji frontowej budynku: od 11,0 do 16,0 m, - dach stromy dwuspadowy lub wielospadowy o symetrycznym nachyleniu połaci od 20 do 45 stopni, - maksymalna wysokość budynku: do 9,5 m, - dopuszcza się lokalizację lukarn lub facjat w połaciach dachu o maksymalnej łącznej szerokości nie przekraczającej 50% szerokości elewacji. Imponująca powierzchnia 1608 m2 zapewnia ogromną dowolność aranżacji zarówno domu jak i otoczenia. Były robione badania gruntu, które stanowią, że pod budowę domu trzeba wymienić warstwę (ok 2m) ziemi. Klasa gleby V więc nie będzie żadnego problemu z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Wszystkie media w drodze: prąd, gaz, woda, a nawet kanalizacja. W bezpośrednim otoczeniu stoją już inne domy. Zapraszam na miłą dla oka prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBRA, 606 200 zł
powierzchnia:
3031 m2
Rodzaj działki:
INNA
 
 
 
 
Malowniczo położona działka o powierzchni 3031 m2 z możliwością podziału na trzy działki. Działka w spokojnym miejscu, blisko lasu, na pograniczu Wołczkowa i Dobrej. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i przestrzeń. W sąsiedztwie domy. Działka o powierzchni 3031 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 40mx77m. Teren płaski o suchym podłożu - wykonano badania geotechniczne, oznaczony jako łąki trwałe. Dojazd do nieruchomości drogą z płyt betonowych oraz drogą polną. Media: - skrzynka ZK na działce, - gaz przy granicy działki (wydane warunki przyłączy), - woda na działce, - kanalizacja - brak, konieczność wykonania przydomowej oczyszczalni lub zbiornika bezodpływowego. Działka z wydaną w czerwcu 2016 roku Decyzją o warunkach zabudowy, dla inwestycji polegającej na budowie trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz z wydanym pozwoleniem na budowę i dziennikiem budowy. Warunki i wymagania dotyczące zabudowy: - maksymalna powierzchnia zabudowy terenu inwestycji - 16% - dach dwuspadowy lub wielospadowy, kąty nachylenia głównych połaci dachowych 40-45 stopni - minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 50% powierzchni terenu inwestycji - realizacja minimum dwóch miejsc postojowych na terenie działki dla każdego lokalu mieszkalnego. Bardzo dobry dojazd do centrum Szczecina. W okolicy lasy, jezioro Głębokie, liczne szlaki rowerowe i piesze. Dodatkowe informacje do uzyskania w biurze. Zapraszam do kontaktu i na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBRA, 349 140 zł
powierzchnia:
3174 m2
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki budowlanej, położonej w Dobrej Szczecińskiej, przy ulicy Traszki (alternatywny dojazd ul. Husarską i ul. Rudawki). Działka położona pośród nowo powstającej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z widokiem na okoliczne lasy i panoramę Puszczy Wkrzańskiej. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami. Parametry zabudowy: - nieprzekraczalna linia zabudowy od granicy drogi gminnej ( ul. Traszki) - 11 m, - nieprzekraczalna linia zabudowy od granicy działki dojazdowej ( droge prywatna) - 6 m, - maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy terenu - 13% - szerokość elewacji frontowej - 10,0 m do 16,0 m, - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia 35* - 45*, - kalenica równoległa lub prostopadła do frontu działki, - wysokość głównej kalenicy do 8,5 m, - minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 50%, - min. dwa miejsca postojowe na terenie własnej działki dla każdego lokalu mieszkalnego, Działka z możliwością podziału na trzy mniejsze. Bardzo dobra propozycja inwestycyjna. Istniejące i przewidywane uzbrojenie terenu: - woda - wodociąg w odległości ok. 150 m od granicy działki, do czasu budowy sieci pozwolenie na 3 własne ujęcia - studnie, - kanalizacja - pozwolenie na 3 szczelne zbiornik bezodpływowe, - gaz - w ul. Traszki przy działce, - prąd - w ul. Traszki przy działce, Dojazd na osiedle odbywa się drogą utwardzoną poprzez ul. Dereszową, następnie ul. Traszki. To jedna z ciekawszych, nowo rozwijających się lokalizacji w Dobrej, która zyskuje coraz większą popularnością. Zainwestuj już dziś lub spełnij swoje marzenie i wybuduj dom w ciekawym miejscu !!! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj