Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBROPOLE, 990 000 zł
powierzchnia:
51183 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Obiekt pałacowy położony w Dobropolu, gmina Dobra Nowogardzka, usytuowany na działce o pow. 51000 m2. Budynek pałacowy pozbawiony zadaszenia, części murów jak również instalacji. Obok budynku pałacowego niewielki budynek gospodarczo-garażowy również do remontu. Park okalający przedmiotową nieruchomość wpisany do rejestru zabytków, zaś sam pałac podlega ochronie konserwatorskiej. Na podstawie ostatniej decyzji o warunkach zabudowy wydano zgodę na zmianę użytkowania pałacu na funkcję mieszkalną i agroturystyki z pokojami i apartamentami w pałacu wraz z remontem budynku, zaplecza oraz zagospodarowania parku. Przedmiotowa inwestycja miałaby obejmować zmianę funkcji pałacu, remont pomieszczeń, elewacji, komina, stolarki okiennej oraz drzwiowej, dachu oraz wszystkich instalacji z rewitalizacją parku, ścieżek spacerowych i oświetlenia. Doskonała oferta pod inwestycję na zajazd, spa, dom spokojnej starości jak również klinikę bądź siedzibę firmy. Ze względu na unikatowy charakter obiektu, bezpośrednie położenie przy drodze wojewódzkiej polecam i zapraszam do oglądania. Cena do negocjacji. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj