Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DRAWNO, 165 000 zł
powierzchnia:
17500 m2
 
 
 
 
 
 
Działka siedliskowa o powierzchni 1,75 ha, położona na zróżnicowanym terenie pagórkowatym z pięknym widokiem na staw. - Posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu mieszkalnego wraz z budynkami gospodarczymi. - Działka z ogrodzeniem z siatki i obsadzona rzędami i kępami drzew i krzewów - Dojazd do działki nowo wybudowaną drogą asfaltową od drogi Drawno - Dobiegniew 3 kilometry. - Media : prąd na działce (podłączony) , woda z sieci wiejskiej 5 m od granicy działki . - Na działce znajduje się zarybiony staw rybny o powierzchni ok. 3000 m2 z wyspą w środku porośniętą trzciną . - Dwa pomosty drewniane oraz łódka 3-osobowa. - Na działce postawiono pomieszczenie rekreacyjne dobudowane do ustawionej pierwotnie przyczepy campingowej. Składa się na to : pomieszczenie rekreacyjne o pow.ok 12 m2 , obok kuchnia o pow. ok. 7 m2 , pomieszczenie gospodarcze o pow. 14 m2 , zadaszona wiata rekreacyjna. Wszystkie pomieszczenia z oknami z widokiem na staw . Działka położona jest we wsi i graniczy z działką zabudowaną sąsiada. Do rzeki Drawy 2,5 km . - odległości : Szczecin 100 km , Drawno 15 km , Zatom 4 km , Kalisz Pomorski 25 km Cena do negocjacji. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DRAWNO, 30 000 zł
powierzchnia:
575 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka o powierzchni 575 m2 położona w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego w miejscowości Drawno. W linii prostej odległość od jeziora Dubie wynosi 400 m. Okolica ekologicznie czysta, przyjazne środowisko naturalne. Drawieński Park Narodowy wraz z otuliną oraz obszar Natura 2000 pozwalają na ochronę przyrody i zachowanie jej bogactwa. Okalające lasy, urokliwe rzeki, zachwycają mieszkańców jaki turystów, którzy mogą korzystać z wielu szlaków, zarówno pieszych, konnych kajakowych, jak i rowerowych. Działka ma kształt regularnego prostokąta o następujących wymiarach: długość 25 m2 szerokość 23 m2. Teren na którym znajduje się działka nie posiada obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Działka sąsiednia otrzymała następujące warunki zabudowy: -budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego, -budowa budynku gospodarczo-garażowego, -maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy dachu- 9 m, -powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki - 35 % -szerokość elewacji frontowej - maksymalnie -16 m, -dach o kącie nachylenia od 30 do 45 stopni, Warunki obsługi infrastruktury technicznej: -woda z wodociągu gminnego (w drodze przy działce), -energia elektryczna (w drodze przy działce), -kanalizacja do gminnej sieci kanalizacyjnej ( w drodze przy działce), -gaz zbiornik usytuowany na własnej działce. Brak stanowisk archeologicznych Dojazd ul. Potokową z istniejącej drogi gminnej. Teren idealnie nadający się pod budowę domu letniskowego użytkowanego zarówno w okresie letnim jak i przez cały rok. Atrakcyjna cena tylko 30 000,00 zł. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj