Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GOLCZEWO, 175 000 zł
powierzchnia:
2068 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni zagospodarowanych dwóch działek budowlanych przeznaczonych pod budowę domu jednorodzinnego. Działki położone ok. 150 m od Jeziora Szczucze, z bezpośrednim widokiem na las, jezioro oraz pobliskie zabudowania. Jezioro Szczucze jest częścią rzeki Niemnicy. Znajduje się tu strzeżona plaża ze zjeżdżalnią wodną, wypożyczalnią sprzętu pływającego, mały amfiteatr, podświetlane fontanny tryskające z lustra wody. W 2004 roku oddano do użytku molo spacerowe o długości 70 m. Jezioro zaliczane jest do tzw. jezior sandaczowych, występują tu również leszcze oraz szczupaki. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Dla nieruchomości w 2018 roku została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z wbudowanym garażem wraz z niezbędną infrastrukturą. Parametry zabudowy: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - wskaźnik zabudowy - do 10% - powierzchnia biologicznie czynna - 70% - nieprzekraczalna linia zabudowy - 6,0 m oraz 4,0 m - szerokość elewacji frontowej - do 18,0 m, z tolerancją do 20% - kąt nachylenia dachu - od 25* do 40* - wysokość do kalenicy - do 8,5 m - zapewnienie minimum 1 miejsca parkingowego. Media: - prąd bezpośrednio przy działce - woda - bezpośrednio na działce Golczewo to miasto gminne. Znajduje się tutaj Urząd Miasta i Gminy, szkoła, przedszkole, sklepy wielobranżowe, kościół. Golczewo położone jest przy alternatywnej trasie nad morze (kierunek Rewal, Pobierowo, Dziwnów). Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj